καλύτερα αντικείμενα για μονομάχους-στρατιώτες

DeletedUser

Guest
Μέχρι να το τσεκάρω μπορείς να ξεκλειδώσεις τις λίστες με τον κωδικό items.Όταν λες το 39 εννοείς την κίτρινη γραβάτα?έχει διαφορετικά στατιστικά?
 

DeletedUser

Guest
Λύθηκε το πρόβλημα με το κλείδωμα των κελιών,πλέον είναι ξεκλείδωτα μόνο αυτά που απαιτείται να είναι.Έχω ενημερώσει σχετικά το πρώτο post.

Για την κίτρινη γραβάτα το έλεγξα και ανήκει στον εξοπλισμό κεφαλής όπως δείχνει το weststats.Βέβαια η φωτογραφία δείχνει έναν κίτρινο σκούφο αλλά περί ορέξεως...Πάντως αν κάποιος την έχει ας μας πει να ξέρουμε σίγουρα.
 

DeletedUser

Guest
Eγώ έχω την "μπλε γραβάτα" που ανήκει στον εξοπλισμο κεφαλής.
(ήταν από τα πρώτα αντικείμενα που βρήκα και όταν την είδα νόμιζα ότι ήθελα οφθαλμίατρο :p)
Tώρα την κρατάω σαν ενθύμιο :D

οπότε πιθανολογώ ότι και η "κίτρινη γραβάτα" ανήκει στον εξοπλισμό κεφαλής.
 

DeletedUser

Guest
σ' ευχαριστώ για την επιβεβαίωση...ίσως έχει γίνει κάποιο λάθος στην μετάφραση γιατί μοιάζει τελείως άκυρη η ονομασία.
 

DeletedUser

Guest
φοβερη δουλεια φιλε, μπραβο, ειναι πολυ χρησιμο
 

DeletedUser

Guest
και εγω την μπλε γραβατα εχω !λαθοσ ονομασια!
 

DeletedUser

Guest
Λύθηκε το πρόβλημα με το κλείδωμα των κελιών,πλέον είναι ξεκλείδωτα μόνο αυτά που απαιτείται να είναι.Έχω ενημερώσει σχετικά το πρώτο post.

Για την κίτρινη γραβάτα το έλεγξα και ανήκει στον εξοπλισμό κεφαλής όπως δείχνει το weststats.Βέβαια η φωτογραφία δείχνει έναν κίτρινο σκούφο αλλά περί ορέξεως...Πάντως αν κάποιος την έχει ας μας πει να ξέρουμε σίγουρα.


ναι εγώ LoooL!!!έχω και τα δύο...την "μπλε γραβατα" και την "κιτρινη γραβατα"

και το παραξενο ειναι οτι τα αλλα ειναι σωστα!!!:confused:
 
Κορυφή