μονομαχία με αποκλεισμένο παίκτη

DeletedUser

Guest
Βρηκα έναν παίκτη που είναι αποκλεισμένος και φένεται πως δεν φοράει ρούχα ούτε όπλο! Δηλαδή εάν του κάνω μονομαχία θα κερδίσω άνετα ή φοράει ρούχα που απλως δεν φαίνονται??????:confused::confused:
 

DeletedUser

Guest
είναι επείγον και χρειάζομαι άμεσα απάντηση!
 

DeletedUser

Guest
βρηκα έναν παίκτη που είναι αποκλεισμένος και φένεται πως δεν φοράει ρούχα ούτε όπλο! δηλαδή εάν του κάνω μονομαχία θα κερδίσω άνετα ή φοράει ρούχα που απλως δεν φαίνονται??????:confused::confused:

φοραει ρουχα.απλα οταν ειναι αποκλεισμενος δεν τα βλεπεις.
 

DeletedUser

Guest
Δεν ξέρω αν γίνεται να τους κάνεις μονομαχία όμως σύμφωνα με την Google chrome μου και τα Dev. Tools της γίνεται να αλλάξεις το όνομα. Εγώ πηγαίνω σε παίκτες και βγάζω την λέξη αποκλεισμένος και έρχονται μπροστά τα ρούχα του! Οπότε φοράει!
 

DeletedUser

Guest
Φαίνεται η στήλη των ρούχων και είναι όπως των νεαρών παικτών (σαν να εχει ομίχλη :p). Εχω δει και άλλους(αποκλεισμένους) που δεν φαίνεται ούτε αυτό!
 

DeletedUser

Guest
Φαίνεται η στήλη των ρούχων και είναι όπως των νεαρών παικτών (σαν να εχει ομίχλη :p). Εχω δει και άλλους(αποκλεισμένους) που δεν φαίνεται ούτε αυτό!

Άκου φίλε, σε εμάς τους δύο με το μικρό όνομα θα μας δείχνει τα ρούχα αν αποκλειστούμε. Αν όμως ο παίκτης έχει όνομα 123456789101112131415 :p τότε δεν φένονται τα ρούχα. όμως υπάρχουν
 

DeletedUser

Guest
άκου φίλε, σε εμάς τους δύο με το μικρό όνομα θα μας δείχνει τα ρούχα αν αποκλειστούμε. αν όμως ο παίκτης έχει όνομα 123456789101112131415 :p τότε δεν φένονται τα ρούχα. όμως υπάρχουν

αυτο ειναι το ζητουμενο.αρα φιλε audi ειναι ρισκο να του κανεις μονομαχια.
 

DeletedUser

Guest
οκ! ευχαριστώ. να την κάνω δηλαδή την μονομαχία ή θα φάω τα μούτρα μου???? το λέω γιατί έχω και μάχη οχυρού σήμερα!
 

DeletedUser

Guest
αυτο ειναι το ζητουμενο.αρα φιλε audi ειναι ρισκο να του κανεις μονομαχια.

Εγώ στην θέση σου θα έκανα download την Google chrome και θα έβλεπε τα ρούχα του με τα Dev. Tools (για πληροφορίες στείλε π.μ. ;))
 

DeletedUser

Guest
ναι και αυτά τα dev. tools που λες και ξανά λες είναι νόμιμα για το παιχνίδι?
ή να φάει κι αυτός μπαν στο τέλος
αχαχα
sorry αν είναι λίγο εκτός θέματος αλλά πρώτη φορά το ακούω
 

DeletedUser

Guest
Εγώ στην θέση σου θα έκανα download την Google chrome και θα έβλεπε τα ρούχα του με τα Dev. Tools (για πληροφορίες στείλε π.μ. ;))

[Τζακ, στο αφιερώνω!]
Μπορείς επίσης να πάρεις τα στοιχεία του χαρακτήρα από το παιχνίδι, να βρεις την IP του, να επικοινωνήσεις με την Υπηρεσία Προστασίας του Πολίτη για τη Δίωξη Ηλεκτρονικού Εγκλήματος ή -αν έχεις conne- απευθείας με τη CIA κ θα σου βρουν τα πάντα γι αυτόν το παίχτη.
Τότε, απλά πάρτον ένα τηλέφωνο κ ρώτα τον τι @#$% ρούχα φοράει κ αν είναι ΟΚ να του κάνεις μονομαχία!

Βέβαια, το να κατεβάσεις το chrome είναι πιο εύκολο, αλλά δεν έχει πλάκα!

ΕΛΕΟΣ είστε μερικοί πια!!!! Ολοκληρη θεωρία συνομωσίας για μια μονομαχία!
 

DeletedUser

Guest
[τζακ, στο αφιερώνω!]
μπορείς επίσης να πάρεις τα στοιχεία του χαρακτήρα από το παιχνίδι, να βρεις την ip του, να επικοινωνήσεις με την υπηρεσία προστασίας του πολίτη για τη δίωξη ηλεκτρονικού εγκλήματος ή -αν έχεις conne- απευθείας με τη cia κ θα σου βρουν τα πάντα γι αυτόν το παίχτη.
τότε, απλά πάρτον ένα τηλέφωνο κ ρώτα τον τι @#$% ρούχα φοράει κ αν είναι οκ να του κάνεις μονομαχία!

βέβαια, το να κατεβάσεις το chrome είναι πιο εύκολο, αλλά δεν έχει πλάκα!

ελεοσ είστε μερικοί πια!!!! ολοκληρη θεωρία συνομωσίας για μια μονομαχία!

βασικά απλώς αλλάζουν το τι βλέπεις εσύ. δεν αλλάζουν τα ρούχα που φοράει ο αντίπαλος. αν κλείσεις και ξανα ανοίξεις το προφίλ του παίκτη θα είναι όπως στην αρχή!

έι τζούνιορ, μήπως να πάρει και μία καραμπίνα και να στήσει καραούλι πίσω από την πόρτα του σπιτιού του μπας και χτυπήσουν οι τρομοκράτες!
 

DeletedUser

Guest
παιδιά εαν νικήσω παίρνω τρελή εμπειρία(320) οπότε θέλω σίγουρα πράματα
 

DeletedUser

Guest
οκ παίδες. λύθηκε το ζήτημα. ευχαριστω όλους σας(ακόμα και αυτούς που απάντησαν για χαβαλέ και μόνο)
 

DeletedUser2993

Guest
[Τζακ, στο αφιερώνω!]
Μπορείς επίσης να πάρεις τα στοιχεία του χαρακτήρα από το παιχνίδι, να βρεις την IP του, να επικοινωνήσεις με την Υπηρεσία Προστασίας του Πολίτη για τη Δίωξη Ηλεκτρονικού Εγκλήματος ή -αν έχεις conne- απευθείας με τη CIA κ θα σου βρουν τα πάντα γι αυτόν το παίχτη.
Τότε, απλά πάρτον ένα τηλέφωνο κ ρώτα τον τι @#$% ρούχα φοράει κ αν είναι ΟΚ να του κάνεις μονομαχία!

Βέβαια, το να κατεβάσεις το chrome είναι πιο εύκολο, αλλά δεν έχει πλάκα!

ΕΛΕΟΣ είστε μερικοί πια!!!! Ολοκληρη θεωρία συνομωσίας για μια μονομαχία!

χαχαχαχαχααχαχχαχαχαχαχαχαχα !!!:D:D
με τετοια φαντασια , δεν γραφεις κανα βιβλιο !!!:eek::D
 

DeletedUser

Guest
[Τζακ, στο αφιερώνω!]
Μπορείς επίσης να πάρεις τα στοιχεία του χαρακτήρα από το παιχνίδι, να βρεις την IP του, να επικοινωνήσεις με την Υπηρεσία Προστασίας του Πολίτη για τη Δίωξη Ηλεκτρονικού Εγκλήματος ή -αν έχεις conne- απευθείας με τη CIA κ θα σου βρουν τα πάντα γι αυτόν το παίχτη.
Τότε, απλά πάρτον ένα τηλέφωνο κ ρώτα τον τι @#$% ρούχα φοράει κ αν είναι ΟΚ να του κάνεις μονομαχία!

Βέβαια, το να κατεβάσεις το chrome είναι πιο εύκολο, αλλά δεν έχει πλάκα!

ΕΛΕΟΣ είστε μερικοί πια!!!! Ολοκληρη θεωρία συνομωσίας για μια μονομαχία!

Εχεις δικιο!!!! Ολοκληρη συνομωσια για μια μονομαχια....

οκ παίδες. λύθηκε το ζήτημα. ευχαριστω όλους σας(ακόμα και αυτούς που απάντησαν για χαβαλέ και μόνο)

Εκανες 3 φορες double-posting για μια μονομαχια, που στην τελικη, δεν εχει πλακα αν ξερεις τα ρουχα του αποκλεισμενου... :rolleyes:

Τι να πω πια? :eek:
 

DeletedUser

Guest
παιδιά εαν νικήσω παίρνω τρελή εμπειρία(320) οπότε θέλω σίγουρα πράματα

φιλε ακου : αν ειναι 10 επιπεδα μονομαχιας μεγαλυτερος και γι'αυτο περνεις τοση εμπειρια πιστεψε με δεν εχεις και πολλες πιθανοτητες.
 

DeletedUser

Guest
τον νίκησα και πήρα 300 εμπειρία. τελικά δεν φορούσε ρούχα! είμαι 92 επίπεδο μονομαχίας και αυτός 112. όποιος θέλει πληροφορίες για τον παίκτη να μου στείλει μήνυμα στον 1ο κόσμο (έχω το ίδιο όνομα με το φόρουμ).
 
Κορυφή