"κλοπή" πόλης και χαρακτήρα

  • Δημιουργός θέματος vageli10
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
Λυπάμαι πραγματικά που πρέπει να βάλω αυτό το θέμα στο φόρουμ στην πρώτη μου επίσκεψη σε αυτό αλλά είναι απαράδεκτο αυτό που συνέβει στην κόρη μου.

Ο παίχτης pao the killer έκλεψε την πόλη Dalton City από τις παίχτριες tsipi96 και Karolina.
Κάποιος (δεν ξέρω πως να τον χαρακτηρίσω) αφού βρήκε τον κωδικό της tsipi96 αναβάθμησε τον pao the killer σε ιδρυτή πόλης ενώ υποβάθμησε την tsipi96 σε μέλος.
Μετά από αυτό απέλασε και τις 2 από την πόλη ενώ οδήγησε και την tsipi96 σε άλλο σημείο (άλλη πόλη) του χάρτη.

Αυτά συμβαίνουν στο κόσμο 1
 

DeletedUser

Guest
ναι έστειλα εγώ και η καρολίνα.
η μικρή δεν μπορεί γιατί ο χαρακτήρας της έχει αλλάξει πια κωδικό.
 

DeletedUser

Guest
δε μπορείτε να μπείτε στο www.the-west.gr, να διαγράψετε το cookie αν είναι αποθηκευμένο και να πατήσετε αλλαγή κωδικού, θα γράψετε tsipi96 και το email του account και θα σταλθεί εκεί ο νέος κωδικός;
 

DeletedUser

Guest
πρέπει να έχει αλλάξει το μέιλ γιατί έχει περάσει νέο κωδικό.
δεν μπορεί να κάνει σύνδεση η μικρή.
 

DeletedUser293

Guest
Τσεκάρετε στο email στο οποίο ανοίκει το account της μικρής, λογικά σας έχει έρθει ένα mail με έναν σύνδεσμο που ακυρώνει την διαδικασία...
 

DeletedUser

Guest
Εκει που αλλαζεις τον κωδικο λεει οτι "η αλλαγη ειναι αμεση" οποτε μαλον δεν παει ενημερωτικο μαιλ..

Δεν μπορω να καταλαβω γιατι το εχουν κανει ετσι..

Κριμα παντως.Πρεπει να ειναι αθλιο να σου κλεβουν τοσες ωρες παιχνιδιου.

ΣΥλληπητηρια αν και δυσκολα θα βρεις ακρη...

Ισως μονο αν ψαξουν τις Ip και δουν οτι αλλαξε ο κωδικος απο την ιδια Ip που επαιζε ο τυπας.
Η οτι την προαγωγη την εδωσε logarismenos απο εκεινη την ip και δεν την εδωσε η κορη σου...

Αλλα και παλι αυτα ειναι δυσκολα πραγματα :(
 

DeletedUser

Guest
Οι λύσεις και οι ελπίδες, αλλιώς τηλ. ο darkfox!

Λοιπόν, ίσως ο χάκερ δεν άλλαξε το e-mail και μπορείς να ανακτήσεις τον κωδικό(λίγο δύσκολο)...Υπάρχει περίπτωση αν σου έχει ακυρώσει το e-mail σου στέλνει ένα μήνυμα και σου γράφει ένα link, στο οποιο νομίζω μπορεις να συνδεθείς αυτόματα στο west(νομίζω όμως ότι δεν γίνεται)... :mad:
 

DeletedUser

Guest
ειναι το δευτερο κρουσμα γτ το ιδιο κανανε και σε μελος της πολης μου χασαμε μια πολι ευτιχως ο παιχτης αλλαξε κωδικο
 

DeletedUser

Guest
δεν ήρθε τίποτα φίλε μου δυστυχώς.

γνωρίζεται αν υπάρχει κάποιο μειλ να στείλουμε για να μιλήσουμε με κάποιον από τους διαχειριστές.
 

DeletedUser

Guest
στειλε προσωπικο μυνημα στον falegk.ειναι στο κεντρο υποστιρηξης και μπορει να δωσει νεο κωδικο στη μικρη.αν του μηλισεις πιστευω θα λυει το θεμα.
 

DeletedUser

Guest
το έκανα αλλά δεν απάντησε.


τελικά μου δημιουργήθηκε μια απορία.
για περιστατικά για αυτό που αποτελούν και αδίκημα δεν ενδιαφέρεται κανένας;
 

DeletedUser

Guest
πολλοι ενδιαφερονται αλλα ειναι απλη η λυση.ή κεντρο υποστηρηξης ή πρωσωπικα μυνηματα σε διαχειριστες.
 

DeletedUser

Guest
από τις 2009-09-26 18:02:43 που το κατήγγειλα στο κέντρο υποστήριξης ακόμα δεν διαβάστηκε πάντως.
 

DeletedUser184

Guest
θέλει χρόνο για να σου απαντήσουν..σπάνια σου απαντάνε αμέσως..
 

DeletedUser184

Guest
για να αλλάξεις τον κωδικό σου πρέπει να βάλεις το εμαιλ..αλλαξέ το εμαιλ?Δες αυτό..
Θα πάρεις ένα e-mail στην νέα διεύθυνσή σου, πρέπει να επιβεβαιώσεις την αλλαγή. Ένα e-mail θα σταλεί και στην παλιά e-mail διεύθυνσή σου. Η αλλαγή μπορεί να ακυρωθεί με την παλιά διεύθυνση e-mail εντός 14 ημερών...Πρέπει να ήρθε ενα μαιλ στην παλια διεύθηνση..Αρα μπορείς να το ενεργοποιήσεις να βάλεις το εμαιλ σου και να βάλεις αλλο κωδικό..
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
θα δείτε πως δεν θα γίνει απόλυτος τίποτα...
μακάρι αλλα δεν το βλέπω
 

DeletedUser

Guest
για να αλλάξεις τον κωδικό σου πρέπει να βάλεις το εμαιλ..αλλαξέ το εμαιλ?δες αυτό..
θα πάρεις ένα e-mail στην νέα διεύθυνσή σου, πρέπει να επιβεβαιώσεις την αλλαγή. ένα e-mail θα σταλεί και στην παλιά e-mail διεύθυνσή σου. η αλλαγή μπορεί να ακυρωθεί με την παλιά διεύθυνση e-mail εντός 14 ημερών...πρέπει να ήρθε ενα μαιλ στην παλια διεύθηνση..αρα μπορείς να το ενεργοποιήσεις να βάλεις το εμαιλ σου και να βάλεις αλλο κωδικό..

δεν έγινε όμως έτσι ακριβώς αφού ο κωδικός που χρησιμοποιούσε δεν μας ήρθε στο μέιλ. όταν αλλάξαμε εμείς τον κωδικό τότε ναι ήρθε μέιλ.
 

DeletedUser2131

Guest
Τώρα έβγαλα άκρη. Ο τύπος που κλέβει τους λογαριασμούς,έστειλε την tsipi96 στη πόλη μας για να τη κατηγορήσουμε. Σήμερα,που μπόρεσε να συνδεθεί με έβαλε μέσα στη δική μου. Για τον τυπά είμαι σίγουρος οτί έχει τουλάχιστον 4 λογαριασμούς,τώρα τον κατήγγειλα και περιμένω να τον δω αποκλεισμένο...:p
 
Κορυφή