λινκ για αντικειμενα μαχων οχυρού

  • Δημιουργός θέματος sorkos
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
απο τους κανονες:

συμπεριφορά
η συμπεριφορά σου προς άλλους χρήστες πρέπει να είναι με σεβασμό και αξιοπρέπεια. δείξε σεβασμό στο ότι το φόρουμ έχει παίκτες από διάφορες ηλικίες και με διαφορετικές γνώσεις παιχνιδιού. για αυτόν τον λόγο δεν υπάρχουν ερωτήσεις που είναι "χαζές".


αν δεν εχετε σκοπο να βοηθησετε τον συμπαικτη σας οποιος κ αν ειναι αυτος σε οτι κ αν ρωταει να μην απαντατε. προσωπικα απο εμενα μυνηματα του τυπου "καλα εισαι χαζος τι ρωτας" "μας εχεις πρηξει με τις ερωτησεις σου" κτλ κτλ θα τιμωρουνται με ινφρακτιον....
 

DeletedUser

Guest
από τους κανόνες είναι και η αναζήτηση όμως...
 

DeletedUser3788

Guest
Μήπως όμως θα πρέπει να τιμωρούνται και άτομα που βαριούνται να κάνουν πέντε λεπτά αναζήτηση στο φόρουμ και να κοιτάξουν λίγο την βοήθεια ώστε να τους λυθεί κάποια απορία?:mad:
 

DeletedUser

Guest
αυτη ειναι δουλεια του διαχειρηστη κ φυσικα δεν θα ενημερωθει κανεις για την οποια ποινη παρει, δεν ξερεις αν εγω η καποιος αλλος δεν εχουμε δωσει ηδη ποινη στον σορκο, αν το θεμα υπαρχει η βαζετε το λινκ η δεν απαντατε (εκτος κ αν εχετε κατι να συμπληρωσετε πανω στην ερωτηση) κ περιμενετε καποιον διαχειρηστη να το αναλαβει
 

DeletedUser

Guest
Ευχαριστω πολυ φιλ ΣΕρρα για την υποστηριξη!:cool::cool::cool:
 

DeletedUser

Guest
εχω να ξαναζητησω συγνωμη για τα ασκοπα θεματα που εχω ανοιξει μεχρι τωρα.
και λυπαμαι πολύ
το ξερω πως ειμαι ανεπιθυμητος εδω στο φορουμ
γι αυτο ισως να σταματησω το παιχνιδι:(:(:(:(
 

DeletedUser

Guest
ρε φιλε σορκο ειπαμε μελοδραματικος αλλα οχι και ετσι:eek::p

ενταξει να πω και εγω μια συγνωμη για τις απαντησεις μου...μπορει και εσυ να μην ηξερες για βοηθεια,weststats κλπ κλπ.

αλλα δεν ειναι αναγκη να παρατησεις το παιχνιδι.

ξερεις ποσοι εκτος απο εσενα εχουν ρωτησει αυτου του ειδους πραγματα στην ιστορια του φορουμ;
 

DeletedUser3788

Guest
sorkos δεν σου είπε κανένας πως είσαι ανεπιθύμητος απλά ότι θα πρέπει πρώτα να κάνεις μια αναζήτηση και να ψάξεις λίγο στην βοήθεια πρωτού κάνεις ερωτήσεις που έχουν απαντηθεί πάρα πολλές φορές.Και άσε τα δράματα ότι θα παρατήσεις το παιχνίδι...:cool:
 

DeletedUser

Guest
Κανείς δεν είναι ανεπιθύμητος στο φόρουμ απλά είναι αυτοί που δεν αρέσουν σε κανέναν κι αυτοί που αρέσουν σε μερικούς! Κι όντως σου έδωσα βαρύ κράξιμο κι ζητώ κι εγώ συγγνώμη γι'αυτό μιας και δεν είναι δουλειά μου να σου μαθαίνω τρόπους. Έλα τώρα, μην νιώθεις άσχημα, ζήτησες συγγνώμη κι συγχωρέθηκες... κι έγω ήμουν μεγάλος νουμπας παλιά (βλεπ. http://forum.the-west.gr/showthread.php?t=2248 :p) απλά μέχρι να φτάσω το 64ο επίπεδο δεν ήμουν και πολύ νουμπας πλέον :p

Πιστεύω πως μέσα σε κάθε wanna-be μάγκα του φόρουμ (όπως εμένα:p) υπάρχει ένας νουμπ (όσο βαθιά κι αν είναι μέσα του :p)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Ευχαριστώ φιλε σουτερ ενταξει δεν θα σταματησω το παιχνιδι
Και ολους σας ευχαριστώ, και δεν πειραζει που μου μιλησατε και λιγο ασχημα:):cool::):cool:
 

DeletedUser3884

Guest
λέω το θέμα να το ονομάσουμε "sorry section" :D
Γρήγορα να γίνει κάτι πριν το θέμα γίνει "spamμενο" (οχι πως με χαλάει :D)
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή