ιδεεα αφορα το εμποριο!

  • Δημιουργός θέματος disturb3d
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
Δεν μπόρεσα να καταλάβω με ποιο τρόπο δεν ευνοείται η ανάπτυξη των double accounts.
Τί θα εμποδίσει πχ εμένα, να κάνω έναν χαρακτήρα που να ακολουθεί την quest line, ο οποίος να κάνει όλες τις αποστολές και να πουλάει μετά στον άλλο μου χαρακτήρα (έναν στρατιώτη ή έναν μονομάχο ή έναν εργάτη), τα αντικείμενα που χρειάζονται για τις αποστολές?

Δεν θα ευνοουνται τα διπλα accounts απο την στιγμη που υπαρχει κατωτατο οριο τιμης του αντικειμενου,πχ.
Αν στον δυναμιτη οριστει το κατωτατο οριο 100$ δεν βλεπω κανεναν λογο να ξεκινησεις διπλο acc για να γλιτωσεις 20$(πες οτι ο αλλος τον πουλαει 120$)..
Και αμα μιλαμε και για ενα quest item οπως το δαχτυλιδι...αντε γεια...? ποιος λογικος θα ξεκινησει 2ο χαρακτηρα θα τον παει με τα 1000 ζορια στο lvl που χρειαζεται να κανει την δουλεια τυμβωριχος,για να παρει ενα item που εχει 2% πιθανοτητα και ολα αυτα για να γλιτωσει λιγα φραγκα?...
τωρα αμα ξεκινησει καποιος διπλο account για μια μπριζολα...ε κακο του κεφαλιου του κανει,ρισκαρει ban για ενα quest...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser1003

Guest
Μήπως θέλετε να κάνετε και έναν οδηγό στο πως να κάνετε 2ο 3ο κτλ accounts ?

Ενα "tick" μακριά είναι τα Warnings! Συνεχίστε !
 

DeletedUser315

Guest
κοιτα εχεις δικιο αλλα γτ καποιος να κανει 2 acc απο την στιγμη που τα υλικα 8α τα πουλαει στο μαγαζι κ 8α υπαρχουν χαρακτηρες που μπορουν να βαζουν τα υλικα. ειμαι κατα των διπλων acc ειδικα κ τωρα που πιστευω πως ειμαι σε ενα καλο επιπεδο κ εχο κοπιασει για να φτασω εδω..... εξαλλου μεχρι στιγμης ο μονος λογικος λογος για να εχει αλλο acc ειναι να αναπτυξης την πολη πιο γρηγορα οποτε για μενα πχ το 8εωρω πιο λογικο να κανω πχ εναν εργατη κ μετα την ολοκληρηση της πολης να τον σβησω κ να κανω φανταρο η μονομαχο μετα που ξερω οτι 8α ανεβει κ πιο γρηγορα κ 8α ειναι καλυτερα ντυμενος.....
εξαλλου 8α μπορουσε τα προιαντα απο εργασιες να μενουν αποκλειστηκα στην πολη κ εκτος πολης να μην αγοραζουν.....

Re serra gt parakineis ton kosmo na kanei 2pla account
NTROPH
 
Κορυφή