κόσμος 10

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser184
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser184

Guest
Καλησπέρα..Αυρίο θα ανοίξει ο κόσμος 10 στον αγγλικό και έτσι έλεγα μήπως να κάνουμε καμιά ελληνική πόλη??
Αν ναι εγώ θα είμαι μέσα με το όνομα anorthosi1911..Θα γίνω χτίστης και θα αναλάβω να χτίσω πρώτος εγώ την πόλη...Όποιοι θέλουν να γράψουν εδώ το username τους και τι θα γίνουν..Στην αρχή θα μπούμε 3 χτίστες και 2 τυχωδιώκτες..Θα αρχίσουμε να χτίζουμε κατοικίες για να μπουν και άλλοι μέσα...
 

DeletedUser

Guest
και εγω.θα ειμαι τυχοδιοχτης οπος και στους 2 ελλινικους.θα με λενε gmmo.οταν βρουμε μελη θα πρεπει να βρουμε και ονομα.


αλλαξα γνωμη.θα με λενε george12 αν ειπαρχει η αλλιος giorgos.θα σας ενιμεροσω μολις το κανω.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
θα μπω και εγω με το ονομα hd95 και θα γινω μονομαχος
 

DeletedUser

Guest
λοιπον

εγω θελω να μπω αλλα θα γινω στρατιωτης αρα θα περιμενω εξω:d
α και κατι αλλο ποτε ανοιγει???τι ωρα ενοω..


edit:ξεχασα θα λεγομαι WICKERMAN φυσικα....
 

DeletedUser2865

Guest
θα μπω με το ονομα panosgads και θα γινω χτιστης
 

DeletedUser

Guest
και εγω.θα ειμαι τυχοδιοχτης οπος και στους 2 ελλινικους.θα με λενε gmmo.οταν βρουμε μελη θα πρεπει να βρουμε και ονομα.


αλλαξα γνωμη.θα με λενε george12 αν ειπαρχει η αλλιος giorgos.θα σας ενιμεροσω μολις το κανω.



δεν εχει κανενα ονομα.εστι με λενε kokos12.(το κοκος συμενει γιωργος στα χοριατικα κυπριακα)
 

DeletedUser

Guest
είμαι μέσα, θα γίνω τυχοδιόκτης και θα κάνω δύσκολες δουλειές από νωρίς... να αποφασίσουμε το όνομα της πόλης
 

DeletedUser

Guest
εχοτμε 3 τυχοδιοκτες!!!ειπαμε 2.θα δουμε τους 2 καλιτερους για να μπουν αναλογα με το lvl και τα λεφτα που εχουν.
 

DeletedUser

Guest
θα μπω και εγω.θα γινω εγατης και θα λεγομαι tolhs:D
 

DeletedUser

Guest
οκ, τότε έχουμε δύο τυχοδιόκτες, να δούμε πως θα βγάλουμε την πόλη και πότε θα δημιουργηθεί ο κόσμος.
 

DeletedUser

Guest
εγω λεω να την πουμε greek fighters.
και απο κατω να βλαουμε αυτη την φραση που ειπε καποιος υπουργος που ελεγε:δεν πρεπει να λεμε οτι οι ελληνες πολεμουν σαν ηρωεσ αλλα οι ηρωες σαν ελληνες
 

DeletedUser

Guest
Λοιπόν παιδιά θα μπω και εγώ!:cool:
Θα γίνω εργάτης και το όνομα υπάρχει
σε 2 κόσμους του net ήδη στον 4 και στον 6
(δεν είναι πρωτότυπο μόνο το μικρό αλλάζει:p)!
Και το όνομα είναι Billy Cooper (όχι δεν με λένε
Βασίλη απλώς πήγαινε με το Cooper:p!)!

Υ.Γ. Σε λίγο θα πει και ο iglow ότι
θα μπει και εκείνος και θα γίνει εργάτης!
iglow περιμένω!!!:D
 

DeletedUser

Guest
χαχαχα..να'μαι κ εγωω...εργάτης κ εγω..μαζευτήκαμε πολλοί :p

Edit: Όνομα igl όπως κ στους υπόλοιπους.. :)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
εγω λεω να την πουμε greek fighters.
και απο κατω να βλαουμε αυτη την φραση που ειπε καποιος υπουργος που ελεγε:δεν πρεπει να λεμε οτι οι ελληνες πολεμουν σαν ηρωεσ αλλα οι ηρωες σαν ελληνες


τι λετε.ειναι καλο;;;

πιτε γνομεις για να αποφασισουμε.
 

DeletedUser

Guest
δεν θα το λυσουμε στο φορουμ του ελληνικου αυτο..ας βαλουμε 1 Hellas για αρχη κ οταν μπουμε ολοι αποφασιζουμε :)
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή