πίσω και σας φάγαμε!!!

DeletedUser

Guest
Σήμερα τρελό πάρτυ σε 9 Μικρά, Μεσαία κ Μεγάλα Οχυρά!!!
Προσωπικά εγώ θα πάω για επίθεση στον Ran Tan Plan FORT αφού την επίθεση κάνει η πόλη μου. Μην την χάσει κανείς. Αφήστε τα άλλα οχυρά. Επίθεση. Αυτό το θέμα είναι για να πούμε σε ποια οχυρά θα επιτεθεί ο καθένας μας... Καλή διασκέδαση σε DMU κ RTP :cool::eek::rolleyes::D
 

DeletedUser

Guest
καλά καλά όπλο δεν έχεις. νομίζεις πως θα σε βάλουν μέσα????
 

DeletedUser

Guest
Χαχαχα πάλι καλά που μου το είπες. Θα αγοράσω κανά τοξάκι :D:p
 

DeletedUser2661

Guest
πραγματικα πιστευεις πως θα πουμε σε ολο το φορουμ που θα κανουμε επιθεση???
χαχαχαχα
εισαι καλος ρε
 

DeletedUser

Guest
Σε ανάγκασε κανείς ρε φίλε να πεις με το ζόρι που θα πας για επίθεση??? Μην με τρελαίνεις τώρα!!! Έτσι κ αλλιώς θα σε δουν στην μάχη :cool::rolleyes:
Α! Προς DMU
 

DeletedUser315

Guest
σήμερα τρελό πάρτυ σε 9 μικρά, μεσαία κ μεγάλα οχυρά!!!
προσωπικά εγώ θα πάω για επίθεση στον ran tan plan fort αφού την επίθεση κάνει η πόλη μου. μην την χάσει κανείς. αφήστε τα άλλα οχυρά. επίθεση. αυτό το θέμα είναι για να πούμε σε ποια οχυρά θα επιτεθεί ο καθένας μας... καλή διασκέδαση σε dmu κ rtp :cool::eek::rolleyes::d

ναι ναι πείτε μας που θα χτυπήσετε
μήπως σ βρίσκετε και το πλάνο επίθεσης πρόχειρο?
 

DeletedUser

Guest
ρε παιδια γιατι πρεπει ο καθενας να μας τρελαινει με τις μαχες;;;;;;;ετσι οπως παμε στο τελος θα γεμισει το foroum.
 

DeletedUser

Guest
μα να μη γίνει λίγος τζερτζελές πριν τις μάχες;
 

DeletedUser315

Guest
ρε παιδια γιατι πρεπει ο καθενας να μας τρελαινει με τις μαχες;;;;;;;ετσι οπως παμε στο τελος θα γεμισει το foroum.

ασε μας ρε συ φοτο
αν δεν γουσταρεις ειπαμε... μη τα βλεπεις
δλδ ο καθε ενας που γραφει στο τοπικ ιιδεες την καθε κοτσανα που σκεφτείτε
και μας την πλασάρει σαν ιδεα ειναι καλύτερο?ετσι δεν γεμιζει το φορουμ?
 

DeletedUser

Guest
ρε παιδια γιατι πρεπει ο καθενας να μας τρελαινει με τις μαχες;;;;;;;ετσι οπως παμε στο τελος θα γεμισει το foroum.

Ενώ με το post-hunting/spamming και τις ανούσιες ώρες ώρες ερωτήσεις που κάνεις εσύ και άλλοι όμοιοι σου ονόματαδενλέμε το φόρουμ δεν γεμίζει ε;

Όποιος δεν έχει όρεξη να βλέπει τις συμμαχίες να έρχονται σε αντιπαράθεση να μην τα βλέπει υπάρχει και η επιλογή:Σημειώστε όλα τα forums ως διαβασμένα.

Το πρόβλημα θα ήταν άμα δεν ρίχναμε ούτε μια σπόντα ο ένας στον άλλον και τότε θα έπρεπε να πάμε σε κάνα ψυχίατρο.Απολαύστε εσείς το δικό σας παιχνίδι παίξτε μόνοι σας ότι θέλετε κάντε και αφήστε μας εμάς να τρωγόμαστε μεταξύ μας παίρνουμε και τρελή εμπειρία έτσι με τα οχυρά.
 

DeletedUser

Guest
Εκεί δεν χάσατε και έμεινε ο Hernando να πετάει βοτσαλάκια μπας και πάρει την σημαία? Φοβερή μάχη, δυστυχώς όμως είδα μόνο τον Hernando :D:p:D
 

DeletedUser2065

Guest
φοβερη και η μάχη που ησουν εσύ ομως Anser... εσυ δεν πετουσες βοτσαλάκια ομως, ψιχουλα πετούσες για να βρεις τον δυσκολο δρομο του γυρισμου...


Αντε ο καθενας με της βουρτσας το χαβα σαυτο το forum... Μπαινεις να διαβάσεις κατι συγκεκριμένο, και βρίσκεις εναν Αnser και κανα 2 ακομα σε ΚΑΘΕ ΠΟΣΤ να λένε οτι τους κατέβει στο κεφάλι... ΕΛΕΟΣ ρε mod wannabes... Κανονικά (και αυτο είναι και πρόταση) πρεπει να μπεί ενα όριο ηλικίας στο φόρουμ, μην πω γενικότερα στο παιχνίδι...

Και ΟΧΙ δεν με τσίμπησε μύγα, εχει ποσο καιρο που παρακολουθω αυτο το πράγμα και με εχει φτάσει στα όρια μου. Απαντηστε οπου είναι απαραίτητο και μη κανετε τους ξερόλες μια ζωη. Δεν θελω απάντηση και οσο να προσπαθησει να μου την πει καποιος τζαμπα χρονο θα χάσει γιατι δεν μου καιγετε καρφί.

Σημείωση, εκτος απο την πρωτη πρόταση τα υπόλοιπα δεν εχουν να κανουν με τα οχυρά, συγχαρητήρια για όλους τους νικητες σήμερα, είτε άμυνα είτε επίθεση...
 

DeletedUser2661

Guest
ελεοσ ρε mod wannabes... κανονικά (και αυτο είναι και πρόταση) πρεπει να μπεί ενα όριο ηλικίας στο φόρουμ, μην πω γενικότερα στο παιχνίδι...

kαι μετα εμεις ειμαστε αυτοι που λεμε τις μ@λ@#!^ς...

μην φοβασε...οταν χανεις ετσι ειναι,σε πειραζουν τα παντα
αυριο θα εισαι μια χαρα.;)
 

DeletedUser2065

Guest
φιλε καταλαβες τι λέω; δεν έχασα, χάσαν σύμμαχοι της πόλης μου, αλλα δεν θα βαλω τη γάτα μου να κλαίει. Ξέρω να χάνω και ξέρω να επιβραβεύω τον δίκαιο νικητη. Δεν μιλησα για τα οχυρα, οπως εγραψα στη σημείωση μου, αυτα που είπα τα είπα καθαρά για 2-3 ατομα που είναι mod wannabes και σπαμαρουν ή γραφουν οτι τους κατεβει στο κεφαλι σε κάθε τόπικ (εκτος αν νομιζες οτι με το "ελεος ρε mod wannabes" παραπονιομουν στους διαχειριστες, τοτε καταλαβες λαθος)

Αν ηταν να βγάζω χολή επειδή χάσανε οι σύμμαχοι ενα οχυρό, τοτε οταν η συμμαχία μας πηρε 2 οχυρα απο τους αντιπάλους, θα έβγαινα να γίνω εριστικός, κατι το οποίο απεχθάνομε. Καλύτερα φίλε μου να διαβάζεις τι γράφει ο άλλος και πανω απολα να καταλαβαίνεις τι λέει..

μην φοβάσε.. οταν κερδίζεις έτσι είναι, νομίζεις οτι ο αντιπαλος που χάνει είναι σαν και σενα και δεν ξερει να αναγνωρίσει την ήττα.
οταν το ξαναχάσετε θα είσαι μια χαρα :)
 

DeletedUser315

Guest
είστε υπερήφανοι για την νίκη 36 vs 115?
και για το οτι αντιγράψατε την τακτική που εσείς κράζατε?(για τις επιθέσεις στα δικά σας οχυρά λεω)

Ε τοτε να σας δώσω τα συγχαρητήρια μου αν αυτό σας ικανοποιεί
 

DeletedUser

Guest
είστε υπερήφανοι για την νίκη 36 vs 115?
και για το οτι αντιγράψατε την τακτική που εσείς κράζατε?(για τις επιθέσεις στα δικά σας οχυρά λεω)

Ε τοτε να σας δώσω τα συγχαρητήρια μου αν αυτό σας ικανοποιεί

κι όταν η calma είχε κάνει διπλή επίθεση σε DMU και Ran tan plan κράζατε ότι είναι ατιμία... και μετά έγινε καθεστώς αυτό για κάθε επιχείρηση εναντίον οχυρού και η DMU ήταν η πρώτη που το υιοθέτησε.
Και δεν είμαστε υπερήφανοι για το 115vs36 αλλά μόνο για το ότι πήραμε το οχυρό. Δεν είδα άλλωστε πουθενά θριαμβολογίες...
Άσχετο: Οι αλλαγές του 1,23 είναι πολύ καλές. Ευνοούν τις επιθέσεις στα οχυρά και επιτέλους οι πύργοι έχουν αξία.
 

DeletedUser

Guest
που ήταν άραγε χθες όλη η οικογένεια bp???? να μάθουν τελικά ποιοι είναι υποχείρια.


όσον αφορά την τακτική, δεν ήταν δικιά σας. ο κλέψας του κλέψαντος.
 

DeletedUser735

Guest
που ήταν άραγε χθες όλη η οικογένεια bp???? να μάθουν τελικά ποιοι είναι υποχείρια.


όσον αφορά την τακτική, δεν ήταν δικιά σας. ο κλέψας του κλέψαντος.

μαλλον δεν καταλαβες καλα.
ο anodinos δεν σας κατηγορει γιατι χρησιμοποιησατε αυτην την τακτικη.
σας κατηγορει γιατι μας κραζατε για αυτην την τακτικη και τωρα την χρησιμοποιητε.
 
Κορυφή