κόσμος 3 (επιλογή χαρακτήρα)

DeletedUser

Guest
Έφτιαξα αυτό το θέμα για να περνάει η ώρα μας, λέγοντας την κατηγορία που θα επιλέξουμε και λέγοντας ποιος θα βαράει ποιον -π.χ. εγώ θα γίνω κοράκι (κουφάλα νεκροθάφτης) οπότε σαν καλός χτίστης θα τρώω τις περισσότερες μονομαχίες.- Και κάπως έτσι θα κάνουμε μία απάντηση με εύστοχο χιούμορ ;)
Ας αρχίσουμε. Όπως είπα και πριν εγώ θα γίνω κουφάλα κοράκι νεκροθάφτης :cool:
 

DeletedUser

Guest
εγο μπορει να μην μπω,αλλα αν 8α μπω νομιζω στρατιοτη...
 

DeletedUser

Guest
Θέλω να ξέρω με ακρίβεια, να ξέρω ποιους θα μονομαχώ γύρω στα 50 levels που σκέφτομαι να τον κάνω μονομάχο :p:D
 

DeletedUser

Guest
θέλω να ξέρω με ακρίβεια, να ξέρω ποιους θα μονομαχώ γύρω στα 50 levels που σκέφτομαι να τον κάνω μονομάχο :p:d

εεεε... και εγο νεκρο8αυτη 8α τον κανω, και δεν αλλαζεις χαραχτηρα απλα το προφιλ του.
 

DeletedUser

Guest
εεεε... και εγο νεκρο8αυτη 8α τον κανω, και δεν αλλαζεις χαραχτηρα απλα το προφιλ του.

Ε? Με μπέρδεψες τώρα, απαντήστε και οι άλλοι, θα φάμε και κανά ban με εσάς εδώ, στους κανόνες λέει πως απαγορεύετε η συζήτηση σε θέματα ανάμεσα σε 2 άτομα, ελάτε να γίνουμε 3 :p
 

DeletedUser

Guest
Ε? Με μπέρδεψες τώρα, απαντήστε και οι άλλοι, θα φάμε και κανά ban με εσάς εδώ, στους κανόνες λέει πως απαγορεύετε η συζήτηση σε θέματα ανάμεσα σε 2 άτομα, ελάτε να γίνουμε 3 :p

αστο δεν ερχονται αλλοι :p:D μηναμε οι 2 σε αυτο το 8εμα... λοιπον 8α τον κανω νεκρο8αυτη.
 

DeletedUser

Guest
στρατιωτης,αλλα με τον σωστο τροπο αυτη την φορα...
 

DeletedUser

Guest
και εγώ στρατιωτης ημουν μονομαχοσ και θελω να δω πως ειναι να εισαι στρατιωτης:)
 

DeletedUser

Guest
εγω θα διαλεξω εργατη μαλλον!:D
ακομα δεν ξερω ποια εικονα!!!:p
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
εχω 3 τυχοδιοκτες(εννοειτε σε διαφορετικους κοσμους)αλλα θα κανω στρατιωτη. γιαν α τον δοκιμασω και επιδει παοφασισαο τι οι μονομαχιες ειναι το καλιτερο.
 

DeletedUser

Guest
εγω 90% δεν θα παιξω αλλα αν το κανω θα φτιαξω ή νεκροθαφτη ή τυχοδιοκτη με διαφορετικη αναπτυξη απ'οτι στους αλλους κοσμους!
 

DeletedUser

Guest
αμα θα παιξω θα παιξω χτιστη γιατι εχω βαρεθει να παρακαλαω χτιστες να χτισουν τις πολεις:mad:
 

DeletedUser

Guest
εγω θα κανω παλι εργατη αλλα με διαφορετικη αναπτυξη.
 

DeletedUser8

Guest
πρωτο κοσμο τυχωδιωκτη
δευτερο στρατιωτη..

αμα παιξω θα κανω εργατη
 

DeletedUser

Guest
εγω μαλλον θα κανω τυχο

κοσμος 1 στρατιωτης

κοσμος 2 χτιστης
 

DeletedUser

Guest
εγω μαλλον θα κανω :

εναν χτιστη
ενα τυχοδιωκτη
ενα μονομαχο
δυο στρατιωτες : μια γυναικα και εναν αντρα ( μισθωφορους και τους 2 )
 

DeletedUser

Guest
κανε και αλλον ενα.10 λογαριασμοι δεν βλαπτουν
 
Κορυφή