μηνύματα

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser738
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser738

Guest
λόγω το ότι για να δει κάποιος ότι έχει μήνυμα πρέπει να κάνει refresh μόνος του, και πολλοί πολλές φορές το ξεχνάμε και όταν βλέπουμε ότι έχουμε μήνυμα βλέπουμε και ότι μας το έστειλαν πριν 20' λεπτα και ότι αυτός που μας το έστειλε είναι πλέον offline, γι' αυτόν τον λόγο δεν μπορεί να κάνει ο server μόνος του refresh ανα 1 ή 2 λεπτά;
 

DeletedUser

Guest
λόγω το ότι για να δει κάποιος ότι έχει μήνυμα πρέπει να κάνει refresh μόνος του, και πολλοί πολλές φορές το ξεχνάμε και όταν βλέπουμε ότι έχουμε μήνυμα βλέπουμε και ότι μας το έστειλαν πριν 20' λεπτα και ότι αυτός που μας το έστειλε είναι πλέον offline, γι' αυτόν τον λόγο δεν μπορεί να κάνει ο server μόνος του refresh ανα 1 ή 2 λεπτά;

μπορείς να ρυθμίσεις τον browser σου να κάνει αυτόματα refresh κάθε 5-10 λεπτά.
 

DeletedUser738

Guest
να ρωτήσω δηλαδή; ή το κατάλαβες; θα ρωτήσω για σιγουριά και πως γίνεται αυτό;
 

DeletedUser

Guest
να ρωτήσω δηλαδή; ή το κατάλαβες; θα ρωτήσω για σιγουριά και πως γίνεται αυτό;

άμα σου πώ δεν το έχω ψάξει ποτέ...
από τον ie νομίζω γίνετε από κάπου στις ρυθμίσεις και φαντάζομαι το ίδιο θα ισχύει για τον mozilla.
 

DeletedUser738

Guest
έψαξα στον mozilla δεν υπάρχει κάτι οπότε επανέρχομαι στο αρχικό μου ερώτημα. γίνεται να κάνει η σελίδα refresh απο μόνη της απο τον ίδιο τον server;
 

DeletedUser

Guest
υπαρχει browser(φυλλομετρητης) με ανανεωση σελιδων...

έψαξα στον mozilla δεν υπάρχει κάτι οπότε επανέρχομαι στο αρχικό μου ερώτημα. γίνεται να κάνει η σελίδα refresh απο μόνη της απο τον ίδιο τον server;

Αποτον ιδιο τον σερβερ δεν το βλεπω ομως να γινεται!
Εαν ειστε ψαγμενοι χρηστες του ιντερνετ, υπαρχει ενας browser, που λεγεται avant,βασιζεται στον explorer, τον χρησιμοποιω 4 χρονια,κ ειναι unpaixsamble:D
Εχει μια λειτουργια,που κανει ριφρες,καθε 10'',30'',1',2',5',10',15'!! κ ομως ειναι αληθινο! κ στα ελληνικα !!!!
www.avant.com respect!!!!!!!!!!:):)
ακομη παιζει κ ο οπερα!! www.opera.com
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Ενα προβλημα που η οικογενεια Μιχαλακη το εχει λυσει...:rolleyes:
Εμπα εβγα οι χαρακτηρες στο σπιτι κανει συνεχεια refreshhhhh !
:D
 

DeletedUser738

Guest
είναι και κάτι άλλο, αν έχεις πολλά μηνύματα στο forum της πόλης και ανοίξεις μόνο το ένα μετράει ότι τα έχεις διαβάσει όλα.
 

DeletedUser

Guest
Αποτον ιδιο τον σερβερ δεν το βλεπω ομως να γινεται!
Εαν ειστε ψαγμενοι χρηστες του ιντερνετ, υπαρχει ενας browser, που λεγεται avant,βασιζεται στον explorer, τον χρησιμοποιω 4 χρονια,κ ειναι unpaixsamble:D
Εχει μια λειτουργια,που κανει ριφρες,καθε 10'',30'',1',2',5',10',15'!! κ ομως ειναι αληθινο! κ στα ελληνικα !!!!
www.avant.com respect!!!!!!!!!!:):)
ακομη παιζει κ ο οπερα!! www.opera.com

ποιος ο λόγος να γράψεις unpaixsamble (που ακόμα επεξεργάζομαι τι σημαίνει) στα greeklish ενώ ριφρες στα ινγκλιγκρικ???
 
Κορυφή