πανω απο 20 2ωρα και τιποτα

  • Δημιουργός θέματος super-mantoukos
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
ρε παιδια εχω ξεπερασει τα 20 2ωρα στον τυμβρωρυχο εχω ριξει 2ς φορες κατω απο το 60 το κινητρο και δεν εχει πεσει κανενα αντικημενο μονο το δακτυλίδι και το σημειομα που ειναι προιον ελεος δλδ ενταξη ειπαμε το 90% ειναι σε ποσο καλο θα ειναι αλλα οχι κανενα αντικημενο αυτο ειναι αδικια

πρεπει να δημιουργειθει ποσοστο τυχης οπως στα προιοντα ποσο συχνα πεφτει καπιο αντικημενο

γιαττ δηλαδή άλλοι με 20 2ωρα να βρουν αρκετά αντικείμενα άξιας μπορεί και 10.000$ και εγώ (και άλλοι) τίποτα και αυτό δεν γίνετε μονό στον τυμβωρύχο σε έμενα άλλα και στην πώληση οπλών
 

DeletedUser

Guest
πω πω:eek:εισαι πολυ ατυχος φιλε μου:cool:και χωρις πριμιουμ θα επρεπε να εχεις παρει ενα σωρο αντικειμενα:eek:
 

DeletedUser

Guest
δεν εχει σχεση

εχει σχεση με το πρεμιουμ μπονουσ ισοδιμα ανεβενει και η τυχη . αλα οφιλο να πω ποσ εισαι πολυ ατιχοσ ρε φιλαρακι. πραγματικα λεσ και οταν πασ να πισ νερο απο την βρυση εκινη την στιγμη να κοβετε το νερο
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser1514

Guest
αιλαιως.....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

DeletedUser

Guest
οπως ειπα και στο θεμα που ανοιξα σημερα..το 90% που δινει ο Τυμβωρύχος δεν αφορα το ποσα αντικειμενα θα βρεις..αλλα ποσο καλα θα ειναι αυτα.Σε ολες τις εργασιες εχεις την ιδια πιθανοτητα να βρεις ενα αντικειμενο.Αλλαζει μονο η αξια του.

Το premium ειναι αυτο που ανεβαζει την πιθανοτητα να βρεις αντικειμενο. :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
διαφωνω.ειναι σαν να μου λες οτι με 20 2ωρα στο ''συλλογη καπνου''θα βρω πολλα αντικειμενα οσα και στην ενεδρα στην αμαξα.
 

DeletedUser

Guest
οπως ειπα και στο θεμα που ανοιξα σημερα..το 90% που δινει ο Τυμβωρύχος δεν αφορα το ποσα αντικειμενα θα βρεις..αλλα ποσο καλα θα ειναι αυτα.Σε ολες τις εργασιες εχεις την ιδια πιθανοτητα να βρεις ενα αντικειμενο.Αλλαζει μονο η αξια του.

Το premium ειναι αυτο που ανεβαζει την πιθανοτητα να βρεις αντικειμενο. :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

το ξερουμε αυτο.δεν ειπε αυτο. προς super-mantoukos:ποσους ποντους εργασιας εχεις;;;αν εχει λιγους ισος ειναι γιαυτο.
 

DeletedUser

Guest
διαφωνω.ειναι σαν να μου λες οτι με 20 2ωρα στο ''συλλογη καπνου''θα βρω πολλα αντικειμενα οσα και στην ενεδρα στην αμαξα.

θεωρητικα ναι οσα αντικειμενα βρισκεις στη συλλογη καπνου,τοσα βρισκεις κ στην ενεδρα στην αμαξα.απλα ειναι καλυτερα...ο zekapacho εχει δικιο...:eek::eek::eek:
αλλα ο mantoukos δεν ρωτησε αυτο...
 

DeletedUser

Guest
τι λετε ρε,ειναι αν το εχεις στο αιμα σου
Ο Casavir πετυχαινει οτι θες στον Τυμβωρυχο με 20ποντους εργασιας!
Αφου εκανα και συλλογη απο Ξυλα περπατηματος,τι λες τωρα!
Χωρις premium
 

DeletedUser

Guest
καλα υπαρχουν κ ορισμενοι οπως εσυ κ ο φοινικας που ειναι κ πολυ κ*******δοι αλλα...υπο φυσιολογικες συνθηκες ισχυει αυτο που εγραψα πιο πανω...;)
 

DeletedUser

Guest
αρα το συμπερασμα ειναι οτι ο mantoukos ειναι ατυχος οσο δεν παει.. :eek:

σου προτεινω να βαλεις premium για 2 βδομαδες να παρεις το αιμα σου πισω :cool:
 

DeletedUser

Guest
η να σταματησει να κανει τυμβωρυχο για 2 βδομαδες...ισως γυρισει ο τροχος...:eek:
 

DeletedUser

Guest
η να σταματησει να κανει τυμβωρυχο για 2 βδομαδες...ισως γυρισει ο τροχος...:eek:

ου ξερεις ποσες φορες το εχω κανει να σταματησω και να ξεκινησω τπτ ειμαι ο πιος γκαντεμης των γκαντεμηδων


σε δουλειες

τυμβρωρυχο,πωληση,μεταφορα

στην ληστεια που και που κατι βγαζω
 

DeletedUser

Guest
τοτε παω πασο...μπορει να ειναι αυτο π λεει ο gmmo..:(
 
Κορυφή