λινκ για αντικειμενα μαχων οχυρού

  • Δημιουργός θέματος sorkos
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
μπορείτε να μου βαλετε ενα λινκ που να δειχνει αντικειμενα απο μαχες οχυρου ?
ευχαριστώ
(μονο το λινκ να το πατησω και να μου δεξει)
ευχαριστω και παλι.
 

DeletedUser

Guest
οτι αναφορα κ να ποσταρουν εδω δεν μπορεις να την δεις μονο στο παιχνιδι......
 

DeletedUser

Guest
αν θες αναφορα "report" δεν μπορεις να την δεις εδω μονο αν βαλουν εικονα....
 

DeletedUser

Guest
Δεν μπορούμε να στείλουμε αναφορά στο φόρουμ μόνο in-game γίνεται.


Απάντησε άλλος.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser3788

Guest
θέλει να του βαλουν εικόνα να δει τι μπορεί να βρει.
τα πάντα όλα μπορείς να βρεις.αν θες καλά αντικείμενα πήγαινε σε μάχες μεγάλων οχυρών με πολλά λεφτά πάνω σου.
 

DeletedUser

Guest
ενταξει θα παω με πολλα λεφτα σε ποια ομως μαχη?
 

DeletedUser

Guest
σε όποια βρείς.μπορεί να γίνει και καμιά στημένη.εκεί βρίσκεις συνήθως καλά πράγματα.
 

DeletedUser

Guest
καλα θα ηθελα να παω σε μια στημενη μπορειτε να μου πείτε ομως ποτε ειναι και που για να παω
 

DeletedUser3788

Guest
Συνήθως δεν βγάζουν ανακοίνωση στο φόρυμ για στημένες μάχες.:mad:
 

DeletedUser2953

Guest
καλα θα ηθελα να παω σε μια στημενη μπορειτε να μου πείτε ομως ποτε ειναι και που για να παω

Αχαχα τι ακούμε... Ναι ρε θα βάλουν τόπικ στο φόρουμ και θα λένε για στημένες μάχες και όποιοι πιστοί προσέλθετε... έλεος:eek:
 

DeletedUser184

Guest
απλώς θα δεις π.χ. να κάνουν επιθεση καπιοι απο την α συμμαχια σε συμμάχους ή στην ιδια τους την συμμαχία..
 

DeletedUser

Guest
Αχαχα τι ακούμε... Ναι ρε θα βάλουν τόπικ στο φόρουμ και θα λένε για στημένες μάχες και όποιοι πιστοί προσέλθετε... έλεος:eek:

Το παιδι δεν ειπε να βαλουν ενα τοπικ στο φορουμ αλλα να του το πειτε. Μπορειται να του το πειτε in-game.
 

DeletedUser

Guest
ρε φίλε πήγαινε επισκόπηση οχυρών και πήγαινε σε όποια θες, τι ρωτάς σε ποια μάχη; ξέρω πως το λέω αρκετές φορές αλλα τώρα το εννοώ, είσαι μεγάλος νουμπας που νομίζεις πως άλλοι δεν έχουν ζωή και θα κάθονται να ασχολούνται μαζί σου επειδή είσαι τεμπέλης, βαριεσαι να κάνεις πράγματα μόνος σου και τα περιμένεις όλα στο πιάτο. επίσης δεν έχεις καθόλου τρόπους και διατάζεις όλη την ώρα, αν έλεγες έστω κι ένα παρακαλώ ίσως να μην ήμουν αηδιάσμενος με την συμπεριφορά σου αυτή τη στιγμή. τι σχολεία έχετε εκεί κάτω; τρόπους δεν σας μαθαίνουν;

όσο για το "θέμα": μην πας να χάσεις τα λεφτά σου.

δεν θα σου εξήγησω συγκεκριμένα, γιατί δεν σε γουστάρω, να κάνεις κι εσύ μια αναζήτηση καμιά φορά:)

πάντως οι προλαλησέντες σου συμβούλεψαν μεγάλη βλακεία γιατί έκαναν κι ένα λάθος σε αυτά που είπαν :)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser3788

Guest
ρε φίλε πήγαινε επισκόπηση οχυρών και πήγαινε σε όποια θες, τι ρωτάς σε ποια μάχη; ξέρω πως το λέω αρκετές φορές αλλα τώρα το εννοώ, είσαι μεγάλος νουμπας που νομίζεις πως άλλοι δεν έχουν ζωή και θα κάθονται να ασχολούνται μαζί σου επειδή είσαι τεμπέλης, βαριεσαι να κάνεις πράγματα μόνος σου και τα περιμένεις όλα στο πιάτο. επίσης δεν έχεις καθόλου τρόπους και διατάζεις όλη την ώρα, αν έλεγες έστω κι ένα παρακαλώ ίσως να μην ήμουν αηδιάσμενος με την συμπεριφορά σου αυτή τη στιγμή. τι σχολεία έχετε εκεί κάτω; τρόπους δεν σας μαθαίνουν;

Πες τα.....
 

