μαχη οχυρου fort of pirates

  • Δημιουργός θέματος Evender
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
και να η στιγμη που ολοι περιμεναμε Μια μάχη έχει ξεκινήσει προς το οχυρό FORT OF PIRATES. Ο/Η Pepe Eagle από το CCP-RAWHIDE έχει ανασκάψει το τσεκούρι.
 

DeletedUser2675

Guest
λυπάμε που δεν κατάφερα να συμμετέχω σε αυτήν τη μάχη... επιφυλάσομε για την επόμενη φορά... στο μεταξύ καλό θα ήταν να μάθουμε τα αποτελέσματά της...
 

DeletedUser

Guest
α ρε gogoulino μου εβαλες να kavlitsa σε amigos και τωρα πηγε αμυνα και ειδε τις θεσεις μας μπραβο ρε φιλε ετσι να παιζετε δικαια;)
 

DeletedUser

Guest
keep on tsatsing φιλε...εσυ δεν θα βαλεις κατασκοπο θες να μου πεις..απλα το εκανα λιγο πιο γρηγορα απο σενα..;)
 

DeletedUser

Guest
ουτως η αλλως η ιστορια εχει δειξει οτι οχυρο που το υπερασπιζονται 128 ατομα πεφτει με θαυμα οποτε δεν ανυσηχω και πολυ
 

DeletedUser

Guest
ακ και λιγο δυσκολο να ηττηθουν οι πειρατες.θα μεινουν πολλοι και θα μαζεψουν του κοσμου τα αντικειμενα.
 

DeletedUser

Guest
παιδια ξερω σχεδιο στο utube απο γερμανικο server που με μια τακτικη χανουν οι 128 αμυνομενοι
 

DeletedUser2992

Guest
παιδια ξερω σχεδιο στο utube απο γερμανικο server που με μια τακτικη χανουν οι 128 αμυνομενοι

Και εχει γινει μια φορα στα χρονικα,το λεγομενο ντου απο παντου.Αν οι αμυνομενοι ειναι πραγματικα n00b πιανει πολυ ευκολα,αν ομως οι αμυνομενοι ειναι τουμπανα δεν πιανει και αντε να συχρονισεις 128 ατομα που οι μισοι θα ειναι offline...
 

DeletedUser

Guest
και εχει γινει μια φορα στα χρονικα,το λεγομενο ντου απο παντου.αν οι αμυνομενοι ειναι πραγματικα n00b πιανει πολυ ευκολα,αν ομως οι αμυνομενοι ειναι τουμπανα δεν πιανει και αντε να συχρονισεις 128 ατομα που οι μισοι θα ειναι offline...

αν κλεισεις τα ματια κ πιστεψεις στην μαγεια ολα ειναι δυνατα φιλε μου..... (μα καλα κανεις δεν ειδε παουερ ρειντζερς αυτο το σκ?)
 

DeletedUser2992

Guest
αν κλεισεις τα ματια κ πιστεψεις στην μαγεια ολα ειναι δυνατα φιλε μου..... (μα καλα κανεις δεν ειδε παουερ ρειντζερς αυτο το σκ?)

εγω εβλεπα power rangers...αλλα δεν γινοταν κατι τετοιο.
Αυτο με τα θαυματα παιζει,συμφωνα με την κβαντικη μηχανικη ολα ειναι πιθανα,αρα μην απελπιζεστε ποτε,μετα απο 9984792 επιθεσεις και καμια 100 κατασκοπους σε καθε μαχη μπορει να ερθει και σε εσας η τυχη και να χτυπησει την πορτα.Το θεμα ειναι αν θα την ακουσετε γιατι χτυπαει πολη σιγα...
 

DeletedUser

Guest
να και οι πειρατες με τους κατασκοπους τους...2 κιολας ε?
 

DeletedUser

Guest
καλη μαχη να εχουμε!!!αν και εγο ειμαι με τους επιτε8εμενους.
 

DeletedUser

Guest
ρε τι ειναι αυτα??? που ειναι συνομιλιες ονοματα που ειναι το ξεμπροστιασμα?
 
Κορυφή