οδηγός : πως να κερδίσεις μια πολιορκία σε 6 βήματα

  • Δημιουργός θέματος BuffaloKill
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
Έφτιαξα εναν εύκολο οδηγό για να βοηθήσω πόλεις που δεν μπορούν να αποκτήσουν οχυρό να το καταφέρουν.
Είναι πολύ χρήσιμος πιστεύω και για παίχτες που τωρα ξεκινάνε το παιχνίδι , μιας και προωθεί συμπεριφορά noob.

Ελπίζω να σας αρέσει και να σας βοηθήσει.


Πως να κερδίσεις μια πολιορκία σε 6 βήματα.


Βήμα πρώτο:
Αφήνεις τις αντίπαλες συμμαχίες να σου πάρουν όλα τα οχυρά.
Δείχνεις αδύναμος αλλα δεν είσαι.

Βήμα δεύτερο:
Λιώνεις σε δουλειές με χρήματα και τιγκάρεις τις τράπεζες των πόλεων

Βήμα τρίτο:
Παρατάς την προσωπική σου ζωή και λιώνεις όλη μέρα στο the west περιμένοντας την κατάληλη στιγμή.

Βήμα τέταρτο:

Μόλις η αντίπαλη συμμαχία κάνει την διπλή επίθεσή της τρέχεις να προλάβεις όσο πιο γρήγορα μπορείς να δηλώσεις επιθέσεις στα οχυρά της.

Βήμα πέμπτο:
Μπορεί να είναι ολη η συμμαχία πετσοκομμένη απο τις μάχες αλλα δεν ειναι αρκετό.
Αρχίζεις τα report σαν τρελός!
Κάνεις αιτήσεις υποστήριξης για τους πάντες.Όλο και κάποιος θα εχει μπει απο internet cafe και θα του ριξουν ban

Βήμα έκτο:
Πλέον μπορείς να μπείς σαν κύριος στα αντίπαλα οχυρά χωρίς να ξοδέψεις ούτε μια σφαίρα. (έτσι και αλλιώς πιο πιθανό θα ήταν να πετύχει κανα περιστέρι)



Συγχαρητήρια!

Πλέον μπορείς να απολαύσεις τους καρπούς της προσπάθειάς σου.

TIP: Να έχετε πρόχειρο ενα μπόλ με παγο να βουτήξετε το δάχτυλο σας γιατι μπορει να πρηστει απο τα πολλα κλικ για report

edit:
βέβαια δεν ξέρεις οτι δεν βλέπουμε μόνο την ip..........βλέπουμε πολλα οποτε δεν μπορείς να ξεφυγεις αν εχεις πολλαπλούς.
εγω σας ειπα 1 πραγμα....δωστε οσους πιστεύεται οτι εχουν πολλαπλούς...1-2 ατομα έδωσαν μονο μερικούς το μεσημέρι.
τη να σας κανω.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
μαλιστα τωρα πια μπορεις να εχεις και τα μεσα για αμεση ανταποκριση στα ριπορτ.

Ο κυριος cord που ανοικει στην DA αποφασισε να κοιταξει τα μπαν της Gu μονο.

Οποτε εαν θελετε να μπαναρετε μια ολοκληρη συμμαχια ο μιστερ cord ειναι διαθεσιμος :p
 

DeletedUser

Guest
Πολύ καλός ο οδηγός σου αλλά έχω και εγώ εναν καλό

οδηγός : πως να κερδίσεις μια πολιορκία σε 6 βήματα (Β μέρος)
Είναι πολύ χρήσιμος πιστεύω και για παίχτες έμπειρους που θέλουν να θυμηθούν , μιας και προωθεί συμπεριφορά pro.


Πως να κερδίσεις μια πολιορκία σε 6 βήματα.

Βήμα πρώτο:
Φτιάχνεις 50 λογαριασμούς φτιάχνεις 100 συμμαχίες και παίρνεις όσα περισσότερα οχυρά μπορείς.
Δείχνεις δυνατός αλλα δεν είσαι.

Βήμα δεύτερο:
Λιώνεις σε δουλειές με χρήματα και τιγκάρεις τις τράπεζες των πόλεων και κάνεις ακόμα περισσότερες διπλές τριπλές επιθέσεις αφού πως να το κάνουμε θα έχουμε περισσότερους.Την ίδια στιγμή συμμετέχεις σε όλες τις μάχες σ όλο τον χάρτη χωρίς ανταμοιβή για να μαζέψεις ακόμα περισσότερους συμμάχους

Βήμα τρίτο:
Παρατάς την προσωπική σου ζωή και λιώνεις όλη μέρα στο the west για να τα κάνεις όλα αυτά.

Βήμα τέταρτο:
Μόλις κάνεις την διπλή επίθεσή τρέχεις να μαζέψεις όσους ξέρεις και δεν ξέρεις γιατί κάποιος σου δήλωσε επίθεση και στα δικά σου.

Βήμα πέμπτο:
Μπορεί να είναι ολη η συμμαχία πετσοκομμένη απο τις μάχες αλλα δεν ειναι αρκετό.
Ξαφνικά ανακαλύπτεις ότι κάποιος σου κάνει report σαν τρελός!
Ξαφνικά ανακαλύπτεις αδέρφια, ξαδέρφια μπατζανάκηδες και άπειρα internet cafe.Κάνεις αιτήσεις υποστήριξης για τους πάντες αφου θες και εσύ ν απαντήσεις.

Βήμα έκτο:
Βγαίνεις στο φορουμ και αρχίζεις και κατηγορείς τους πάντες με τα εξής επιχειρήματα 1. Οι admin είναι πουλημένοι 2.Το κράτος του κόκκαλη φταίει για όλα 3. Οι άλλοι είναι noobades που δεν φτιάξανε και αυτοί 100 λογαριασμούς να μας κοντράρουν 4. Είναι ρουφ που ξέρουν μόνο να κάνουν αιτήσεις υποστήριξης αντί να παίζουν 5.Θέλουμε να αποκλειστούνε και αυτοί για να είναι δίκαιο το παιχνίδι.Στο τέλος μπορεί να κερδίσεις τις εντυπώσεις και μερικά ban πίσω και να ξενερώσεις τους αντιπάλους τόσο ώστε να σταματήσουν ν ασχολούνται. Άλλωστε δεν είναι καμμένοι αυτοί και θα είναι εύκολο κάτι τέτοιο.



Συγχαρητήρια!

Πλέον μπορείς να απολαύσεις τους καρπούς της προσπάθειάς σου.Κατάστρεψες το παιχνίδι και έμεινες μόνος σου.

TIP: Να έχετε πρόχειρο ενα μπόλ άδειο για τα δάκρυα
 

DeletedUser

Guest
παρολαυτα τιποτα καλυτερο απο εναν δικο σας αντμιν ετσι?
 

DeletedUser

Guest
μηπως να μου τον γνωρισεις εσυ που τον ξερεις και καλυτερα?
 

DeletedUser

Guest
βασικα noob obi θα το παραδεχτω...

ολα τα accounts ειναι δικα μου.

και επειδη ειμαι και μεγιστανας και μου αρεσει να ειμαι ο καλυτερος για αυτο εχω βαλει premium σε ολα τα accounts.

ειπα αφου ειμαι τοσο πλουσιος να κατακτησω το the west με τα botakia μου και τα premium τους.


Καλα ρε τα πιστευετε αυτα που λετε???
Και botakia να ηταν ολα ποιος επαιζε ο Ωνασης και ειχανε premium?? Γιατι σιγουρα οι μισοι θα ειχανε δεν παιζει!!

ακου 100 acounts!!!

και εκτος απο τα premium ο Ωνασης πληρωνε και δουλους να logaroun και να του βαζουν 2ωρα χαχχαχαχαχαχαχα

(Και μην σπαμαρετε τον οδηγο μου γιατι δεν θα μου τον κανουν sticky)
 

DeletedUser

Guest
ναι βασικά είναι ο εργοδότης μου..κορντ θέλω αύξηση για ψυχολογική φθορά
 

DeletedUser

Guest
και οξεια μαλακινση θελει αλλα ντρεπετε να το ζητησει...μην ντρεπεσε μια παρεα ειστε ολοι
 

DeletedUser

Guest
Topic με 2 σελιδες και τσακωμους δεν το κανουν ποτε sticky...

τσαμπα τον εγραφα τον οδηγο. μου τον λιωσατε στο σπαμ
 

DeletedUser

Guest
την επομενη φορα θυμισε μου να κραταω αρχειο με τους τσακωμους
 

DeletedUser

Guest
και οξεια μαλακινση θελει αλλα ντρεπετε να το ζητησει...μην ντρεπεσε μια παρεα ειστε ολοι

Δεν ξέρω τι κάνεις εσύ με τις παρέες σου αλλά δεν είμαστε όλοι το ίδιο..

Τσαμπα ο κόπος buffalo .. θα λιώσει στο spam αυτό
 

DeletedUser

Guest
οκ οτι πεις...φυγε τωρα γιατι βρωμιζεις το τρανο μας τοπικ
 

DeletedUser

Guest
hehe συζητήσεις δημοτικού..

τελος παντων σας αφηνω να φατε μπαν με την ησυχια σας.

παω στο skype να μιλησω με τον εαυτο μου,τον εαυτο μου και τον εαυτο μου μιας και ολοι οι λογαριασμοι ειναι δικοι μου

καλη συνεχεια
 

DeletedUser

Guest
παιδια δεν εχω καταλαβει κατι :αν μπω απο νετ καφε σε μαχη οχυρου θα φαω μπαν;;;;
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή