μαχες οχυρων

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser8
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
τωρα αντι να ναι οι επιτιθεμενοι λιγοι ειναι οι αμυνομενοι.
 

DeletedUser

Guest
τι γίνεται ρε παιδιά ξεχάστηκε τη σημαίνει άμυνα?
χθες έπεσε οχυρό γτ δεν είχε 20 άτομα άμυνα
σήμερα πάλι τα ίδια

κυριε theontor..απ'οτι φαινεται οι επιθεσεις "αντιπερισπασμοι" σε συνδιασμο με τη νεκρα του κοσμο2 οδηγισαν στο να πεσουν αυτα τα οχυρα
 

DeletedUser

Guest
Κόσμος 2

μπράβο στους πειρατές, για την ωραία την μάχη που έδωσαν. μπορεί να έχασαν αλλά τουλάχιστον πάλεψαν για το οχυρό τους. το ότι ήταν λίγοι ήταν ένας λόγος που έχασαν...γιατί οι επιθέσεις αντιπερισπασμού ήταν αποτελεσματικές, και έτσι δεν άφησαν τους συμμάχους να τους βοηθήσουν.ίσως την επόμενη φορά να
κερδίστε εσείς. ίσως κερδίσουμε και εμείς.... κανείς δεν ξέρει.... για να υπάρχει λίγη δράση πρέπει να υπάρχουν αυτές οι δυνατές μάχες, οι μια πόλη να κάνει μάχες οχυρών στην άλλη, το αναποφάσιστο ποίος θα πάει που.... κάναμε επιθέσεις στα οχυρά των σύμμαχων σας... για το λόγο που είπα.ο κόσμος 2 είναι ακόμα κάπως μικρός και δεν γίνονται και πάρα πολλές μάχες, ελάχιστες μπορώ να πω, οι κατακτήσεις οχυρών είναι πάρα πολύ λίγες, νομίζω πως μόνο 2 μεγάλα οχυρά κατακτήθηκαν... όμως υπάρχει κάτι λίγο ανεξήγητο. η πρώτη πόλη στον κόσμο 1 έχει 119495 πόντους, και οι πρώτη πόλη στον κόσμο 2, 119181. πάρα πολύ μικρή η διαφορά, ο κόσμος 1 είναι τόσο καιρό, και έχει τόσους πόντους, ενώ ο κόσμος δυο που είναι το 1/3 και πιο λίγο ελεύθερος έχει τόσους πόντους η πρώτη πόλη.μπορεί να είναι επειδή έχουν κάποια "πήρα" οι παίχτες ξέρουν τη πρέπει να κάνουν αλλά και πάλι αυτό είναι ανεξήγητο, πως σε τόσο λίγο καιρό κατάφεραν και έπιασαν όλους αυτούς τους πόντους??
επίσης μπορεί να είναι μέλος σε πολλά οχυρά, αλλά πόσα ρε παιδί μου???????? πόσα???Τώρα ας ξεπεράσουμε ξανά στο θέμα των πειρατών, εγώ για αυτούς έβγαλα ένα συμπέρασμα, είναι καλοί, έχουν κόσμο αλλά χωρίς την βοήθεια των συμμάχων τους δεν κάνουνε τίποτα. Δεν θέλω να προσβάλω κανένα αλλά λέω την αλήθεια, έτσι δεν είναι???? ε????? Παρακαλώ όποιος διαφωνεί μαζί μου να το πει. Εμείς κάναμε επιθέσεις αντιπερισπασμού σε όλους τους συμμάχους σας. Εσείς μείνατε με όλες της πειρατικές πόλεις ( black pirates 1, black pirates 2, black pirates 3, black pirates 4, black pirates vip κτλ) αυτές όλες οι πόλεις (και πολλές άλλες που δεν ανάφερα) δεν σας έφταναν για να μας νικήσετε????? ε????? Χωρίς παρεξηγήσεις, φιλικά πάντα avrianos.
 

DeletedUser

Guest
avriane οσο και να σημφωνω με τα λεγαμενα σου θα διαφωνισω καπου μαζι σου.

Πιστευεις οτι αμα επιτεθοντουσαν στο οχυρο σας θα το κραταγατε?
εσεις δεν μπορειτε να μαζεψετε ουτε 10 ατομα..οι αρχηγοι σας εχουν να μπουν στο παιχνιδι εδω και κατι αιωνες........ΚΤΛ
Οποτε και εσεις χωρις τους συμμαχους σας ειστε ενα τιποτα.

Γι'αυτο οποιος εχει λερωμενη τη φωλια του καλυτερα να μην μιλαει
 

DeletedUser

Guest
αβριανε και εγω θα διαφωνησω μαζι σου γιατι στον κ2 καμια συμμαχια δεν μπορει να κρατησει οχυρο χωρις τους συμμαχους της ακομα υπαρχουν αδυναμιες απο ολες τις πλευρες

και κατι αλλο μην κρινεις τις αλλες πολεις οταν η δικια σου πολη κραταει μονο με τις συμμαχιες που εχει και χωρις αυτες δεν μπορει να κρατησει ουτε ενα μικρο οχυρο
 

DeletedUser

Guest
avriane οσο και να σημφωνω με τα λεγαμενα σου θα διαφωνισω καπου μαζι σου.

Πιστευεις οτι αμα επιτεθοντουσαν στο οχυρο σας θα το κραταγατε?
εσεις δεν μπορειτε να μαζεψετε ουτε 10 ατομα..οι αρχηγοι σας εχουν να μπουν στο παιχνιδι εδω και κατι αιωνες........ΚΤΛ
Οποτε και εσεις χωρις τους συμμαχους σας ειστε ενα τιποτα.

Γι'αυτο οποιος εχει λερωμενη τη φωλια του καλυτερα να μην μιλαει

Είμαι σε CCP - town αν δεν το κατάλαβες!!!!

tolis24 έχετε τόσες πειρατικές πόλεις και εμείς ήμασταν μόνο 57 και εσείς 49.Δες πόσες πόλεις τον πειρατών υπάρχουν

BLACK PIRATES
BLACK PIRATES 2
BLACK PIRATES 3
BLACK PIRATES 4
BLACK PIRATES VIP
BLACK PIRATES AEK
BLACK P PSYXIATREIO

αυτές οι πόλεις δεν σας αρκούσαν για να κερδίσετε???
 

DeletedUser

Guest
δεν μιλαω για το που εισαι
αλλα για τις αποψεις που υποστηριζεις.
η ομονοια ειναι τελειωμενη.
 

DeletedUser

Guest
avriane οσο και να σημφωνω με τα λεγαμενα σου θα διαφωνισω καπου μαζι σου.

Πιστευεις οτι αμα επιτεθοντουσαν στο οχυρο σας θα το κραταγατε?
εσεις δεν μπορειτε να μαζεψετε ουτε 10 ατομα..οι αρχηγοι σας εχουν να μπουν στο παιχνιδι εδω και κατι αιωνες........ΚΤΛ
Οποτε και εσεις χωρις τους συμμαχους σας ειστε ενα τιποτα.

Γι'αυτο οποιος εχει λερωμενη τη φωλια του καλυτερα να μην μιλαει

βρε gogou αφου του λες του παιδιου στο οχυρο σας!! μην πας να τα μπαλωσεις τωρα:p:p
 

DeletedUser

Guest
δεν μιλαω για το που εισαι
αλλα για τις αποψεις που υποστηριζεις.
η ομονοια ειναι τελειωμενη.

Είμαστε στην ιδία συμμαχία ρε φίλε.Στο ίδιο οχυρό.Έχουμε τους ίδιους αντιπάλους-συμμάχους. Ποίο οχυρό μου????

Βάλε ishmerinos στην κατάταξη να δεις...(ΜΕ ΑΥΤΌ ΤΟ ΌΝΟΜΑ ΕΊΜΑΙ)
 

DeletedUser

Guest
ρε μεθαυριανε οσο και να σε παω μου φαινεται δεν πιανεις αυτο που σου λεω.

συγκεντρωσου λιγο..!

εσυ κατηγορεις τις αλλες συμμαχιες αλλα σου λεω πως η πρωην συμμαχια σου ηταν τα ιδια χαλια.
 

DeletedUser

Guest
ρε μεθαυριανε οσο και να σε παω μου φαινεται δεν πιανεις αυτο που σου λεω.

συγκεντρωσου λιγο..!

εσυ κατηγορεις τις αλλες συμμαχιες αλλα σου λεω πως η πρωην συμμαχια σου ηταν τα ιδια χαλια.

συχαίνομαι το μεθαυριανέ!!!!:D:p

Ε το ξέρω και για αυτό και έφυγα από εκεί.;)
 

DeletedUser

Guest
ρε μεθαυριανε οσο και να σε παω μου φαινεται δεν πιανεις αυτο που σου λεω...

σε παρακαλω κυριε γογουλινε,τα επιθετα μεθαυριανος,προχθεσινος,προπερσης κοκ ειναι κατοχυρωμενα απο εμενα για τα επομενα 2 χρονια,απο εκει και μετα διαπραγματευομαι την πωληση τους σε αλλο ατομο.

οι πειρατες κατεφεραν να παρουν το οχυρο τους πισω.συγχαρητηρια!
 

DeletedUser

Guest
gkinia

ναι γαμωτο, λαθος μερια διαλεξα παλι :d
 

DeletedUser

Guest
αβριανε, μεθαυριανε, ισημερινε η οπως αλλιως σε λενε νομιζω οτι πρεπει να ανακαλεσεις αυτα που ελεγες για τους πειρατες
 

DeletedUser

Guest
ρε μεθαυριανε οσο και να σε παω μου φαινεται δεν πιανεις αυτο που σου λεω.

συγκεντρωσου λιγο..!

εσυ κατηγορεις τις αλλες συμμαχιες αλλα σου λεω πως η πρωην συμμαχια σου ηταν τα ιδια χαλια.

Γογουλίνε ο αυριανός όλο και κάτι θα ξέρει
Δεν είναι και χθεσινός
:rolleyes:
 
Κορυφή