πρόβλημα με εύρεση αξίνας - χρυσού

  • Δημιουργός θέματος doctordreez
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
λοιπόν έχω φτάσει 2 φορές την εξόρυξη πετρώματος σε 0 κίνητρο μία με καλό σετ για να έχω το δυνατόν περισσότερους πόντους εργασίας και μία με σετ διακοπών για να έχω τύχη και έχω κάνει και άλλες φορές αρκετά δίωρα και δεν έχω ακόμα βρεί μια αξίνα. είναι δυνατόν?? πιο παληά εύρισκα πιο εύκολα.
επίσης στο κυνήγι θησαυρού πρέπει να έχω κάνει πάνω από 50 ώρες και δεν έχω βρει χρυσό αζντέκων. βέβαια εκεί έχω μόνο 30 πόντους εργασίας. παίζει ρόλο?
 

DeletedUser3436

Guest
ναι.ειχα κανει 268 ωρες για να βρω λασπη.και τελικα την αγορασα -.-.αγορασε και εσυ.οσο για τον χρυσο ειναι πολυ δυσκολο να βρεθει.το ρεκορ ειναι 138 ωρες συνεχομενες ;)
 

DeletedUser

Guest
δεν αγοράζονται γιατί δεν πωλούνται!!!!!!!!!!!!!!!!
 

DeletedUser3436

Guest
λασπη ειπα οχι αξινα η χρυσο(για αυτο θα θες την αξινα σιγουρα)
 

DeletedUser

Guest
τη λάσπη την έχω πάρει ήδη. την αξίνα τη θέλω για την πλάκα μου ή για μελλοντικές αποστολές και το χρυσό για την πόλη φάντασμα.
 

DeletedUser3436

Guest
κανε 3 προσευχες και κανε μετα συνεχομενα κυνηγι θυσαυρου λογικα μετα απο 10-15 ωρες θα βρεις
 

lena78

Νέο Μέλος
Αν το κάνεις αυτό που λέει ο Sakiz105 ενημέρωσε μας γιατί έχω και εγώ το ίδιο πρόβλημα με τον χρυσό των Αζτέκων.
 

DeletedUser

Guest
παίδες κάθε μέρα κάνω 3 προσευχές με το καλημέρα και το βράδυ άλλες 2-3. τζιφοσ!!!!!!
 

DeletedUser3436

Guest
δεν σου ειπα πηγαινε για το μεταλλιο.και μην κανεις καθε μερα προσευχη.ο θεος δεν σου δινει για να ξανακανεις παλι.-.-:lf:lf
 

DeletedUser

Guest
θα σου ελεγα να προσπαθησες να παρεις παλι το κινητρο στο 100. ισως ειναι χρονοβορο,αλλα παρα να χανεις ολα τα λεφτα(γτ ειναι μηδενικα),την εμπειρια και τον χρονο,θα σου ελεγα να το παρεις στο 100 και να μην παει κατω απο 80. εγω που ηθελα το χρυσο αυτο εκανα.ισως ειταν συμπτωση.αλλα το προβλημα ειναι σιγουρα ατυχια
 

DeletedUser

Guest
Είναι 1% ανά ημίωρο και δε σχετίζεται μάλλον με το κίνητρο. Επιπλέον δεν κάνω συνέχεια. Το αφήνω να ξανανέβει στο 100 και ξαναπροσπαθώ.
Τι να πω god-damn-ης είμαι.
Αλλά μου συμβαίνει σε δυο εργασίες και σε μια αποστολή για το βρώμικο κομμκάτι μετάλλου. 3 εργασίες είναι πολλές για να μη βρίσκω τίποτα.
Επιπλέον σε 10 ώρες για κάθε δουλειά που κάνω με 15% τύχη μου δίνει μόνο ένα αντικείμενο (όχι προιόν).
 

DeletedUser

Guest
Φιλε εγω για την λασπη εκανα αμετριτα 2ωρα και απλα εχασα πανω απο 50 ωρες και 5000-6000 εχπ:blk:blk:dr:dr
 

DeletedUser3436

Guest
το κινιτρο δεν παιζει ρολο για τα προιοντα
 

DeletedUser

Guest
Ναι το κινητρο παιζει ρολο μονο στο εχπ και στα χρηματα που θα παρεις απο την συγκεγκριμενη δουλεια:wk
 

DeletedUser3473

Guest
να σου δωσω και γω μια συμβουλη...
μην πλακωνεσε στην δουλεια, κανε κανονικα και αλλες δουλειες
και καθε 3-4 μερες βαζε 2-3-4 δυωρα... και μετα συνεχισε με αλλες δουλειες
κλπ...μην κανεις την ιδια δουλεια πανω απο 2 φορες την εβδομαδα...
την 3-4 φορα θα σου κατσει οτι κι αν ψαχνεις... :w
(εκτος κι αν εισαι ο μητσοτακης η ντορα η ο κυριακος...) :blk
 

DeletedUser

Guest
μεταφερθηκε στο οφ τοπικ για να μπορείτε να σπαμμάρετε πιο εύκολα :):p
 

DeletedUser

Guest
προσευχη και ιστοριες...αν βαλεις premium ολα ειναι πιο ευκολα,εκει σε οδηγαει το παιχνιδι.εκτος και αν εισαι τοσο γκαντεμης που ουτε με αυτο δεν εχεις τυχη!!
 
Κορυφή