ντοκουμεντα - cheaters - συμμαχιεσ

  • Δημιουργός θέματος overmind
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser8

Guest
lol 8a ta xasete ola exo mesa
20.000dorata
25.000spa8ia
8.000to3a
5.000baria
12paladin
+antikimeno gia baria
+tixos 20
epeisis me barate me i8iko 60% opote 3anaskeutiteto
 

DeletedUser

Guest
μην ψεύδεσαι! με το τείχος 20 αποκλείεται να έχεις τόσο στρατό. ξεπερνά τα περιθώρια των 24.000 πολιτών. σε κτίρια και λοιπά. και μόνο ο στρατός το λέει ξεκαθαρα αυτό.
 

DeletedUser

Guest
μην ψεύδεσαι! με το τείχος 20 αποκλείεται να έχεις τόσο στρατό. ξεπερνά τα περιθώρια των 24.000 πολιτών. σε κτίρια και λοιπά. και μόνο ο στρατός το λέει ξεκαθαρα αυτό.

δεν παιζεις κανενα packman λεω εγω? δεν ξερω το παιχνιδι καλα αλλα δλδ δεν μπορει να συγκεντρωσει ολο το στρατο κ απο τα αλλα χωρια του σε ενα??? (ειπα δεν ξερω αλλα μου φαινεται λογικο)
 

DeletedUser280

Guest
ε ρε φυλετικοχρονια και ζαμανια εχω να ασχοληθω με φυλετικες.
 

DeletedUser

Guest
και πάλι δύσκολα δικαιολογεί τη βοήθεια. εκτός αν στην χειρότερη των περιπτώσεων το κάθε άτομο από αυτα έχει αδειάσει το χωριό του και από 3 χωριά σου στέλνει βοήθειες. ακομα μπορείς κι εσύ να έχεις 100 χωριά και να στέλνεις κάτι από όλα στο ένα χωριό σου. με μαθηματική σκέψη βγαινει. αλλιώς το πάκμαν είναι εύκολη λύση για κάποιους που δεν θέλουν να σκεφτούν για το παιχνίδι.
 

DeletedUser8

Guest
και πάλι δύσκολα δικαιολογεί τη βοήθεια. εκτός αν στην χειρότερη των περιπτώσεων το κάθε άτομο από αυτα έχει αδειάσει το χωριό του και από 3 χωριά σου στέλνει βοήθειες. ακομα μπορείς κι εσύ να έχεις 100 χωριά και να στέλνεις κάτι από όλα στο ένα χωριό σου. με μαθηματική σκέψη βγαινει. αλλιώς το πάκμαν είναι εύκολη λύση για κάποιους που δεν θέλουν να σκεφτούν για το παιχνίδι.
me peredepse telios
 

DeletedUser

Guest
αυτή είναι η δουλειά μου! κάνε σαν να μην το διάβασες!!!
 

DeletedUser1003

Guest
έκατσα και το διάβασα από την αρχή και απλά πήρα ακόμα ένα παράδειγμα για το τι εστί Έλληνες.

χχμ.. μάλιστα.

κλειδώνει γιατί είπατε ήδη πολλές βλακείες!


Edit: Μόνο οι Έλληνες τρώγονται αναμεταξύ τους σε Multiplayer Games
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή