που ειναι τα μοκασίνια οεεοο?

  • Δημιουργός θέματος T00L
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
Καλημέρα, πρώτο μου ποστ καλώς σας βρήκα..

Ψάχνω να βρώ τα μοκασίνια για το σετ ινδιάνου, χρησιμοποίησα το west-stats (k1) μου βγάζει κάποιες πόλεις κοντινές αλλά όταν κοιτάω τον Ράφτη δεν υπάρχουν... Επίσης είδα και εδω στο φόρουμ στο ανάλογο θέμα / στις πόλεις που τα πουλάνε αλλά και εκεί δεν υπάρχουν..

Τι γίνεται στραβωμάρα έχω? Η υπάρχει κάποιο bug?

Ευχαριστώ!
 

DeletedUser

Guest
Δεν νομιζω να εχεις στραβομαρα,
κατι αλλο εχεις,
μην ανησυχεις ομως,
θεραπευεται.
Το ειχα και γω.
Αλλα το ξεπερασα.
Μιλα στην Mpoun,
θα σου δωσει τα καταλληλα φαρμακα,
ισως και μια προσκληση για την πολη της που εχει και τα μοκασινια μεσα.
Να εισαι καλα φιλε μου,
και αμα πας απο κει
μην δεχτεις οτι σου δωσουν
παρε τα μοκασινια
και φυγε.
So long
 

DeletedUser

Guest
Γεια σου DarkFox, ευχαριστώ για την απάντηση.. Κοίταξα τώρα στην πόλη της mpoun και πάλι δεν βλέπω τα μοκασίνια τι παίζει ρε γμτ?! :mad:
 

DeletedUser

Guest
Μπορει να εχει κολλησει το weststats. βεβαια μπορει και η μπουν να ειναι σε αλλη πολη τωρα που το σκεφτομαι. Θες να φροντισω να παρεις προσκληση απο πολη που τα εχουν?
 

DeletedUser

Guest
για πές μου 1 πόλη που τα βγάζει τώρα σε σένα (οπουδήποτε στο χάρτη), γιατί ίσως είναι κανένα κόλλημα στο pc μου? Τι να πώ... Καθάρισα και τον browser απο cookies κτλ, δοκίμασα άλλον browser... τιποτα :mad:
 

DeletedUser

Guest
Έχουμε ξαναπεί, όταν δεν ανήκεις σε μία πόλη, βλέπεις τα προϊόντα που έχουν τα μαγαζία της μέχρι 2 επίπεδα χαμηλότερα!
Συνεπώς, αφού τα μοκασίνια βγαίνουν στο επίπεδο 9 του ράφτη, δε θα εμφανιστούν ποτέ σε κάποιον που δεν είναι μέλος της πόλης.
Αφού το weststats λέει ότι υπάρχουν, ε θα υπάρχουν!


EDIT: Δοκίμασες να διαβάσεις τα μνμ στο profile σου? ;)
 

DeletedUser

Guest
http://weststats.com/Towntrader/?world=gr1&town=3655

Για δες εδω



//./././

Νομιζα οτι το κοιταγες απο το weststats και δεν τα εβλεπες... οχι απο εξω απο την πολη....
τελικα ισως και να μην θεραπευεσαι, αλλα ισως να υπαρχει ακομα σωτηρια :p
 

DeletedUser

Guest
Αφεντικό μην μπερδεύεις το παιδί, θα αρχίσω να ξανά να δαγκώνω :D:p
Λοιπόν φίλε όταν πας σε ένα ράφτη όμως δεν σου τα δείχνει τα μοκασίνια,
θα σου πω εγώ γιατί, αν προσέξεις θα δεις ότι σου δείχνει τα εμπορεύματα του επιπέδου 8, αυτό συμβαίνει επειδή δεν είσαι μέσα στην πόλη! Όταν θα είσαι μέσα θα στα δείχνει τα εμπορεύματα του επιπέδου 10. :cool:
 

DeletedUser

Guest
οκ κατάλαβα! ευχαριστώ όλους σας για την άμμεση βοήθεια, γιαυτό ειναι άλλωστε το φόρουμ ε? :) οχι για σπαμινγκ χαχα!

τα λέμε, ευχαριστώ ξανά! :d:)
 
Κορυφή