μονομάχος ανθεκτικότητας κ αντανακλαστικών

DeletedUser

Guest
Να η πρώτη μου σοβάρη ερώτηση απ'ο,τι θυμάμαι...

ένας μονομάχος ανθεκτηκότητας θα πρέπει να έχει καθόλου στόχευση ή τα περισσότερα ανθεκτικότητα, αντανακλαστικά και λίγο σθένος ή κάποιο άλλο είδος build?

βασικά ρωτάω, ποιό είναι το πετυχημένο build για μονομάχο ανθεκτικότητας κ αντανακλαστικών?
 

DeletedUser

Guest
να κραταει οπλο σθενους για αρχη!:eek:

εγω θα ελεγα καμια 60 εμφανιση κ εισαι οκ μετα κλασσικα ολα στα κοκκινα αντανακλαστικα περιπου οσο κ ανθ. κ βαλε στοχευση κ σθενος αρκετα υψηλα βεβαια..... βεβαια εξαρταται κ το λβλ που εισαι αν το πεις θα σου πω καλυτερα
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Δεν θελω εμφανιση θελω οσα πιο πολλα μπορω στα αντανακλαστικα και ανθεκτικοτητα αλλα οχι τοσα πολλα ωστε να ειμαι νουμπ μονομαχος! Οχι πολυ κι ουτε λιγο! Τσαααακ στη μεση!

Μολις αρχισα κοσμο 1 και ειμαι λβλ 1 :D:cool:
 

DeletedUser

Guest
αμα αρχισες τωρα και θες να παιξεις αντισταση(ανθεκτηκοτητα-αντακλαστικα) αστο καλυτερα επισης αυτο που ελεγες ισχυε πριν μπει το patch την αντισταση και αμα δεν εχεις εμφανιση και πας να βαρεσεις εναν με τακτικες θα φας τα μουτρα σου το λιγετοτερο
 

DeletedUser

Guest
ολες τις ικανοτητες στην δυναμη για αρχη
οπλο σθενους
και μετα κατα την γνωμη μου το καλυτερο που μπορεις να κανεις ειναι να εχεις ισα αντανακλαστικα - ανθεκτικοτητα και στοχευση

ετσι ειχα στησει τον χαρακτηρα μου στον 1 και μπορω να πω πως γινομουν πολυ εκνευριστικος
 

DeletedUser3328

Guest
εγω πιστευω ολες οι ικανοτητες μονομαχιας στο ιδιο νουμερο,και καμια 20αρια παραπανω το σθενος ή το σημαδι....αναλογα το οπλο
 

DeletedUser

Guest
ολες τις ικανοτητες στην δυναμη για αρχη
οπλο σθενους
και μετα κατα την γνωμη μου το καλυτερο που μπορεις να κανεις ειναι να εχεις ισα αντανακλαστικα - ανθεκτικοτητα και στοχευση

ετσι ειχα στησει τον χαρακτηρα μου στον 1 και μπορω να πω πως γινομουν πολυ εκνευριστικος

δεν χρειαζεσαι να κανεις μονομαχιες για να εισαι εκνευριστικος :)
 

DeletedUser

Guest
η f-459 ειναι πολυ καλη στις μονομαχιες παιζει με αποφυγη-τακτικες-εμφανιση-στοχευση-σημαδι
 

DeletedUser

Guest
ναι αλλα μιλαμε για σθενος κ οχι σημαδι
 

DeletedUser

Guest
κατα εμενα ενας απο τους καλυτερους τροπους χτησιματος ενος παιχτη...
πολλες ηττες στην αρχη,αλλα μετα πας μεσα στους πρωτους.

ιδιοτητα: δυναμη
ικανοτητες: ανθεκτικοτητα,αντανακλστικα.στοχευση
+γαιδαρος,τεκιλα,μεξικανικη. μπαταντα...

κλασε κωλε να βρω την πορδη σου
 

DeletedUser

Guest
δεν ξερω γιατι δεν τα εμφανιζει ολα.
τεσπα.οχι.γιαυτο βαζεις σε στοχευση...
γιατι να μοιρασεις κατι σε δυο??

βαζεις αντανακλαστικα,ανθεκτικοtita και στοχευση.

το κακο ειναι οτι σε βρισκουνε παντου.αλλα η ζημεια ειναι μηδαμινη,αρα...
 
Κορυφή