νέα πόλη(δεν έχουμε βρει ακόμα όνομα)

  • Δημιουργός θέματος Napo66
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
από εδώ και πέρα θα έρχονται μόνο φίλοι,εκτός αν κάποιος κάνει χτίστη...

ναπο μην εισαι κακος τωρα.παιδια θα δουμε σε τι κατασταση θα ειστε.αλλα βασικα χρειαζομαστε χτιστη που τα βαζει ολα χτισιμο.οσο για το σπαμινγκ δεν ειναι απαραιτητο.σπαιντερντογκ θα το συζητησουμε.


υ.γ.=casavir εισαι πολυ τυχεροσ αγορι μου.
 

DeletedUser

Guest
ok δεν πειραζει παρτε μονο φιλουσ...εμεισ ειμαστε ιλιθιοι που χαλαμε τοσα λεφτα στα prenioum...καλη συνεχεια σε ολουσ...........:p
 

DeletedUser

Guest
ok δεν πειραζει παρτε μονο φιλουσ...εμεισ ειμαστε ιλιθιοι που χαλαμε τοσα λεφτα στα prenioum...καλη συνεχεια σε ολουσ...........:p

ελα μωρε και εσυ.ετσι ειναι ο casavir.δεν εννουσε αυτο.θα παρουμε τους καλυτερους και θα ειμαστε και καποιοι φιλοι.αλλιως δεν θα ανοιγαμε θεμα αν θελαμε να ειμαστε μονοι μας.
 

DeletedUser

Guest
ok δεν πειραζει παρτε μονο φιλουσ...εμεισ ειμαστε ιλιθιοι που χαλαμε τοσα λεφτα στα prenioum...καλη συνεχεια σε ολουσ...........:p


θα ανοίξουν χιλιάδες πολεις...πρεπει να μπεις συγκεκριμένα σε αυτην ? :p
αν δεν σε θελουν ειναι δικαίωμα τους δεν μπορεις να τους κατηγορείς.
και βαιβεα θα παρουν φιλους.
 

DeletedUser

Guest
με συγχωρεις πολυ αλλα δεν κατηγορησα κανεναν φιλε μου...:eek::eek::eek:για μενα μιλησα....διαβασε καλυτερα αυτα που γραφω....δεν τ συνεχιζω αλλο για να μην κανω spam....
 

DeletedUser

Guest
ελα μωρε και εσυ.ετσι ειναι ο casavir.δεν εννουσε αυτο.θα παρουμε τους καλυτερους και θα ειμαστε και καποιοι φιλοι.αλλιως δεν θα ανοιγαμε θεμα αν θελαμε να ειμαστε μονοι μας.

exactly!
αλλα δεν θα παιρνουμε και οποιον μας λεει θελω να μπω στην πολη σου
πρεπει να εχει προσοντα
και να κανει λιγο μεγαλυτερη αιτηση
 

DeletedUser

Guest
Α ρε κασαβιρ που εμαθες και για τα προσοντα :p!Τα πεδια το λενε ξεκαθαρα θα κανουν πολη θα τα πανε καλα δεν θελουν νοομπς(δεν απευθηνομε σε καπιοιον σηγκεκριμενα ) απλα ηθελαν να το διαφημισουν λιγο το πραγμα :D
 

DeletedUser

Guest
Γειά σας παιδιά.Μήπως μπορώ να μπω και εγώ στην πόλη?
Παίζω 6 μήνες και μπήκα κόσμο 2 μόνο για πλάκα..δε θα συνεχίσω την επόμενη χρονιά κανένα on-line game και θέλω να το απολαύσω όσο γίνεται :D
Για ένα μήνα θα λιώσω απότι φαίνεται στο pc γιατί δεν έχω να κάνω κάτι συγκεκριμένο αλλά δεν παίρνω όρκο.

img.php
 

DeletedUser

Guest
!!!

υπάρχει καμιά περίπτωση να έρθω;; έλειπα ένα μήνα!!! γιατί;;; εσ-πι-έι-εμ!!!!
 

DeletedUser

Guest
οποιοι ειναι ενεργοι θα ειναι μελοι.καποιοι ειναι ηδη μεσα στην πολη καθως με καποια παιδια εχουμε δημιουργησει φιλιες και οπως και να τα πανε θα παραμενουν.οι υπολοιποι θα πρεπει να διατηρουνται ψηλα
 

DeletedUser

Guest
παιδιά όσοι θέλετε να μπείτε γράψτε το εδώ και αν δείτε το όνομά σας στη λίστα σημαίνει ότι είστε μέσα,λυπάμαι πολύ αλλά δεν γίνεται να μπουν όλοι...μακάρι να μπορούσα να κάνω κάτι
 

DeletedUser

Guest
λογικα η πολη θα τελειωσει πολυ γρηγορα και θα χτιστει η επομενη αρα θα υπαρξουν νεες θεσεις.
 

DeletedUser

Guest
επισης θελω να πω στους μοντ αν γινεται να επιτρεπουν στα παιδια τα οποια αναγραφονται στο πρωτο μηνυμα του napo66 να προτεινουν καποιο ονομα για την πολη αν και εχουμε ενα υποψη μας θα ηθελα να μην θεωρειτε σπαμινγκ απο τα συγκεκριμενα ατομα
 

DeletedUser

Guest
όχι. ας τα στέλνουν με προσωπικά μηνύματα στον ιδρυτή της πόλης...
 

DeletedUser

Guest
οκ!!!!!:):pπαιδια τα μηνυματα για την πολη στειλτε τα καλυτερα ingame
 

DeletedUser

Guest
μωλις ανεβουν οι κατοικιες θα σταλουν προσκλησεις
 

DeletedUser

Guest
η πόλη ονομάστηκε ''LEGENDS'' λόγω του ότι θα έχουμε παλιούς και κορυφαίους παίκτες.....έχουμε μεγάλες φιλοδοξίες για την πόλη αυτήν και θέλουμε να πιστεύουμε πως θα γίνουμε πρώτη maxed out πόλη!!!σας περιμένουμε!!!:D
 
Κορυφή