μαχη οχυρου golden fort 17/03/2010

  • Δημιουργός θέματος Scocco93
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
χθες εγινε μια απο τις καλυτερες μαχες του κοσμου 1. πραγματικα χαρηκα το οτι ημουν ενεργος σε αυτη! οι hd - evolution εκαναν την επιθεση και οι δυο πλευρες ηταν γεματες. τελικα το οχυρο το κρατησαν οι αμυνομενοι λογω χρονου (περασαν οι 55 γυροι) αν και οι επιτηθεμενοι ηταν παραπανω (24 - 12 νομιζω) αλλα ηταν ανενεργοι. συγχαρητηρια και στις δυο πλευρες παντα τετοιες ωραιες μαχες να γινονται.
 

DeletedUser

Guest
Μπράβο ρε Scocco93, έκανες και κάτι σωστό. Ποιο καλό νουμπάκι από GU ή HD θα ξεκατινιαστεί? Δεν νομίζω να κρατήσετε "επίπεδο" :mad:
Και επειδή δεν νομίζω να γίνει κάτι σας κάνω εγώ τους διαλόγους, μην δυσκολευτείτε και δεν γράψετε:
GU: Σίγουρα είχατε τον neoromeo μαζί σας και μπάναρε τους εχθρούς σας!
HD: Τι λες ρε πουλημένε, χωρίς σχέδιο πήγατε στην μάχη και ακόμα και αντμιν να είχαμε το μέρος μας δεν θα τον χρειαζόμασταν
GU: Νουμπάκι, αλλού οι εξυπνάδες σου μην έρθω και κατασκηνώσω έξω από την πόλη σου βλακάκο!
HD: Άντε από εδώ ρε! Αφού τις προάλλες σε χτύπησε ένας ψευτομονομάχος μας 10 επίπεδα πιο κάτω από εσένα και λιποθύμησες και το παιδί κάνει συνέχεια δουλειές!

Συνεχίζετε... (?)
 

DeletedUser

Guest
Μπράβο ρε Scocco93, έκανες και κάτι σωστό. Ποιο καλό νουμπάκι από GU ή HD θα ξεκατινιαστεί? Δεν νομίζω να κρατήσετε "επίπεδο" :mad:

Ανσερ ειπες να κανεις την αρχη??? Μια χαρα μπορουμε να μιλησουμε για την μαχη γιατι πιστευω πως υπαρχουν σοβαρα ατομα και στις δυο πλευρες και δνε ειναι γεματες απο μικρομυαλους... Οποιος κανει τον πρωτο flame poster δεν χρειαζεται να του απαντουν ολοι απλως να τον αγνοουν οποτε συνεχιζουμε. Τι εχεις να πεις για την μαχη? Την ειδες?:)
 

DeletedUser

Guest
ανσερ νουμπ παλι ξεχασες τα χαπια σου?
 

DeletedUser735

Guest
anser ενα καλο κρυο μπανιο νομιζω πως ειναι οτι πρεπει για να σε συνεφερει
 

DeletedUser

Guest
Παιδιά όλοι κάντε join: http://forum.the-west.gr/group.php?groupid=89
Cadet να σου πω, νομίζω πως μου έχουν πέσει κάπου στο off-topic, δεν μπορώ να τα πιάσω γιατί πονάει η μέση μου, πας να μου τα φέρεις?
On-topic: "Την είδα", που λέει ο λόγος την είδα, το λάπτοπ αρχίζει να τα παίζει και δεν έκανε σύνδεση με τον διακομιστή ή όπως το λένε αυτό το μαραφέτι. Πάντως ωραία ήταν τα αποτελέσματα.
 

DeletedUser1509

Guest
μπράβο ρε scocco93, έκανες και κάτι σωστό. ποιο καλό νουμπάκι από gu ή hd θα ξεκατινιαστεί? δεν νομίζω να κρατήσετε "επίπεδο" :mad:
και επειδή δεν νομίζω να γίνει κάτι σας κάνω εγώ τους διαλόγους, μην δυσκολευτείτε και δεν γράψετε:
Gu: σίγουρα είχατε τον neoromeo μαζί σας και μπάναρε τους εχθρούς σας!
Hd: τι λες ρε πουλημένε, χωρίς σχέδιο πήγατε στην μάχη και ακόμα και αντμιν να είχαμε το μέρος μας δεν θα τον χρειαζόμασταν
gu: νουμπάκι, αλλού οι εξυπνάδες σου μην έρθω και κατασκηνώσω έξω από την πόλη σου βλακάκο!
Hd: άντε από εδώ ρε! αφού τις προάλλες σε χτύπησε ένας ψευτομονομάχος μας 10 επίπεδα πιο κάτω από εσένα και λιποθύμησες και το παιδί κάνει συνέχεια δουλειές!

συνεχίζετε... (?)

ρε αντε απο δω μας το παιζεις και εξυπνος χαιβανι
 

DeletedUser465

Guest
Αχχχχχ και να ειχαμε 10 ατομα μονο on line και θα σας το ειχαμε παρει εντελως για πλακα ...

Αλλα δεν πειραζει η οριακη νικη-ηττα ειναι αμφιλεγομενη , εμενα μου αρεσουν τα ακραια ...
 

DeletedUser1797

Guest
οντως φιλε μου η μαχη ηταν οριακη.. εμεις χασαμε ομως ευχαριστηθηκαμε την μαχη, ηταν απο τις καλυτερες μαχες που πηρα μερος.. συγχαρητηρια και στις 2 πλευρες
 

DeletedUser

Guest
Χμμ αν και εχω να μπω καιρο στο φορουμ να παραδεχτώ πως η μαχη αυτή ήταν απο τις πιο ωραίες(για μένα προσωπικά ήταν και η τελευταία που πήρα μέρος) και ήταν τιμή μας που έγινε στο οχυρό μας.Και όσο για αυτά που λες Anser είναι βλακείες,προσωπικά μου αρέσει να κάνω λίγο flame για να δίνω και λίγο πάθος στο παιχνίδι,να γίνεται πιο ενδιαφέρον βρε παιδί μου.Νομιζω το εχουν αντιληφθεί αυτό και οι αντίπαλλοι hell dorados και το αποδέχονται ως κατι θεμιτό όπως αποδεχόμαστε και εμείς την καζούρα που μας κάνετε βλέπε HD-SAN IKAROS6(εχω χάσει τον λογαριασμό..) fort.Eξάλλου ειναι εντελώς τυχαίο που δεν βρεθηκαμε στο ιδιο στρατοπεδο αλλά σε αντιθετο ή ακόμα ακόμα που δεν βρεθηκαμε στην ίδια πόλη αλλά σε εχθρική.Γιατι καποιος καποτε αντι να πάει για μονομαχίες στον Βυθό του Μπικίνι πήγε λίγο παραπέρα στην the wanted ή γιατι κάποιος εντελώς τυχαία στην αρχή δέχθηκε πρόσκληση για την Los santos αντι απο μια πολη που μελλοντικά θα γινόταν μελος των hd
 

DeletedUser735

Guest
χμμ αν και εχω να μπω καιρο στο φορουμ να παραδεχτώ πως η μαχη αυτή ήταν απο τις πιο ωραίες(για μένα προσωπικά ήταν και η τελευταία που πήρα μέρος) και ήταν τιμή μας που έγινε στο οχυρό μας.και όσο για αυτά που λες anser είναι βλακείες,προσωπικά μου αρέσει να κάνω λίγο flame για να δίνω και λίγο πάθος στο παιχνίδι,να γίνεται πιο ενδιαφέρον βρε παιδί μου.νομιζω το εχουν αντιληφθεί αυτό και οι αντίπαλλοι hell dorados και το αποδέχονται ως κατι θεμιτό όπως αποδεχόμαστε και εμείς την καζούρα που μας κάνετε βλέπε hd-san ikaros6(εχω χάσει τον λογαριασμό..) fort.eξάλλου ειναι εντελώς τυχαίο που δεν βρεθηκαμε στο ιδιο στρατοπεδο αλλά σε αντιθετο ή ακόμα ακόμα που δεν βρεθηκαμε στην ίδια πόλη αλλά σε εχθρική.γιατι καποιος καποτε αντι να πάει για μονομαχίες στον βυθό του μπικίνι πήγε λίγο παραπέρα στην the wanted ή γιατι κάποιος εντελώς τυχαία στην αρχή δέχθηκε πρόσκληση για την los santos αντι απο μια πολη που μελλοντικά θα γινόταν μελος των hd


το λες απο προσωπικο παθημα?
 

DeletedUser

Guest
Μπράβο ρε Scocco93, έκανες και κάτι σωστό. Ποιο καλό νουμπάκι από GU ή HD θα ξεκατινιαστεί? Δεν νομίζω να κρατήσετε "επίπεδο" :mad:
Και επειδή δεν νομίζω να γίνει κάτι σας κάνω εγώ τους διαλόγους, μην δυσκολευτείτε και δεν γράψετε:
GU: Σίγουρα είχατε τον neoromeo μαζί σας και μπάναρε τους εχθρούς σας!
HD: Τι λες ρε πουλημένε, χωρίς σχέδιο πήγατε στην μάχη και ακόμα και αντμιν να είχαμε το μέρος μας δεν θα τον χρειαζόμασταν
GU: Νουμπάκι, αλλού οι εξυπνάδες σου μην έρθω και κατασκηνώσω έξω από την πόλη σου βλακάκο!
HD: Άντε από εδώ ρε! Αφού τις προάλλες σε χτύπησε ένας ψευτομονομάχος μας 10 επίπεδα πιο κάτω από εσένα και λιποθύμησες και το παιδί κάνει συνέχεια δουλειές!

Συνεχίζετε... (?)

βλακακο?
OMFG εισαι πολυ lame!
 

DeletedUser1797

Guest
τελευταια σου μαχη ικαρε?? χμ.. δεν το νομιζω, κατι ετοιμαζεις εσυ.. :d
 
Κορυφή