ιος

  • Δημιουργός θέματος maldim14
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
ξερω πως ειναι λιγο ασχετο αλλα δεν ηξερα που να το γραψω,καθως ειναι σημαντικο.Η Ε.Ε έβγαλε ανακοίνωση που επιβεβαιώνει κάποιες φήμες. Στις επόμενες
μέρες πρέπει να είστε πολύ προσεκτικοί να μην ανοίξετε κανένα μήνυμα που
θα σας έρθει με τον τίτλο "INVITE" ή "INVITO" ανεξάρτητα από το ποιος
σας το έστειλε, φίλος ή όχι. Είναι ένας ιός που ανοίγει ως ολυμπιακή
φλόγα και καίει τον σκληρό σας δίσκο. Αυτός ο ιός θα σας έρθει από ένα
άτομο από τη λίστα των επαφών σας και γι' αυτό πρέπει να στείλετε αυτό
το e-mail σε όσους ξέρετε. Έτσι αν πάρετε τέτοιο μήνυμα, μην το ανοίξετε
και σβήστε αμέσως τον υπολογιστή σας. Είναι ο χειρότερος ιός όπως
ανακοινώθηκε από το CNN και η MICROSOFT το επιβεβαιώνει ως τον πιο
καταστροφικό ιό μέχρι σήμερα. Ανακαλύφθηκε προχτές το απόγευμα από
MCAfee και δεν υπάρχουν ακόμη λύσεις. Καταστρέφει ολοκληρωτικά όλα τα
VITAL INFO του HARD DISK! Κάντε COPY και στείλτε το σ' όλους.
αυτο εκδοθηκε στις 21/02/2009.μπορει να κλειδωθει τωρα.
 

DeletedUser

Guest
Σωστα,ειναι σαν μια κανονικη αλυσιδα...(η ειναι μια *****:p)
 

DeletedUser

Guest
δεν είναι ***** γιατί το έχει πάθει ο θείος μου ...και άλλα γνωστά μου άτομα :eek:
απλά άμα έχεις καλο firewall η όπως αλλιώς το λένε το απομακρύνει κατευθείαν στην ανεπιθύμητη αλληλογραφία...
εγώ σήμερα διέγραψα ένα τέτοιο μήνυμα το οποιο έκανα ένα scan με το antivirus και βρήκε 47 ιούς και ένα αρχείο το οποιο δεν μπορούσε να εξετάσει..
οποτε μπορεί να ήταν και αυτό
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
δεν είναι ***** γιατί το έχει πάθει ο θείος μου ...και άλλα γνωστά μου άτομα :eek:
απλά άμα έχεις καλο fireworld η όπως αλλιώς το λένε το απομακρύνει κατευθείαν στην ανεπιθύμητη αλληλογραφία...
εγώ σήμερα διέγραψα ένα τέτοιο μήνυμα το οποιο έκανα ένα scan με το antivirus και βρήκε 47 ιούς και ένα αρχείο το οποιο δεν μπορούσε να εξετάσει..
οποτε μπορεί να ήταν και αυτό

δηλαδη αμα το δω στα χρησιμα να το διαγραψω?
 

DeletedUser

Guest
ναι ρε εσύ έχεις 47 ιούς στον υπολογιστή,αυτός ο 1 σε πείραξε
 

DeletedUser

Guest
σβήσε το,αν και δεν νομίζω να γίνει τίποτα αν το αφήσεις εκεί.
 

DeletedUser

Guest
ok το εσβησα και απο τα χρησιμα και μετα που πηγε στα deleted.ΕΙΜΑΙ ΑΣΦΑΛΗΗΣ!!!!!!!:)
 

DeletedUser

Guest
αμαν σε αυτό το φορουμ πια...μπαίνεις τα βλεπεις ολα κοκκινισμένα και πας να δεις κατι σημαντικό και καθεστε και σπαμαρετε....


υπάρχουν και τα προσωπικά μηνύματα οταν θελετε να κανετε συζήτηση.ελεος δηλαδή.
 

DeletedUser

Guest
Μπορουσες να πας απλα σε ενα net cafe και να νοιξεις εκει το mail.Αν γινει ζημια τουλαχιστον δεν θα γινει στο PC σου.Eμενα μου ηρθε και πηγα και το ανοιξα απο εκει.Mπλοκαρε ο Η/Υ,τον εκανα επανεκκινηση και εγινα λαγος.Σημερα θα παω να ριξω μια ματια να δω αν λειτουργει.
 

DeletedUser

Guest
Μπορουσες να πας απλα σε ενα net cafe και να νοιξεις εκει το mail.Αν γινει ζημια τουλαχιστον δεν θα γινει στο PC σου.Eμενα μου ηρθε και πηγα και το ανοιξα απο εκει.Mπλοκαρε ο Η/Υ,τον εκανα επανεκκινηση και εγινα λαγος.Σημερα θα παω να ριξω μια ματια να δω αν λειτουργει.

:p:p:pΩΡΑΙΟΣ!!!!:p
 

DeletedUser

Guest
εμενα μου ήρθε την προηγουμενη εβδομάδα και σαν αρχιμ*****ς το άνοιξα καθώς ήταν από φίλο μου.τελικά δν το είχε στείλει ο φίλος μου αλλά 1 από τους αρκετούς ιούς που είχε και την πάτησα. ευτυχώς ήταν στον παλιό μου υπολογιστή και την ψιλογλιτοσα φτηνά
 

DeletedUser

Guest
Συγγνωμη που κανω σπαμ,αλλα αν κανω ''καταχωρηση απαντησης'' αυτο το μηνυμα θα γινω senior member.Ως τωρα εχω 99 μηνυματα και με αυτο...100 Γουσταρω,ειμαι senior member απο εδω και περα

ON TOPIC:Αυτο με το ιντερνετ καφε μου αρεσε πολυ.:D
 

DeletedUser

Guest
άντε και με τον επόμενο ιο να τα χιλιάσεις...
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή