πανω απο 20 2ωρα και τιποτα

  • Δημιουργός θέματος super-mantoukos
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
ου ξερεις ποσες φορες το εχω κανει να σταματησω και να ξεκινησω τπτ ειμαι ο πιος γκαντεμης των γκαντεμηδων


σε δουλειες

τυμβρωρυχο,πωληση,μεταφορα

στην ληστεια που και που κατι βγαζω

καταρχας ποσους ποντους εχεις??????????
 

DeletedUser

Guest
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
μας λες δλδ οτι ειχες premium και δεν βρηκες τπτ μεσα σε 20 ωρες?? ο_0
συγνωμη φιλε..για την γκαντεμια σου
 

DeletedUser

Guest
μας λες δλδ οτι ειχες premium και δεν βρηκες τπτ μεσα σε 20 ωρες?? ο_0
συγνωμη φιλε..για την γκαντεμια σου

ναι ειχα αλλα δεν παιζει σχεση αυτο απλα κανει καλητερα τα αντικημενα που πεφτουν
 

DeletedUser

Guest
οχι παλι!!
κανεις λαθος.η τυχη που αναγραφεται σε καθε εργασια αναλογει στην αξια του αντικειμενου που θα βρεις...το premium ειναι εκεινο που σε βοηθαει να βρεις αντικειμενο!
 

DeletedUser

Guest
Εννοω ban, μπορει να του εδοσε καποιος για να τον τημορισει.
 

DeletedUser

Guest
δεν υπαρχει τετοιο πραγμα!τι αλλο θα ακουσουμε ρε γιωργο..
 

DeletedUser

Guest
τυμβωρυχος!!

εγω χωρις πριμιουμ, βρηκα το δαχτυλιδι σε 16, με 20 διωρα περιπου, δεν θυμαμαι, γιατι τον εχω κανει πολυ καιρο πριν, αλλα θελω να πω οτι τα αντικειμενα που βρηκα ηταν ελαχιστα κ για πεταμα!!!!
δεν θελω να φανω βρωμογλωσσος, αλλα ηταν ελαχιστης αξιας, το πολυ μεχρι 100 , κ ηταν 3,4 το παρα πολυ!!
στο δε εμποριο με ινδιανους, τα αντικειμενα ηταν εξευτελιστικα, καμμιας αξιας, κ πολυ ελαχιστα,
θυμαμαι ειχα κανει πανω απο 30 διωρα!
αρα υπαρχει κ αλλος γκαντεμης!!!!!!
αυτα κ απο εμενα! πριμιουμ δεν βαζω ουτε τσαμπα!!! το θεωρω κοροιδια!, για τον χαβαλε παιζουμε εδω μεσα!
 

DeletedUser

Guest
εγω χωρις πριμιουμ, βρηκα το δαχτυλιδι σε 16, με 20 διωρα περιπου, δεν θυμαμαι, γιατι τον εχω κανει πολυ καιρο πριν, αλλα θελω να πω οτι τα αντικειμενα που βρηκα ηταν ελαχιστα κ για πεταμα!!!!
δεν θελω να φανω βρωμογλωσσος, αλλα ηταν ελαχιστης αξιας, το πολυ μεχρι 100 , κ ηταν 3,4 το παρα πολυ!!
στο δε εμποριο με ινδιανους, τα αντικειμενα ηταν εξευτελιστικα, καμμιας αξιας, κ πολυ ελαχιστα,
θυμαμαι ειχα κανει πανω απο 30 διωρα!
αρα υπαρχει κ αλλος γκαντεμης!!!!!!
αυτα κ απο εμενα! πριμιουμ δεν βαζω ουτε τσαμπα!!! το θεωρω κοροιδια!, για τον χαβαλε παιζουμε εδω μεσα!

πες τα (αν και εγω βαζω)

μπηκες και εσυ στο κλαμπ της γκατεμιας

φτιαχνω γρουπ οποιος θελει ας μπει

on topic: αλλα 2 2ωρα εφυγαν χωρις αντικημενο :mad::(:(:(
 

DeletedUser

Guest
Φίλε μου είναι απλή τύχη(στην περίπτωσή σου ατυχία)Δεν είναι bug και δεν μπορείς να κάνεις κάτι άλλο από το να πάρεις premium ή να έχεις περισσότερη υπομονή
 

DeletedUser

Guest
ισως και κανενα αντικειμενο που να σου εδινε πολλους ποντους εργασιας να σε βοηθουσε!!!

"έχοντας περισσότερους πόντους αυξάνεται ο μισθός, μπορείς να βρεις πιο εύκολα αντικείμενα και μειώνει το ρίσκο να χτυπήσεις άσχημα."
 

DeletedUser

Guest
ισως και κανενα αντικειμενο που να σου εδινε πολλους ποντους εργασιας να σε βοηθουσε!!!

"έχοντας περισσότερους πόντους αυξάνεται ο μισθός, μπορείς να βρεις πιο εύκολα αντικείμενα και μειώνει το ρίσκο να χτυπήσεις άσχημα."

Αυτό που έχω με έντονα γράμματα είναι λάθος στη μετάφραση.

Στον αγγλικό οδηγό αναγράφεται:

Bringing in more points raises the wages, it lets you find better items

Η λέξη better μεταφράζεται στην περίπτωση αυτή σαν "καλύτερα" και όχι "πιο εύκολα".
 

DeletedUser

Guest
ισως και κανενα αντικειμενο που να σου εδινε πολλους ποντους εργασιας να σε βοηθουσε!!!

"έχοντας περισσότερους πόντους αυξάνεται ο μισθός, μπορείς να βρεις πιο εύκολα αντικείμενα και μειώνει το ρίσκο να χτυπήσεις άσχημα."


αυτο δεν νομιζω οτι βοηθαει, κανω εξορυξη ασημιου, περιπου 4 με 5 μηνες!!
στην αρχη βεβαια την εκανα με λιγωτερους ποντους απο οτι τωρα πλεον, σας πληροφορω οτι περνω σχεδον παντα απο 200 $, κ απο κανενα εως 4 κομματια ασημι! αυτο ισχυε κ ισχυει ακομη το ιδιο!
μετα απο 10 μηνες στο παιχνιδι, θα ελεγα οτι συνηθως βρισκεις περισοτερα αντικειμενα οταν το κινητρο πεφτει κατω απο 70%- 75%, αν κ πολυ σπανια πεφτω τοσο χαμηλα!
 

DeletedUser

Guest
Αυτό που έχω με έντονα γράμματα είναι λάθος στη μετάφραση.

Στον αγγλικό οδηγό αναγράφεται:

Η λέξη better μεταφράζεται στην περίπτωση αυτή σαν "καλύτερα" και όχι "πιο εύκολα".

sorry παιδια δεν το ηξερα .ευχαριστω αστερακια που το ξεκαθαρισες
 

DeletedUser

Guest
φίλε μου είναι απλή τύχη(στην περίπτωσή σου ατυχία)δεν είναι bug και δεν μπορείς να κάνεις κάτι άλλο από το να πάρεις premium ή να έχεις περισσότερη υπομονή

ειχα πρεμιουνμ αλλα επειδη κανταντησε αηδεια δνε βαζω αλλο

κανω υπομονμη μπορω να κανω και τπτ αλλο?
 
Κορυφή