που ειναι η αποστολι οεο?

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
ειχα παρει τιν αποστολη beat jack plummer (duel) και εχασα ολη τι ζωη μου πεθανα( εχασα 400 χρυσο ασχετο που ειχα πανω μου) μετα πηγα να την κανω ξανα οταν γεμισα ζωη και δν γινοταν πατησα ακιρωση και τωρα δν μου τη δινει κανενας γτ??(και ειναι και κεντρικη αποστολη τυχοδιοκτη αν την χασω πρεπει να κανω new game!sry poy dn exei tonous bgiazome:)

_________________________________

PLZ ΑΠΑΝΤΙΣΤΕ ΑΝ ΞΕΡΕΤΕ:(:(:(
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Προφανώς όταν λιποθύμησες πήγες σε κάποιo ξενοδοχείο πόλης.
Ξαναπήγες στον δότη αποστολής για να στην ξαναδώσει?
Αλήθεια...γιατί την ακύρωσες? :confused:
 

DeletedUser

Guest
ti na kano?

Ναι με πηγε σε ενα ξενοδοχειο οταν fullara πηγα στο βιβλιο αποστολων να τον ξαναπολεμισω και ειχε μονο ακυρωση αποστολης και διπλα ειχε ενα Χ και νομιζα οτι εχασα την αποστολη και πατωντας ακυρωση και την ξαναπερνα θα τον πολεμουσα αλλα δεν μου την δινει την αποστολη κανενας, τι να κανω? :confused:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Στο saloon, αν πας στην Maya τη χορεύτρια, δεν σου ξαναδίνει την αποστολή
"Θα υπάρξουν προβλήματα!Beat Jack Plummer (duel)" ?
Δεν μπορεί να χάθηκε η αποστολή!
 

DeletedUser

Guest
http://forum.the-west.net/showthread.php?t=13113&highlight=beat+jack+plummer

http://forum.the-west.net/showthread.php?t=12225&highlight=beat+jack+plummer

Σε αυτά τα 2 λινκ λέει ότι για να πολεμίσεις τον jack πρέπει να είναι 16:00 με 23:00 ώρα server. Εγώ πάλι δε κοίταξα την ώρα όταν τον έσκισα, αλλά μάλλον δίκιο θα έχουν. Δοκίμασε να πάρεις το quest αυτές τις ώρες και μπορεί να δουλέψει.

Η ώρα server φαίνεται κάτω δεξιά στο παιχνίδι, κάτω από την αποσύνδεση,
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
εγω παλι παλια οταν μας ζητουσε τα πρωτα ξυλα πατησα ακυρωση και απο τοτε ειναι αφαντη η αποστολη
 

DeletedUser

Guest
το εχω παθει κ εγω το ιδιο ακριβως ... ειχα πατησει καταλαθος ακυρωση αποστολης beat jack plummer (duel)...κ νομιζα οτι χαθηκε η αποστολη δεν την εβγαζε πουθενα... την εβγαλε ομως... μονο του παλι μετα απο 1-2 level την εμφανισε ξαφνικα
μην ανησηχεις φιλε θα στην εμφανισει κ εσενα .... υπομονη λιγο
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
εγώ ήμουνα απογευματινός στην δουλειά μου και δεν είδα καν ότι ζητάει κάποια ώρα αυτό το quest..και το πέρασα με την μια κιόλας :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
μαυβρα βοθνα απορια ! ! ! ! !

πεδια μετα απο το εμποριο με ινδιανους ινε το κυνήγι του θησαυρού ξεκινάει... για να παρεις το θησαυρο εχεις να επιλεξεις???δηλαδη η θα κανεις το

Ποιος είναι εκεί; Beat scoundrel (duel)
$50

mine1 Γρυλισμός Level animal*20 (with bonus) 100 XP

mountain Τα βουνά είναι δελεαστικά Beat scoundrel (duel)
$24
Aztec necklace
mountain Ο θησαυρός Level endurance*25 (with bonus) Indian treasure


η θα κανεισ αυτο ? ? ?

Κάποιος εδώ; Beat scoundrel (duel)
$60

jacob Ο θησαυρός μου! Beat Jacob (duel)
375 XP
$600
Indian treasure
Adventurer jacket
mugridge Ξανασμίξιμο Indian treasure
225 XP

mugridge Σε απάτησαν None 75 XP



Η μπορουμε να τισ κανουμε ολες???? βασικα η απορια μου ινε αν πρεπει να επιλεξουμε οπως στο παρακατω με τις πιθανοτητες
 

DeletedUser

Guest
τι να σου πώ, εγώ όσους έχω πολεμήσει σε αποστολές τους έχω βγάλει λιποθυμία....δεν νομίζω να σε δυσκολέψει τόσο πολύ...το ερώτημα είναι μετά μπορείς να την ακυρώσεις άμα δεν σου βγεί;
 

DeletedUser

Guest
Unpalepsable, εσύ είσαι μονομάχος οπότε είναι λογικό να τους νικάς σχετικά εύκολα τους NPC.

Όμως ρε παιδιά...όλα αυτά που λέτε τι σχέση έχουν με το αρχικό ερώτημα αυτού του topic? :confused:
Γιατί δεν τα γράφετε σε ένα άλλο topic, το οποίο είναι γενικό και τιτλοφορείται ΜΑΥΡΑ ΒΟΥΝΑ ?
 

DeletedUser

Guest
Η rerese πήρε λέβελ και της ξαναεμφανίστηκε η αποστολή.
 

DeletedUser

Guest
Αν οντως ισχυει αυτο τοτε το θεμα θεωρειτε ληξαν και κλειδωνεται.

rerese αν παλι δεν ισχυει αυτο στειλε μου Pm να το ανοιξω παλι.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή