οι μαύροι πειρατές άνοιξαν την στρατολόγηση τους

  • Δημιουργός θέματος Evender
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
bpp_logo_s.jpg


Όπως καταλάβατε οι Μαύροι πειρατές άνοιξαν την στρατολόγηση τους.



Αν θέλετε να είστε σε μία πόλη όπου τα μέλη της δεν παίζουν για την πάρτη τους.

Αν θέλετε να είστε σε μία πόλη με ιστορία και νίκες στον πρώτο και στον δεύτερο ελληνικό κόσμο.

Αν θέλετε να νιώθετε ότι είστε μέλη όχι μόνο μίας μεγάλης οικογένειας αλλά
πάνω από όλα μιας παρέας.

Αν θέλετε να ασχοληθείτε σοβαρά με το παιχνίδι, σαν παιχνίδι που είναι κι όχι
σαν πραγματικότητα όπως το μπερδεύουν ορισμένοι.

Αν θέλετε όλα τα παραπάνω τότε η κατάλληλη πόλη για εσάς είναι η πόλη των Μαύρων Πειρατών.

Οδηγίες

Όπως καταλαβαίνεται δεν μπορούμε να δεχτούμε τον οποιονδήποτε στην παρέα μας χωρίς να μας αποδείξει ότι αξίζει να είναι σε αυτήν. Για να σας γνωρίσουμε τουλάχιστον, αντιγράψτε την παρακάτω αίτηση κάνετε την επικόλληση στο τηλεγραφείο σας, συμπληρώστε την και στείλτε την στο Evender.


ΑΙΤΗΣΗ


Όνομα:* (Το μικρό σας που λέμε)

Ηλικία: (Την πραγματική εκτός αν είστε κοπέλα που δικαιολογείται :p)

Περιοχή: (Έστω τον νομό αν δεν θέλετε να δώσετε λεπτομέρειες)

Προηγούμενες πόλεις:* [town]Όνομα πόλης[/town] [town]Όνομα πόλης[/town]

Εμπειρία:* Σε 3-4 γραμμές περιγράψτε την πορεία που έχετε ακολουθήσει στο παιχνίδι, αν έχετε παίξει σε κάποιον άλλο κόσμο κλπ. Εδώ γράψτε και τους λόγους που σας οδήγησαν να φύγετε από την πόλη σας.
Δυνατά μου σημεία:* Που βάζετε ικανότητες στο παιχνίδι ή αν έχετε και κάποια ικανότητα εκτός παιχνιδιού που πιστεύεται ότι μπορεί να βοηθήσει (πχ photoshop, πολλές ώρες online κλπ)

Γιατί θέλω να γίνω μέλος σας και γιατί να με εμπιστευτείτε:*
Σε 3-4 γραμμές τουλάχιστον
 

DeletedUser735

Guest
χωρίς να θέλω να προσβάλω κανέναν, μήπως έχετε ξεφύγει λιγάκι;
σε συβέντευξη για δουλειά σε εταιρία λιγότερα πράγματα μου ζητήσανε.
ένα παιχνίδι είναι ρε ξεκολλάτε πια έλεος.
οι τάδε άνοιξαν την στρατολόγηση τους, ε και;
μήπως την είδαμε κάπως "κύριοι πειρατές";;;

ρε φιλε τι σε νοιαζει εσενα?
ο evender θελει να ξερει καποια πραγματα για τους παικτες που παιρνει στις πολεις του.
αν δεν σου αρεσει η αιτηση μην την στελνεις...
 

DeletedUser

Guest
χωρίς να θέλω να προσβάλω κανέναν, μήπως έχετε ξεφύγει λιγάκι;
σε συβέντευξη για δουλειά σε εταιρία λιγότερα πράγματα μου ζητήσανε.
ένα παιχνίδι είναι ρε ξεκολλάτε πια έλεος.
οι τάδε άνοιξαν την στρατολόγηση τους, ε και;
μήπως την είδαμε κάπως "κύριοι πειρατές";;;

αυτο το μερος ειναι και για ανακοινωσεις στρατολογησης απο πολεις.
το μονο περιττο νομιζω οτι ειναι ο τοπος κατοικιας...
 

DeletedUser

Guest
αν θέλετε να είστε σε μία πόλη όπου τα μέλη της δεν το παίζουν για την πάρτη τους αλλά συνήθως παίζουν των αλλονών.

αν θέλετε να είστε σε μία πόλη με ιστορία και νίκες στον πρώτο και στον δεύτερο ελληνικό κόσμο. όπως πχ να χάνεις το μεγάλο οχυρό σου.

αν θέλετε να νιώθετε ότι είστε μέλη όχι μόνο μίας μεγάλης οικογένειας αλλά
πάνω από όλα μιας παρέας. συμπληρώνω να είσαι ακόλουθος, παρατρεχάμενος σπιούνος κι ορντινάτσα γενικώς...

αν θέλετε όλα τα παραπάνω... ε ναι τότε η κατάλληλη πόλη για εσάς είναι... η πόλη των μαύρων πειρατών
 

DeletedUser

Guest
Φιλε μου αν δεν ενδιαφερεσαι μην μιλας καθολου...Αν η πολη σου ειναι τοσο αθλια που αναγκαζεσαι να κακολογεις τις αλλες πολεις μπας και παρεις κανενα παικτη τοτε μπραβο σου...Συγχαρητηρια...

ΥΓ.Δεν εχω καμια σχεση με Μαυρους πειρατες σε κανεναν κοσμο απλα μου την δινουν κατι τετοιοι τυποι που δεν μπορουν να υποστηριξουν την πολη τους και τα βαζουν με τις αλλες πολεις!!!!Σορρυ που ειναι ακυρο το ποστ με το τοπικ!:eek::rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
αν θέλετε να είστε σε μία πόλη όπου τα μέλη της δεν το παίζουν για την πάρτη τους αλλά συνήθως παίζουν των αλλονών.

αν θέλετε να είστε σε μία πόλη με ιστορία και νίκες στον πρώτο και στον δεύτερο ελληνικό κόσμο. όπως πχ να χάνεις το μεγάλο οχυρό σου.

αν θέλετε να νιώθετε ότι είστε μέλη όχι μόνο μίας μεγάλης οικογένειας αλλά
πάνω από όλα μιας παρέας. συμπληρώνω να είσαι ακόλουθος, παρατρεχάμενος σπιούνος κι ορντινάτσα γενικώς...

αν θέλετε όλα τα παραπάνω... ε ναι τότε η κατάλληλη πόλη για εσάς είναι... η πόλη των μαύρων πειρατών

τι εγινε δλδ?πολλα μεγαλα οχυρα εχουν πεσει?τι σημαινει αυτο?
οτι να ναι πανο...τα παντα ολα και τα κοαλα τιποτα...
 

DeletedUser

Guest
εχει και ενα δικιο ο πανος..

οσο καιρο υπαρχει το παιχνιδι οι πειρατες ηταν οι σπιουνοι και οι κλεφτες..

κοσμο1 πιστευω θυμαστε οι παλιοι τι ειχε γινει τοτε.
κοσμο2 βαλαν κατασκοπους,κλεψαν πολεις,κλεψαν οχυρα...
μην πω και αλλα!


παντως καλα κανατε και ανοιξατε στρατολογηση γιατι με τετοιο "νεκροφατη" που εχετε..μια ζωη την πλατη των αλλων θα κοιτατε!
 

DeletedUser

Guest
εχει και ενα δικιο ο πανος..

οσο καιρο υπαρχει το παιχνιδι οι πειρατες ηταν οι σπιουνοι και οι κλεφτες..

κοσμο1 πιστευω θυμαστε οι παλιοι τι ειχε γινει τοτε.
κοσμο2 βαλαν κατασκοπους,κλεψαν πολεις,κλεψαν οχυρα...
μην πω και αλλα!


παντως καλα κανατε και ανοιξατε στρατολογηση γιατι με τετοιο "νεκροφατη" που εχετε..μια ζωη την πλατη των αλλων θα κοιτατε!

την ιστορια των πιρατων δεν μπορει να την αρνηθει κανενας.και μεχρι τωρα κανεις δεν εχει δειξει πως ειναι καλυτερος.αρα στην κορυφη παραμενουν οι πιρατες
 

DeletedUser

Guest
την ιστορια των πιρατων δεν μπορει να την αρνηθει κανενας.και μεχρι τωρα κανεις δεν εχει δειξει πως ειναι καλυτερος.αρα στην κορυφη παραμενουν οι πιρατες

να σαι καλα ρε φιλε..με εκανες να γελασω παλι...
χαχαχαχαχαχαχα:d
 

DeletedUser2737

Guest
γκο γκου μαζι σου

1.αμα η καλυτερη συμμαχια δεν εχει οχυρο και ειναι στην 41η καταταξη τοτε οκ

2.αμα η καλυτερη συμμαχια απεχει απο το μεγαλο οχυρο 13 δευτερα και ειναι και η καλυτερη πως ΚΑΤΑΤΡΟΠΩΝΕΤΑΙ απο συμμαχιες που απεχουν 2-3 ωρες απο εκει (και τωρα εχετε και 20 ατομα πλεονεκτημα)?>???

3. επειδη ησασταν πρωτη μαξ πολη και εχετε 7 ακαδημιες με μονο 60 ατομα σημαινει οτι ειστε οι καλυτεροι ?

4.επειδη ησασταν καποτε οι πρωτοι και "σας βαραγε ολος ο χαρτης"σημαινει οτι ειστε ακομα οι καλυτεροι οι καλυτεροι ?ακομα και τοτε οι αμιγκος σας ανταγωνιζοταν επαξια

κατα την γνωμη μου πιστευω πως το εχουν καταλαβει καποιοι πειρατες :cool:
 

DeletedUser

Guest
κατα την γνωμη μου πιστευω πως το εχουν καταλαβει καποιοι πειρατες :cool:

γι'αυτο σιγα σιγα εχουν αρχισει να σκορπανε..
απο οσους ηταν στην αρχη ποσοι εχουν μεινει..και φευγουν κι αλλοι τωρα..overmind κτλ..

BLACK PIRATES τελος
 

DeletedUser

Guest
παιδια λυπαμαι που το λεω αλλα οσο κ αν μου αρεσουν οι καυγαδες κ το σπαμ στο φορουμ εδω ειναι θεμα στρατολογησης η ανοιξτε ενα νεο θεματακι η σταματηστε το.....
 

DeletedUser

Guest
To θέμα είναι η στρατολόγηση της συγκεκριμένης πόλης και όχι η προσωπική άποψη του καθενός.

Αν δεν σταματήσετε το σπαμ το θέμα θα κλειδώσει.
 

DeletedUser

Guest
MORTIAL


3. επειδη ησασταν πρωτη μαξ πολη και εχετε 7 ακαδημιες με μονο 60 ατομα σημαινει οτι ειστε οι καλυτεροι ?

4.επειδη ησασταν καποτε οι πρωτοι και "σας βαραγε ολος ο χαρτης"σημαινει οτι ειστε ακομα οι καλυτεροι οι καλυτεροι ?ακομα και τοτε οι αμιγκος σας ανταγωνιζοταν επαξια

ο μηδενισμος σε ολο του το μεγαλειο!!!

σε δυο κοσμους ειχαν την πρωτη μαξ πολη, δεν ειναι μικρο πραγμα ποια αλλη πολη το εχει πετυχει; μαλλον καμια..

πρεπει να καταλαβαιτε οτι αλλο ειναι να κανεις 7 ακαδημιες κ να αναζητας νεα μελη κ αλλο να πηγαινεις σε μια πολη κ να τησ κολλας απο μπροστα ενα ccp ή δεν ξερω γω τι αλλο.. κ να εχει η νεα σας "ακαδημια" 30 κ 35 ατομα..

μονοι σας το λετε οτι μας χτυπα ολος ο χαρτης. για ποιον λογο το εχετε σκεφτει;

τελος πολλα μελη εχουν σταματησει γιατι ειτε βαρεθηκαν το παιχνιδι ειτε πολυ απλα εχουν δουλειες (Η πραγματικη ζωη ειναι εκτος pc) κ δεν προλαβαινουν πχ overmid..
 

DeletedUser

Guest
μην σπαμάρετε ρε παιδιά,

οι ''ανθρωποί'' ανόιξαν ενα θέμα, για στρατολόγηση
 
Κορυφή