περί στημένης μονομαχίας

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
σήμερα το απόγευμα παρατήρησα 2 άτομα να κάνουν στημένη μονομαχία. πολλοί από σας φωνάζετε πως απαγορεύονται. θέλετε να ανεβάσω αποδεικτικά στοιχεία????? (στο προφίλ μου τα έχω για όποιον ενδιαφέρεται). γιατί δεν γίνεται επιτέλους μια σωστή μετάφραση???? που είναι το "κεφάλι" να μας το ξεκαθαρίσει? επιτέλους κάτι πρέπει να γίνει.

εγώ από αύριο θα πηγαίνω να δίνω xp στους δικούς μου αν δεν τιμωρηθούν κάποιοι εδώ μέσα....
και αν δε δοθεί μια σαφέστατη απάντηση θα στείλω μήνυμα στους γερμανούς. γιατί δεν γίνεται να απαγορεύονται παντού και εδώ στο ελλάντα να είναι όλα χύμα.
 

DeletedUser1509

Guest
εστειλες στο κεντρο υποστηριξης?η δεν σου απαντισαν?
 

DeletedUser

Guest
βαλε screenshot οχι επειδη θα τους κανουν κατι (νομιζω ακομα δεν εχει απαγορευτει) αλλα επειδη θα εχει πλακα να τους κανεις ρομπα

αλλα να ειναι αξιοπιστα οχι τιποτα μουφες...
 

DeletedUser

Guest
έστειλα και δεν περιμένω απάντηση..... ξέρω πάνω κάτω ποια θα είναι.
τώρα θα ανεβάσω και τις φωτογραφίες. γιατί η κοπελιά με λέει και κομπλεξικό και με βγάζει και τρελό. για αυτό προβαίνω σε αυτήν την ενέργεια.
 

DeletedUser

Guest
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
http://img525.imageshack.us/img525/3189/76455132.png
http://img109.imageshack.us/img109/7356/41038619.png
http://img109.imageshack.us/img109/4908/12216811.png

στις 2 τελευταίες φωτογραφίες φαίνονται τα όπλα που έβαλαν μετά τις μονομαχίες. κάτω δεξιά μπορείτε να δείτε την ώρα και την ημερομηνία για να βγάλετε άκρη.


Aφαιρέθηκαν τα bbcodes απο τα λινκ
joahna
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
αυτήν την φορά κανόνισα να κάνω καλή δουλειά.
 

DeletedUser

Guest
πωπω!
ρεσπεκτ προς ντεντεκτιβ κουλαντζα!
 

DeletedUser

Guest
δεν νομιζουν να κανουν κατι κ να κανουν παραθυρακια παντα υπαρχουν ξεπλημα χρηματος κ μπουσταρισμα θα υπαρχει για αρκετο καιρο ακομα. με πολλους τροπους
αν πουνε κ τπτ θα μπορω να πω οτι τα εβαλα για να ανοιξω καποια δουλεια:cool:
δυστυχως μεχρι τωρα δεν ειναι παρανομο οι στημενες μονομαχιες......:eek:
 

DeletedUser

Guest
koulantza ο σαίνης...
Καλή δουλειά

Ωστόσο δεν απαγορεύονται...
 

DeletedUser

Guest
κι ομως εχει βγει ιδη ο κανονας, απαγορεύονται..
 

DeletedUser2065

Guest
κανεις λάθος, δεν υπάρχει κανόνας που να το απαγορεύει..
 

DeletedUser

Guest
πριν λίγο το έμαθα. εγώ από αύριο κάνω μονομαχίες σε δικούς μου για να τους ανεβάσω. δεν θα υπάρχει πρόβλημα πιστεύω. όπως ανεβαίνουν κάποιοι με αυτόν τον τρόπο, έτσι θα προσπαθήσω να ανεβάσω και τα δικά μου μέλη.

επιπλέον έστειλα μήνυμα στην innogames.de και περιγράφω πως είναι η κατάσταση εδώ για να πάρουν τα μέτρα τους με κάποιους εδώ μέσα. καμία ενημέρωση για τις αναβαθμίσεις. καμιά σωστή μετάφραση των κανόνων. δεν πάει άλλο αυτή η κατάσταση..
 

DeletedUser1509

Guest
πριν λίγο το έμαθα. εγώ από αύριο κάνω μονομαχίες σε δικούς μου για να τους ανεβάσω. δεν θα υπάρχει πρόβλημα πιστεύω. όπως ανεβαίνουν κάποιοι με αυτόν τον τρόπο, έτσι θα προσπαθήσω να ανεβάσω και τα δικά μου μέλη.

επιπλέον έστειλα μήνυμα στην innogames.de και περιγράφω πως είναι η κατάσταση εδώ για να πάρουν τα μέτρα τους με κάποιους εδώ μέσα. καμία ενημέρωση για τις αναβαθμίσεις. καμιά σωστή μετάφραση των κανόνων. δεν πάει άλλο αυτή η κατάσταση..

μην παιρνεις ορκο πως θα κανουν κατι:rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
πριν λίγο το έμαθα. εγώ από αύριο κάνω μονομαχίες σε δικούς μου για να τους ανεβάσω. δεν θα υπάρχει πρόβλημα πιστεύω. όπως ανεβαίνουν κάποιοι με αυτόν τον τρόπο, έτσι θα προσπαθήσω να ανεβάσω και τα δικά μου μέλη.

επιπλέον έστειλα μήνυμα στην innogames.de και περιγράφω πως είναι η κατάσταση εδώ για να πάρουν τα μέτρα τους με κάποιους εδώ μέσα. καμία ενημέρωση για τις αναβαθμίσεις. καμιά σωστή μετάφραση των κανόνων. δεν πάει άλλο αυτή η κατάσταση..

να εισαι σιγουρος θα το διαβασουν κ θα σου απαντησουν θα σου πουν ευχαριστω κ για δωρο θα σου δωσουν ενα μισο κιλο τουλουμπες για να γλυκαθεiς απο τις πικρες που παιρνεις απο το ελληνικο west
 

DeletedUser

Guest
...και ξαφνικα ο koulatzas πεφτει απο τα συννεφα οταν μαθαινει οτι υπαρχουν ατομα στο ελληνικο the west που κανουν στημενες/ημιστημενες μονομαχιες...
Μας δουλευει και ο koulatzas τωρα,οταν τα κανει/εκανε δεν ελεγε τπτ.Σε εχω πετυχει σε "ουδετερη" πολη με την σφεντονα στο χερι και μετα απο 5 λεπτα λιποθυμο,τυχη?συμπτωση?
Πες το οπως θες,απλα δεν υπαρχει ακομα κανονας που να απαγορευει αυτες τις μονομαχιες στους ελληνικους κοσμους.
Στο .net εχει βγει αντιστοιχος κανονας http://forum.the-west.net/showthread.php?p=286264#post286264,αλλα αφου στο ελληνικο the west δεν εχει ανακοινωθει κατι ειναι σαν να μην υπαρχει.

***Ο Hatzo "ειπε" 8000 λεξεις (8 εικονες*1000 λεξεις) και ταπωθηκες αθωε,αγνε,απονηρευτε koulatza...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
το θεμα με τις φωτογραφιες δεν αποδηκνυει τιποτα..!

και εγω σας βρισκω τωρα 2,3 ατομα που δεν φορουν οπλο και σας λεω πως ειναι γιατι κανετε στημενες μονομαχιες!!

οποιος εχει αποδειξεις ας μας τις δειξει..!
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή