μεγαλα οπλα.....

  • Δημιουργός θέματος priest1989
  • Ημερομηνία έναρξης
  • Ετικέτες
    όπλα
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
Μηπως ξερει κανενας απο τους moderators ποτε θα μπουν τα μεγαλα οπλα;(δηλαδή καραμπινες,τουφεκια κλπ):confused::confused::confused:
 

DeletedUser315

Guest
οι moderators του φορουμ δεν ξερουν απ αυτα
 

DeletedUser

Guest
όταν μπουν θα το μάθουμε από τα release notes της αναβαθμισης...
 

DeletedUser280

Guest
σε τι οπλα αναφερεστε ρε παιδια πειτε και σε εμας για να εχουμε μια ιδεα.
 

DeletedUser

Guest
Γι'αυτό εδώ που γράφει η βοήθεια φίλε blondy:):

Όπλα μεγάλου εύρους
Όπλα μεγάλου εύρους είναι τόξα και ντουφέκια. Ανεβάζουν ιδιότητες και ικανότητες. Το κάθε όπλο έχει ένα εύρος ζημιάς. Αυτό το νούμερο δίνει το εύρος πόντων υγείας που ο αντίπαλός σου θα χάσει αν τον πετύχεις. Ο οπλοποιός πουλάει όπλα για μονομαχίες. Αυτήν την στιγμή τα όπλα μεγάλου εύρους είναι απενεργοποιημένα.
 

DeletedUser280

Guest
ναι ρε συ αλλα τι γινεται με τα οπλα κοντινης αποστασης, γιατι αν δεν κανω λαθος, τοξα και τουφεκια ειναι και τα δυο οπλα μεγαλου βεληνεκους, δηλαδη για οσους εχουν επιλεξει σημαδι. για εμας που εχουμε επιλεξει σθενος, υπαρχει αναλογο οπλο, γιατι αν δεν υπαρχει μου φαινεται λιγο δυσκολο να ενεργοποιησουν τα τοξα και τα τουφεκια.
 

DeletedUser

Guest
Σ'αυτό έχεις δίκιο,αλλά δεν νομίζω ότι είναι κάτι που πρόκειται να γίνει σύντομα και μάλλον θα γίνει σε κάποιον καινούργιο κόσμο με άλλες ρυθμίσεις για να μην αδικούνται όσοι έχουν Melee.
Μια ακομα διαφορά με τα είναι ότι:
Ανεβάζουν ιδιότητες και ικανότητες.

Κανένα από τα υπάρχοντα όπλα δεν ανεβάζει ιδιότητες,εκτός από την τρομπέτα που βασικά δεν είναι όπλο,απλά καταλαμβάνει θέση όπλου.
 

DeletedUser280

Guest
εγω παντως αν γινει στο αμεσο μελλον καποια αναβαμιση θα πρωτιμουσα να δω καινοτομιες οπως ο σιδηροδρομος παρα μερικα οπλα παραπανω. οπως και να χει, ακομα κι απο πλευρας χρηματοδοτησης της εταιρειας αν το δουμε πως να ψηθω να βαλω πριμιουμ αν δεν μου δωσουν ενα σοβαρο πολυπλευρο παιχνιδι να ασχοληθω. απο καποιο λβλ και μετα κανεις πλεον καποια πραγματα εντελως μηχανικα και κατανταει βαρετο, και ειμαι σιγουρος οτι μερικα οπλα παραπανω δεν θα κανουν τη διαφορα.
τεσπα σταματαω εδω γιατι θα βγω εκτος θεματος και θα κανετε ενα μηνα να με ξαναδειτε. λολ.
 

DeletedUser

Guest
αν γινει κατι θα γραφει στο αγγλικο φορουμ πρωτα,οποτε περιμενετε.οι forum moderator δεν ξερουν τιποτα σχετικο
 

DeletedUser

Guest
εχω την εντυπωση οτι υπαρχει τοπικ για το update 1.20
 

DeletedUser

Guest
υπαρχουν thread που λενε πως χρησιμοπειητε η αναζητηση...δεν ειναι κακο να τους ριξετε μια ματια, δεν δαγκωνουν
 

DeletedUser

Guest
ksero pos xrisimopoiite i anazitisi... apla o filos mas me tin aporia rotise gia ta toksa tufekia kai ayta ta opla... kai ego tu ipe na koitaksi eki gia na di oti me to neo update 8a kikloforisun kai ayta ta opla... toso kako ine ayto pu ekana diladi?/
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή