πυρομαχικα

  • Δημιουργός θέματος geoponos
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
καλησπερα παιδια.εκανα ενα Search για αυτο που ψαχνω αλλα δεν βρηκα κατι σχετικα με αυτο που θελω να ρωτησω. Κανω πυρομαχικα με 27 ποντους εργασιας και κινητρο σχετικα πολυ υψηλο (85-100%).παρολα αυτα τα τελευται 13 2ωρα δεν βρηκα τιποτα απολυτως.ουτε ενα δυναμιτη που χρειαζομαι;τι ειδους Bug ειναι αυτο;Τις προηγουμενες φορες βρηκα μεχρι και ενα περιεργο μενταγιον πετρινο με 2 χ πανω που δεν μ λεει τι δινει....εχει τυχει και σε εσας;δεν μου φαινεται πια φυσιολογικο ρε παιδια!
 

DeletedUser

Guest
Συμβαινει φιλε μου και εμενα μου γινοταν αλλα μετα ανοιξε η τυχη και βρισκω καλα αντικειμενα τωρα.Δεν νομιζω οτι ειναι bug!!!:):):)
 

DeletedUser

Guest
καλησπέρα φιλε. το να βρείς κάτι είναι καθαρά τυχαίο. οποτε συνέχισε να δουλεύεις και κάποια στιγμή κάτι θα βρείς..

από ότι έχω ακούσει το μεταγιόν που είχες βρει έχει μυστικές ικανότητες. κάτι σαν την προσευχή. το ψάχνουν αρκετοί πάντως.
 

DeletedUser

Guest
lol!!!!
φίλε οχι μονο οτι εισαι κολοτυχος δεν το ξερεις κιολας!!!!:eek:
το φιλακτο που βρικες δεν δινει τιποτα αλλα με συνδιασμο με ακομα ενα γινεται κατι..
και ελεος πια με τα πιρομαχικα..
 

DeletedUser

Guest
νομιζω εισε απλα ατυχος! ;p
θα δικαιοθεις μια στιγμη και θα σου ερχονται αντικειμενα!(μην σταματησεις)
οσο για το φιλαχτο το βρηκα και εγω και δεν νομιζω να ειναι κατι παρα μονο ενα ντροπ οπως τα αλλα! :cool:
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή