κινητρο 100%

DeletedUser637

Guest
η ιδέα μου ειναι η εξής:

οταν ανεβαινούμε λβλ να πιγαινει το κινητρο στις δουλειες παλι 100%
όπως οταν ανεβαινουμε λβλ που μας γεμηζει παλι την ενέργεια ετσι να μας πηγαινει και το κινητρο 100%

τι λετε;
 

DeletedUser3436

Guest
δεν γινετε αυτο διοτι το κινιτρο ειναι για να σε κραταει μακρια απο της καλυτερες δουλεις απο το να τις κανεις συνεχεια
 

DeletedUser637

Guest
ναι ομως καλο θα ηταν οταν ανεβαινες λβλ να γεμιζε..
 

DeletedUser

Guest
+1 γιατι βοηθα τους παικτες στην αναπτυξη του χαρακτηρα τους
-1 γιατι οι μονομαχοι-στρατιωτες δεν μπορουν να ανοιξουν πολλες καλες δουλειες και ετσι οι τυχοδιωκτες θα ανεβαινουν πολυ γρηγορα
 

DeletedUser

Guest
δν νομιζω να ειναι πολυ καλη ιδεα, γιατι τα λεβελ απ δν παιζουν καποιον ρολο στις δουλειες, δν νομιζω να ηταν καλο να πηγαινει το κινητρο 100%.
 

DeletedUser2737

Guest
οπως εχουμε ξαναπει ...αμα ειναι ετσι κανω 5 2 ωρα με τις πιο τυχερες δουλειες ξεσκιζομαι στα ντροπς και μετα κανουμε μι αφαια αρκουδα περνουμε το λβλ και ξανα απο την αρχη ....-2
 

DeletedUser

Guest
αμα γινονταν αυτο στα πρωτα lvl οι τυχοδιωκτες που θα επαιζαν με παγιδες θα ανεβαιναν παρα πολυ γρηγορα φαντασου οτι καπου στα 20 lvl ανοιγεις τους λυκους και σε λιγα lvl τις αρκουδες οποτε μετα ανεβαινεις παρα πολυ γρηγορα για 5 lvl αμα ανεβαινε το κινητρο θα μπορουσες να ανεβαινεις για 5 περιπου lvl μονο με αυτες της 2 δουλειες
 

DeletedUser3436

Guest
αυτο ειναι αληθεια διοτι χθες στον βετα πηρα 3 λεβελ(1700 χπ)απο λυκους αρκουδες κτλ αλλα το κινιτρο επεσε σε ολες 80< οποτε πρεπει να περιμενω :)
 

DeletedUser

Guest
Kαλη ιδεα,
εγω προτεινω επισης να δινουν 10 σβολους χρυσου,
μια δωδεκαδα μανταλακια και μια σαμπανια για να το γιορταζουμε.
 

DeletedUser3436

Guest
σαμπανια για να γιορτασεις?την τζουλια αντιγραφεις.......:rolleyes:
 

DeletedUser3093

Guest
Kαλη ιδεα,
εγω προτεινω επισης να δινουν 10 σβολους χρυσου,
μια δωδεκαδα μανταλακια και μια σαμπανια για να το γιορταζουμε.

Τι καταλαβαίνει κάποιος με ένα τέτοιο μήνυμα φαντάζομαι δεν είναι εύκολο να μας εξηγήσεις...Κάτι δεν έχει όρια το έχει πει και ο Einstein και είχε δίκιο.
Εκτός τόπου και χρόνου..
 

DeletedUser

Guest
καλη ιδεα..!
icon14.gif
 

DeletedUser

Guest
τι καταλαβαίνει κάποιος με ένα τέτοιο μήνυμα φαντάζομαι δεν είναι εύκολο να μας εξηγήσεις...κάτι δεν έχει όρια το έχει πει και ο einstein και είχε δίκιο.
εκτός τόπου και χρόνου..

tην ειπες την και εσυ δεν αντεξες..
 

DeletedUser

Guest
καλά εσύ για ηρέμησε λίγο, έξυπνάκια...
τέσπα σταματάω εδώ, σε μηνύματα όπως αυτό το κοροϊδευτικό-έξυπνο που έγραψες πριν θα έπρεπε να πέφτει ποινή..

ρε φίλε έχεις πάντα ένα κόλλημα να σχολιάζεις τα <<κοροιδευτικά-έξυπνα>> μηνύματα.κόψε ρε φίλε λίγο.
 

DeletedUser2737

Guest
Τι καταλαβαίνει κάποιος με ένα τέτοιο μήνυμα φαντάζομαι δεν είναι εύκολο να μας εξηγήσεις...Κάτι δεν έχει όρια το έχει πει και ο Einstein και είχε δίκιο.
Εκτός τόπου και χρόνου..

σαν δεν ντρεπεσαι ρε γογου να κοροιδευεις ετσι αυτην την ιδεα ..απαπαπ αθλιο ποταπο(προβληματα ορθογραφιας σε gm ) ατομο:D
 

DeletedUser

Guest
αρκετο σπαμ,ειρωνιες,σαρκασμοι και παραπονα...
στο επομενο ασχετο ποστ κλειδωνει,και θα δωθουν χειροτερες ποινες.
 

DeletedUser637

Guest
ρε παιδια σταματήστε το σπαμ..
εγω ανοιξα το θεμα για να πω την ιδεα μου και εσεις καταληξατε στο σπαμ..

ελεος δλδ..
 
Κορυφή