προγραμμα καταθεσεων..

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser2677
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser2677

Guest
καλημερα παιδια,πριν απο λιγο καιρο ειχα βρει στο φορουμ ενα προγραμμα του excel που ειχε ποσταρει ενα παιδι,με το οποιο αν ησουν ιδρυτης σε μια πολη σε βοηθουσε να εχεις καταγεγραμμενες τις καταθεσεις των μελων της πολης σου.εψαξα να βρω παλι το θεμα τωρα που μου χρειαζεται αλλα δεν το βρηκα.μηπως εχετε κατι σχετικο να μου προτεινετε η αν θυμαστε το συγκεκριμενο ποστ να με παραπεμψετε εκει γιατι ηταν πολυ καλο κ αν θυμαμαι καλα η φορμα συμπληρωσης των πεδιων ηταν ετοιμη.ευχαριστω.:)
 

DeletedUser

Guest
εχει μπει σε καποιο τευχος της εφημεριδας νομιζω.κοιτα τα λιγο.
 

DeletedUser2677

Guest
ναι,εχεις δικιο.βρηκα ενα προγραμμα στο τευχος 4 αλλα 1ον δεν μπορω να το κατεβασω(μου βγαζει error),2ον δεν με εξυπηρετει κ 3ο κ σημαντικοτερο δεν καταλαβα τιποτα.δεν ημουν κ το 1ο μαθηματικο κεφαλι στο σχολειο..:D:D.τσαμπα κ τα λεφτα που πληρωνε ο πατερας για το ecdl..:D.θα συνεχισω το ψαξιμο στο φορουμ μεχρι να μπορεσει καποιος να με βοηθησει..εκτος κ αν το ειχα διαβασει μονο στην εφημεριδα..σ ευχαριστω παντως..:)
 

DeletedUser

Guest
ναι,εχεις δικιο.βρηκα ενα προγραμμα στο τευχος 4 αλλα 1ον δεν μπορω να το κατεβασω(μου βγαζει error),


νια ουτε εγω δεν μπορω να κατεβασω αυτο το τευχος ολα τα αλλα τα εχω κατεβασει

μηπως μπορει κανεις που το εχει να το βαλει εδω ?
 

DeletedUser2677

Guest
αναφερομαι στο link για το προγραμμα του excel οτι μου βγαζει error.οχι για το τευχος.το τευχος 4 το εχω κατεβασει αλλα δεν ξερω πως να σε βοηθησω να το παρεις κ εσυ..παρολαυτα,αν το κατεβασεις κ καταλαβεις πως λειτουργει το προγραμμα για τις καταθεσεις μπορεις να με βοηθησεις;
 

DeletedUser

Guest
μπορει να το ειχε ανεβασει καποιος απο εμας που ηταν free user..
ασε να ψαξω λιγο να δω αν το βρω να σου το ανεβασω ολοκληρο το τευχος
 

DeletedUser

Guest
αυτο ηταν..ο neo01 το ανεβασε απο free user
ή μίλα μαζί με τον neo01 ή
περείμενε λιγακι να δω αν υπαρχει στο site
της εφημεριδας το σχετικο αρθρο

Επεξεργασια:
σε εσενα μιλαω ψαχνω να σου βρω το αρχειο της excel
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser2677

Guest
αν μιλας σε εμενα,το τευχος το εχω,το αρθρο υπαρχει,αλλα ειπα οτι δεν το καταλαβα..το οτι βγαζει error το link μικρη σημασια εχει..βεβαια μπορει αμα το δω στην πραξη να καταλαβω πως λειτουργει.τωρα αν δεν μιλας σε εμενα αλλα στον mantoukos τοτε συγνωμη..:eek:


οκ,σε ευχαριστω για τον κοπο σου..
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
αυτο ηταν..ο neo01 το ανεβασε απο free user
ή μίλα μαζί με τον neo01 ή
περείμενε λιγακι να δω αν υπαρχει στο site
της εφημεριδας το σχετικο αρθρο

Επεξεργασια:
σε εσενα μιλαω ψαχνω να σου βρω το αρχειο της excel

αν δεν το ανοιγει ο νεο πες το στον pao0and
 
Κορυφή