μαύρα βουνά (ανατολή, δύση)

DeletedUser

Guest
Γίνεται κάποιος να με βοηθήσει με αυτό? Έχω κάνει το πρώτο μέρος της αποστολής:
Επίλυση: Μαύρα βουνά (Ανατολή)
Επίλυση: Μαύρα βουνά (Δύση) (Έτοιμη),
και θέλω να μάθω αν γίνεται να πάω να αποδεχτώ την αποστολή από τον Mr. Brown (
mr_brown.png
) και να έχω κάνει μόνο το πρώτο μέρος. Μετά να τελειώσω και την Ανατολή και να ολοκληρώσω από εκεί που είμαι την αποστολή. Για να το καταλάβετε καλύτερα δείτε τι εννοώ: Η αποστολή Μαύρα βουνά (Ανατολή, δύση) με τον Mr. Brown είναι στο τετράγωνο The Ghost Land, εγώ θα αποδεχτώ την αποστολή τώρα και μετά θα κάνω και το δεύτερο μέρος. Γίνεται να κάνω την αποστολή από το τετράγωνο της πόλης μου (ΕΔΩ ΠΑΤΟΥΝ ΟΙ DALTON) ή θα πρέπει να πάω ξανά πίσω στο The Ghost Land?
 

DeletedUser

Guest
Θα ολοκληρώσεις τις αποστολές ανατολή και δύση και μετά θα πας στον Mr Brown:)Πρέπει να πας στην ανατολή και στην δύση.Δεν γίνεται αλλιώς.
 

DeletedUser

Guest
θα πιστέψω τον φοίνικα λόγο εμπειρίας, σας ευχαριστώ και τους δύο πάντως :)
 

DeletedUser

Guest
καλα θα κανεις.μπορεις απο οπουδηποτε να την ολοκληρωσεις.
 

DeletedUser2824

Guest
συνηθως πρεπει να γυρισεις στον δοτη για να ολοκληρωσεις/αποδεχτεις μια αποστολη αλλα δεν θυμαμαι, περασε καιρος απο τοτε που την ολοκληρωσα την αποστολη τελευταια φορα:mad:
 

DeletedUser

Guest
παιδια για να μην μπερδευεστε ,,

απο την στιγμη που θα αποδεχτεις μια αποστολη αυτοματα κλειδωνει κ μπαινει στο βιβλιο αποστολων κ μπορεις να την ολοκληρωσεις ανα πασα ωρα κ στιγμη αρκει να τηρεις τις προυποθεσεις ,,
 

DeletedUser

Guest
Αλλά οι προυποθέσεις είναι ανατολή και δύση αντίστοιχα:eek:
 

DeletedUser

Guest
ειναι αυτη η συγκεκριμενη αποστολη του τυχοδιωχτη η πιο "μακρινη' αποστολη ever ,,

τιποτα δεν ειναι απλα οταν την αποδεχεσαι την ολοκληρωνεις αμεσως ,,αφου λεει οτι οι προυποθεσεις ειναι οτι πρεπει να εισαι εκει ..
 

DeletedUser

Guest
ειναι αυτη η συγκεκριμενη αποστολη του τυχοδιωχτη η πιο "μακρινη' αποστολη ever ,,

τιποτα δεν ειναι απλα οταν την αποδεχεσαι την ολοκληρωνεις αμεσως ,,αφου λεει οτι οι προυποθεσεις ειναι οτι πρεπει να εισαι εκει ..

Πες τα ντε!Αυτό λέω τόσην ώρα:mad:
 

DeletedUser

Guest
ειναι αυτη η συγκεκριμενη αποστολη του τυχοδιωχτη η πιο "μακρινη' αποστολη ever ,,

τιποτα δεν ειναι απλα οταν την αποδεχεσαι την ολοκληρωνεις αμεσως ,,αφου λεει οτι οι προυποθεσεις ειναι οτι πρεπει να εισαι εκει ..

Είσαι σίγουρος???:confused:
Γιατί νομίζω αν την αποδεχτείς
μετά ανοίγεις το βιβλίο αποστολών
και την ολοκληρώνεις από την πόλη
σου!Όπως και την μονομαχία με τον Jacob!
Εγώ προσωπικά την είχα κάνει όταν
ήμουνα στην πόλη μου (την μονομαχία)!

Τώρα για αυτή δεν θυμάμαι να έλεγε κάτι
τέτοιο!:confused:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Μήπως πρέπει να απαντήσει ένας τυχάς Admin? Ή κάποιος Moderator να το κάνει Poll
 

DeletedUser

Guest
είσαι σίγουρος???:confused:
γιατί νομίζω αν την αποδεχτείς
μετά ανοίγεις το βιβλίο αποστολών
και την ολοκληρώνεις από την πόλη
σου!όπως και την μονομαχία με τον jacob!
εγώ προσωπικά την είχα κάνει όταν
ήμουνα στην πόλη μου (την μονομαχία)!

τώρα για αυτή δεν θυμάμαι να έλεγε κάτι
τέτοιο!:confused:
εγώ πάντως θυμάμαι πως δεν μπορούσα να την ολοκληρώσω αν δεν πάω εκεί.
 

DeletedUser

Guest
την είχες αποδεχτεί εννοείς και δεν
την ολοκλήρωνε???!
ή δεν την είχες αποδεχτεί και δεν
την ολοκλήρωνε??!:):)
και είσαι 100% σίγουρος για αυτό??
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
την είχες αποδεχτεί εννοείς και δεν
την ολοκλήρωνε???!
ή δεν την είχες αποδεχτεί και δεν
την ολοκλήρωνε??!:):)

Εγώ μάγκες τον είχα βάλει το βράδυ και τώρα την ολοκλήρωσα. Τώρα πάω CCP τετράγωνο για Ανατολή :cool:
 

DeletedUser

Guest
Πας για ανατολή?Δηλαδή για πες μας να τελειώνουμε δεν γίνεται να την ολοκληρώσεις από οποιοδήποτε μέρος?:confused:
 

DeletedUser

Guest
Πας για ανατολή?Δηλαδή για πες μας να τελειώνουμε δεν γίνεται να την ολοκληρώσεις από οποιοδήποτε μέρος?:confused:

Λοιπόν τα ξαναλέω από την ΑΡΧΗ! Προχτες βράδυ είχα κάνει τις δούλιτσες μου για την ολοκλήρωση της μεγάλης αποστολής (Ήρθε η ώρα της περιπέτειας) που περιέχει τις αποστολές (ανατολή, δύση) και τότε είπα να ξεκινήσω να xpαριστώ λιγάκι και εγώ. Τον βάζω λοιπόν σε μία πόλη εκεί κοντά για νανάκια και το επόμενο μεσημέρι ολοκληρώνω την αποστολή ΔΥΣΗ! Μετά είπα να πάω στην ανατολή. Τον έβαλα και εκεί για νανάκια όμως μετά κοίταζα τον χάρτη να περάσει η ώρα και είδα τον Mr. Brown! Αποφάσισα λοιπόν αντί να κάνω κύκλους, να πάω στον Mr. Brown, να αποδεχτώ την αποστολή και μετά να πάω στην ανατολή. Τώρα πηγαίνει στην ανατολή ο κύριος, αφού πρώτα έχει αποδεχτεί την αποστολή του Mr. Brown, ελπίζοντας πως θα μπορώ να την ολοκληρώσω όποτε θέλω.
 

DeletedUser2824

Guest
Λοιπόν τα ξαναλέω από την ΑΡΧΗ! Προχτες βράδυ είχα κάνει τις δούλιτσες μου για την ολοκλήρωση της μεγάλης αποστολής (Ήρθε η ώρα της περιπέτειας) που περιέχει τις αποστολές (ανατολή, δύση) και τότε είπα να ξεκινήσω να xpαριστώ λιγάκι και εγώ. Τον βάζω λοιπόν σε μία πόλη εκεί κοντά για νανάκια και το επόμενο μεσημέρι ολοκληρώνω την αποστολή ΔΥΣΗ! Μετά είπα να πάω στην ανατολή. Τον έβαλα και εκεί για νανάκια όμως μετά κοίταζα τον χάρτη να περάσει η ώρα και είδα τον Mr. Brown! Αποφάσισα λοιπόν αντί να κάνω κύκλους, να πάω στον Mr. Brown, να αποδεχτώ την αποστολή και μετά να πάω στην ανατολή. Τώρα πηγαίνει στην ανατολή ο κύριος, αφού πρώτα έχει αποδεχτεί την αποστολή του Mr. Brown, ελπίζοντας πως θα μπορώ να την ολοκληρώσω όποτε θέλω.

μακαρι να μην μπορει, μακαρι να μην μπορει, μακαρι να μην μπορειιι:p

οκ οταν τελικα την ολοκληρωσεις οπου και να εισαι, να μας πεις κι εμας!:):)
 

DeletedUser3161

Guest
απο την στιγμη που την αποδεχθεις την τελειωνεις οπου κ να εισαι.......
πχ πας στον τυπο παιρνεις την αποστολη μετα πας δυση αποδεχεσαι πας ανατολη αποδεχεσαι κ τοτε βρικσεις στον χαρτη τον τυπο κ τελειωνεις την αποστολη χωρις να πας!
 

DeletedUser

Guest
απο την στιγμη που την αποδεχθεις την τελειωνεις οπου κ να εισαι.......
πχ πας στον τυπο παιρνεις την αποστολη μετα πας δυση αποδεχεσαι πας ανατολη αποδεχεσαι κ τοτε βρικσεις στον χαρτη τον τυπο κ τελειωνεις την αποστολη χωρις να πας!

τι λεμε εμεις τοση ωρα;;ακριβως αυτο.εγινε πασηγνωστο πια.
 
Κορυφή