προβλεψεις - οπως στις φυλετικες

  • Δημιουργός θέματος TakashiMiike
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
Προβλέψεις για τις πόλεις

1η Θέση - NoName aTm
.....
.....
.....
καμποσες χιλιάδες ποντους πιο κάτω οι υπόλοιποι.


Den kanoyme ena restart lew gw... :p
 

DeletedUser

Guest
Είναι πολύ νωρίς, αλλά κάποια γενικά προγνωστικά μπορούν να γίνουν...

Πιστεύω οτι εδώ η έννοια της ομάδας έχει πολύ μεγαλύτερη σημασία από οτι στις φυλετικές...Χρειάζονται παίκτες, με διαφορετικό προσανατολισμό ο καθένας όπου ο καθένας από αυτούς κάνει καλά τη δουλειά του (άλλος χτίζει, άλλος φέρνει χρήματα, όλοι μαζί για το κοινό καλό)

Άρα σαν πόλεις θα επικρατήσουν αυτές με την καλύτερη οργάνωση και από παίκτες θα βρεθούν στις πρώτες θέσεις οι τυχοδιώκτες που θα επιλέξουν παγίδες ή οι πιστολέρο που θά κάνουν την αντίστοιχη αποστολή με πολλή experience.
 

DeletedUser

Guest
Ayto to post einai akyro!!!!
Gia to pia polh 8a epikrathsei akoma akoma gia to pios paixths!
Olla e3artountai apo polous paragontes opote den yparxei logos na to shzhtame!!!!!!

Vasika den yparxei provlepsh! Ektos kai an grapsete thn kainouria apokalhpsh!!!!!

Epishs edw den mpwrei na ginei enwsh melwn opws stis fyletikes wste na ginoun magges kapioi asxetoi edw oloi exoun to dikaioma sthn prwtia giayto kai 8a apodixtei polh kalhtero game apo tis fyletikes!!!!!!
Ayth einai h monh provlepsh pou mpwrei na apodixtei!!!!!!
 

DeletedUser

Guest
Εγώ αν και ιδρυτής των BLACK PIRATES σε αυτόν τον κόσμο ψηφίζω μία από τις δύο ένδοξες πόλεις του χάρτη

Larissa City
Patra City

Λόγω εξειδικευμένων εργατών έχουν τις περισσότερες πιθανότητες να φτάσουν πρώτοι στο MAX OUT (δηλαδή να χτίσουν όλα τα επίπεδα, όλων των κτιρίων)

απο εκεί και πέρα δε σημαίνει κάτι...αργά η γρήγορα όλες οι πόλεις θα γίνουν max out και η κοντρα θα είναι αποκλειστικά στους παίκτες (κάπου εκει θα τα παρατήσουμε και θα πάμε στον δεύτερο κόσμο). Θα μείνουν πίσω οι πιστολέρο να κοπανιούνται μεταξύ τους.
 

DeletedUser

Guest
βασικα δεν υπαρχει λογος να μπεις σε εναν δευτερο κοσμο απο την στιγμη που θα ειναι ιδιος με τον πρωτο.

οποτε μπορεις καλλιστα να περνας καλα εδω και να κοπανας αλλες πολεις μεχρι να γινεις απλα η πιο ξακουστη πολη. μεχρι να το βαρεθουμε θα εχει βγει κανα καλυτερο παιχνιδι γιατι ακομα και οι φυλετικες με τις νεες ρυθμισεις που θα αποκτησουν στο νετ καταντησαν τρελη μαλακια
 

DeletedUser

Guest
το παιχνιδι ειναι νεο. δεν υπαρχει περιπτωση να ξερουμε 100% απο τωρα τι θα γινει. αν κ πιστευω πωσ ο νο1 στην καταταξη πρεπει να φτιαξει δικια του φυλη
 

DeletedUser8

Guest
1 poli gia mena einai i poli me tis perisoteres kerdofores monomaxies...
 

DeletedUser

Guest
XYMAN...symfwnw

theontor....to eheis piasei to noima....Oloi asholountai opws kai stis fyletikes me ti noobobathmologia (akoma kai egw dilwnw arxi-noobas)...Argotera mono to OD i edw oi monomaxies tha exoun simasia...

Omws ta ingame stats den exoun ksehwristi katataksi me epityhies polewn stis monomaxies....mono metaksy paiktwn...opote sygharitiria stous pistolero...kala mpistolidia, emeis tha pame na paiksoume RUNESCAPE. mouhahahahahahaha
 

DeletedUser

Guest
Oi monomaxies sto game einai mia akoma douleia, to build einai poly sigkekrimeno kai to skill pou xreiazetai anyparkto. To mono pou exei kapoia simasia einai o syntonismos pollwn monomaxiwn se epipedo polewn. Olo to to build tou pistolero kai stratiwti einai poly sigkekrimeno (opws kai ta build twn allwn klasewn, 3 builds yparxoun mono sto game, parolo pou ta skills einai 25 kai tha perimene kaneis na ypirxe plithwra stratigikwn xtisimatos tou xaraktira).
Den exei kamia sxesi (mexri twra toulaxiston) me to vathos twn fyletikwn.

Opws eipes se ena allo post overmind to paixnidi mpazei apo pantou. Einai fovera imbalanced eunowntas one-skill builds kai i ekseliksi tou xaraktira einai monodromos. Krataw kapoies epifylakseis giati to game einai akoma in-development kai poly sizitisi ginetai gia kainouria features me skopo na mpalatzaroun tis douleies, kai na prosthesoun stin allilepidrasi twn polewn.

P.S.: H NoName aTm pou grafw stin arxi metonomastikan se Larisa City. Kai i provlepsi pou ekana den einai kan provlepsi, einai diapistwsi. Kai katholou akyri...
 

DeletedUser

Guest
Larisa city einai no1 kai no1 8a paraminei telos :p

kali epitixia stis alles polis!
 

DeletedUser

Guest
Εγώ συμφωνώ...Larissa City Rulez λόγω των builders. Θα είναι πάντα ένα βήμα μπροστά και μπράβο τους. ΤΑ παιδιά είναι βετεράνοι, το ξέρουν το game και το απέδειξαν από την αρχή(αφού δεν έστησαν αρων αρων μια πόλη σαν όλους εμας τους νουμπάδες, έστησαν όμορφα τους χαρακτήρες πρώτα, παίξανε συλλογικά, και εκτινάχτηκαν στην πρώτη θέση)

Εμείς μετά τη χειμερινή μεταγραφή (LOL) του TakashiMiike στην ομάδα μας καρφωνόμαστε στη δεύτερη θέση και μετά είναι όλοι οι υπόλοιποι να παλέψουν για την τρίτη θέση.

Στην ουσία δεν είναι λίγο ξενέρωμα για τις υπόλοιπες πόλεις; Για τους παίκτες τουλάχιστον που ενδιαφέρονται για την νουμποβαθμολογία των πόλεων και δεν κοιτάνε τα stats στους νεκροθάφτες. Τι έχετε να πείτε για αυτό; Οτι δηλαδή είναι πια απλησίαστες οι δύο πρώτες θέσεις...

Εγώ ξεκίνησα με λίγες μονομαχίες αλλα δυστυχώς είναι πολύ μικρότεροι όλοι εδώ γύρω..Κερδισα σε 6 μονομαχίες, έχασα σε 1. Πήρα 42 XP και "εδωσα" σε έναν 47! (λόγω διαφοράς level) ΜΑΓΚΙΑ ΤΟΥ:D

Αντε να δούμε πως θα πάει...
 

DeletedUser

Guest
το όλο θέμα που ξεκινήσατε είναι άκυρο!που κολλάνε οι προβλέψεις?γίνεται κανένα ντέρμπι ολυμπιακού-παναθηναικού και δεν το ξέρουμε?το παιχνίδι βρίσκεται ακόμα στην αρχή...πολλοί νέοι παίχτες χτίζουν την πόλη τους τώρα!αυτό τι σημαίνει?ότι είναι χαμένοι?η κάθε ομάδα προσπαθεί για το καλύτερο και μην ξεχνάτε ότι είναι απλά ένα παιχνίδι και σε κάθε παιχνίδι γίνονται ανατροπές...αν κάποιος διαθέτει μαντικές ικανότητες,ας μας το πεί.
 

DeletedUser

Guest
sandy...αν το ΠΟΣΤ είναι άκυρο, η απάντηση σου είναι άκυρη στο τετράγωνο.

Καταρχήν εδώ δεν είναι φυλετικές. όπου η πρώτη φυλή ξαφνικά τρώει μια μαζική από όλες τις μπάντες και δεν μένει κολυμπηθρόξυλο.

Εδώ οι πόλεις ΔΕΝ ΠΑΘΑΙΝΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ, με βάσει τους τωρινούς κανόνες...ούτε και οι παίκτες ΄"εξοντώνονται" με κάποιο τρόπο ώστε να κάνουν restart. Για αυτό λίγο πολύ ΟΤΙ και να κάνουν οι παικτες η κατάταξη στις δύο πρώτες θέσεις ΔΕΝ αλλάζει. και δεν μιλάω από πλευρά ισχυρού, ΔΕΝ ειμαστε εμείς οι ισχυροί...αρχι-νουμπάδες στη δευτερη θέση είμαστε, ξέρω όμως οτι δεν θα δω άλλη πόλη στην πρώτη θέση παρα μόνο αν η ΛΑΡΙΣΑ αλλάξει όνομα!!!! ΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑ! Αλλάχτε τους κανόνες ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε, να έχει λίγο ενδιαφέρον το πράγμα!
 

DeletedUser

Guest
Γνωρίζω τους κανόνες overmind!!!Ήταν περιττή η αναφορά σου στις φυλετικές.Μιας όμως που το έθιξες, προσωπική μου άποψη είναι ότι οι κανόνες σε αυτό το παιχνίδι είναι πολύ καλύτεροι.Διότι δίνει σε όλους τους παίχτες τη δυνατότητα να ανέβουν στη βαθμολογία πιο γρήγορα απ' ό,τι στις φυλετικές και δεν "καταστρέφονται" ολοσχερώς από ισχυρούς premium παίχτες...και φτού κι απ την αρχή!Τώρα,αν δε σου αρέσουν οι κανόνες εδώ και τους βρίσκεις βαρετούς...it's your problem!
 

DeletedUser

Guest
Μη σε πιάσω ingame:)


Δεν είπα οτι δεν μου αρέσει..δεν έχω συγκεκριμένο πρόβλημα με το παιχνίδι..Γενικώς μπορώ να πω οτι μου ψιλοαρέσει...απλά παρατηρώ πράγματα δεξιά και αριστερά και θέλω την άποψη του κόσμου. Αμα δω οτι πολύς κόσμος συμφωνεί μαζί μου στα αρνητικά τότε πολύ απλά θα το παρατήσω.

Ο δικός σου αντίλογος είναι καλοδεχουμενος γιατί μου παρουσιάζεις και θετικές μεριές του game...Ας δουμε τι θα πουν οι περισσότεροι όμως...
 

DeletedUser

Guest
Γνωρίζω τους κανόνες overmind!!!Ήταν περιττή η αναφορά σου στις φυλετικές.Μιας όμως που το έθιξες, προσωπική μου άποψη είναι ότι οι κανόνες σε αυτό το παιχνίδι είναι πολύ καλύτεροι.Διότι δίνει σε όλους τους παίχτες τη δυνατότητα να ανέβουν στη βαθμολογία πιο γρήγορα απ' ό,τι στις φυλετικές και δεν "καταστρέφονται" ολοσχερώς από ισχυρούς premium παίχτες...και φτού κι απ την αρχή!Τώρα,αν δε σου αρέσουν οι κανόνες εδώ και τους βρίσκεις βαρετούς...it's your problem!

+ 1000000000000000000000 sto oti oi kanones einai polh kalhteroi !!!!!

den symfwnw me ayto gia tous premium player giati to game ayto einai mono premium kai tipota alo!!!!!

px egw den exw valei premium opote meionektw se ola ayta pou parexei to premium pou einai polh perisotera apo oti stis fyletikes!!!!!
(monomaxia-mis8os apo doulies-pososto na vrw antikhmeno-ktlp)

to kalo einai pws den 8a kanw pote restart!
k den e3artase apo diplomaties (roufianies - ypoles symfwnies - kai noobades pou mazeyontai se mia fylh gia prostasia koinos davatziliki)
oso gia thn polh pou 8a epikrathsei .... gaidaro me 250$ arga h grigora 8a exoun oles oi poleis. na dw omws pia polh 8a exei ta item pou 8a zhtane kapia quest pou 8a eisai anaggasmenos na ta agoraseis apo polh pou mpwrei na min exei xtistei akoma!!! kai o tamias ths den 8a prolavenei na metraei ta 3dolara

einai arxh akoma !!!!!!!!
apla
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
MADJOHN sto teleutaio me ta items exeis apolyto dikio...

Η πόλη μας πρώτη κινήθηκε προς αυτή την κατεύθυνση με γνώμονα το μέλλον. Στήνοντας αποικίες διασφαλίζουμε νέα και φθηνά προιόντα προς όλους τους παίκτες μας οι οποίοι έχουν απεριόριστο δωρεάν πάσο σε όλες.

(είμαστε για πολύ κλωτσομπουνίδι...το ξέρω:p)
 

DeletedUser

Guest
MADJOHN sto teleutaio me ta items exeis apolyto dikio...

Η πόλη μας πρώτη κινήθηκε προς αυτή την κατεύθυνση με γνώμονα το μέλλον. Στήνοντας αποικίες διασφαλίζουμε νέα και φθηνά προιόντα προς όλους τους παίκτες μας οι οποίοι έχουν απεριόριστο δωρεάν πάσο σε όλες.

(είμαστε για πολύ κλωτσομπουνίδι...το ξέρω:p)[/QUO

εχεις πολυ εμπορικο μυαλο. και γω ετσι ειμαι. πρεπει να στησουμε μια επιχειρηση στην πραγματικοτητα...
 
Κορυφή