οι μαύροι πειρατές άνοιξαν την στρατολόγηση τους

  • Δημιουργός θέματος Evender
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
πειρατεσ ημαστε οτι θελουμε κανουμε!να μην σασ νοιαζει ρε!αντε μην βγαλω το πειρατικο μου σπαθι κ' σασ κανω κομματακια!!!
θα κανουμε ντου κ' θα σασ τρελανουμε 10 φορεσ περισοτερο απο οτι ειστε τωραααα!γιουργιαααααα!!!!!!!μουαααχαχχααχχχχχχχχχχχχ
 

DeletedUser

Guest
πειρατεσ ημαστε οτι θελουμε κανουμε!να μην σασ νοιαζει ρε!αντε μην βγαλω το πειρατικο μου σπαθι κ' σασ κανω κομματακια!!!
θα κανουμε ντου κ' θα σασ τρελανουμε 10 φορεσ περισοτερο απο οτι ειστε τωραααα!γιουργιαααααα!!!!!!!μουαααχαχχααχχχχχχχχχχχχ

respect πειρατη!
 

DeletedUser

Guest
yawol ( ετσι πληροφοριακα το λεω για τους επομενους που θα θελουν να το συνεχισουν )
 

DeletedUser

Guest
Εγω εφαγα το warning μου και συμορφωθηκα..!
μπειτε σε κανα προφιλ να συνεχισουμε
 

DeletedUser

Guest
ειχα καιρο να μπω στο φορουμ και το θεμα αυτο εγινε παλι μπαχαλο εδω μιλαμε για την στρατολογηση ειπα να κανω μια σχετικη ενημερωση.παντως κ2 αγαπητε κ.gogoulinos21 βλεπω αυτο:

1 Wind West
2 BLACK PIRATES
3 Wyatt Earp
4 CCP-RAWHIDE

οποτε αλουνου πλατη κοιταται

ναι κ1 σταματησαμε παρα πολυ γιατι εχουμε και αλλες δουλειες περασαμε καλα παιξαμε καλα και αποχωρουμε δεν νομιζω να το αρνηθει κανεις αυτο

αλλα κ2 οσο συνεχιζω θα εχετε εναν ανταγωνισμο οι οικογενεια CCP που δεν εχετε κ1:cool:

και ποτε δε θα ξεχασουμε οτι η συμμαχια που ειχαμε την σπασατε εσεις παντως μπορω να πω οτι τα πατε παρα πολυ καλα
 
Κορυφή