DeletedUser

Guest
εχω να ζητησω ενα τεραστιο συγνωμη για τη συμπεριφορα μου και δε θα ξαναεπαναληφθει.
συγνωμη οσους ταλαιπώρησα και ευχαριστω οσους βοηθησαν
υ.γ ευχαριστω αργονιαν για την υποστηριξη θα το θυμαμαι...:(:(:(
 

DeletedUser

Guest
χμμμ... έκανε κάτι που εγώ κάνω με μεγάλη δυσκολία... ζήτησε συγγνώμη που ήταν ειλικρινές...

αντε να σε βοηθήσω και λίγο

σε μια μάχη υπάρχουν 2 πιθανότητες:
1. να μείνεις ζωντανός
2. να λιποθυμήσεις

αν λιποθυμήσεις δεν πέρνεις δεκάρα (ίσως λίγη εμπειρία αλλα μειώνεται δραστικά σε σχέση με το ανμεινεις ζωντανός)

αν μείνεις ζωντανός πέρνεις πολύ περισσότερη εμπειρία απ' ο,τι αν λιποθυμήσεις. υπάρχει επίσης η πιθανότητα να βρεις αντικείμενα. η αξία των αντικειμένων αλλάζει ανάλογα με το πόσα χρήματα χάθηκαν την ώρας της μάχης, δηλαδή πόσα ήταν τα συνολικά χρήματα που κρατούσαν αυτοί που λυποθήμησαν κατά την διάρκεια της μάχης. τα συνολικά χρήματα που χάθηκαν διαιρούνται κατά τους επιζόντες στην μάχη (αυτών που δεν λιποθύμησαν). η πυλίκο (η απάντηση της πράξης) είναι η μάξιμουμ αξία των ντροπς που θα βρεθούν (φυσικά παντα παίζει ο παράγωντας της τύχης για το αν θα βρεις αντικείμενο). ένα παράδειγμα θα ήταν.

μια μάχη σε μεγάλο οχυρό έρχεται προς το τέλος.
το οχυρό είχε γεμίσει με 140 επιτηθόμενους και 120 αμυνόμενους.
η γύρα 55 έχει περάσει.
η μάχη τελείωσε κι το οχυρό παραμένει στους αμυνόμενους.
υπάρχουν 3 επιζώντες στην άμυνα και 5 επιζώντες στην επίθεση.
συνολικά υπάρχουν 8 επιζώντες.
οι άλλοι 252 που λιποθύμησαν κρατούσαν συνολικά $8000.
σημαίνει: 8000$ δια 8 επιζόντες = $1000
δηλαδή: ο καθένας από τους 8 επιζώντες έχει περίπου 24% (αν δεν κάνω λάθος) πιθανότητα να βρει ντροπ.
η αξία του ντροπ θα είναι $1000 στο μάξιμουμ (δεν γνωρίζω αν είναι αγοράς η πώλησης)

δηλαδή οι επιζωντες πέρνουν ντροπς σύμφωνα με τα χρήματα των λιπόθυμων.
αν πας εσύ με χρήματα θα γίνει το πάρα κάτω:
είτε εσύ λιποθυμάς κι δεν πέρνεις τίποτα ακόμα κι αν βαστούσες πολλά χρήματα αλλά πέρνουν οι άλλοι, είτε μένεις επιζώντας και τα χρήματα σου δεν μετράνε ως χαμένα κατά την διάρκεια της μάχης.
φυσικά θα σου ζητήσουν να πας με χρήματα στην μάχη αν είναι στημένη και λογικά θα πάνε μόνο 4-5 άτομα τα οποία εμπιστεύονται οι οργανωτές πως θα κρατάνε χρήματα έτσι ώστε να μέινουν 2-3 (ίσως και 1) και να μοιραστούν πολλά χρήματα στην αξία των ντροπς.
δεν συμφέρει να πας σε στημένη μάχη γιατί εκτός κι αν είσαι καλός στις μάχες θα χάσεις τα χρήματα σου ενώ αν είσαι όντως καλός στις μάχες μάλλον δεν θα έχεις πολλά χρήματα έξτρα για στημένες μάχες μιας και καλοί μαχητές οχυρών συνήθως δεν έχουν καλές δουλειές με χρήματα.
φυσικά ίσως έχεις την διάθεση να βοηθήσεις τους συμπαίκτες σου να βρουν καλά ντροπς. αν ισχυεί αυτό, τότε καλώς για τους συμπαίκτες σου:)

σόρρυ που είναι τόσο μακρύ...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή