η πόλη ομονοια αναζητά χτίστες

  • Δημιουργός θέματος avrianos
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
Γεια σε ολους,

στη πολη μου την ομονοια αναζητουμε χτιστες, με κατασκευη 45+.

Οποιος ενδιαφερετε να γινει μελος ας μου στειλει ενα μηνημα.

ΠΡΟΣΟΧΗ!!ΣΤΟ ΚΟΣΜΟ 3 ΜΕ ΛΕΝΕ avrianos 3

ειμαστε σε μια πολη καλη θεση (5)....
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser3195

Guest
Έχουμε ακόμα 5 κενές θέσεις με τις προσκλήσης!!!
Όποιος ενδιαφέρεται ας εποικοινωνήσει με avrianos 3 :):)

Παρακαλώ μην σπαμάρετε στο θέμα αυτό!!
 

DeletedUser

Guest
δεν χρειαζεται να το πεις με 10 διαφορετικους λογαριασμους για να το καταλαβουμε οτι ειστε πολη "πολλων"...
 

DeletedUser

Guest
συγνωμη για το σχολιο αλλα κανε εντιτ στο πρωτο σου ποστ τη θεση που βρικετε η πολη και γραψε αν μπορεις σωστα το ονομα της ωστε να μπορουν να την βρουν οσοι θελουν!
 

DeletedUser3195

Guest
δεν χρειαζεται να το πεις με 10 διαφορετικους λογαριασμους για να το καταλαβουμε οτι ειστε πολη "πολλων"...

ε ρε μανία που την έχεις!!!:mad:

λεω πόσες θέσεις έμειναν ρε noob.

Για τυχόν παρεξηγήσεις η πόλη τώρα
ονομάζετε OL - ΟΜΟΝΟΙΑ.
 

DeletedUser

Guest
ε ρε μανία που την έχεις!!!:mad:

λεω πόσες θέσεις έμειναν ρε noob.

Για τυχόν παρεξηγήσεις η πόλη τώρα
ονομάζετε OL - ΟΜΟΝΟΙΑ.

Ας ειμαι n00b δεν πειραζει,τουλαχιστον δεν αλλαζω ολα μου τα σκιλλς για να εχω αρκετη ζωη και στις μαχες οχυρων να νομιζω οτι ειμαι ο αρχοντας του συμπαντοςκ και οταν ερχεται η κρισιμη στιγμη πιανω την γωνιτσα του χαρτη για να πεθανω τελευταιος.Ο ΝΟΩΝ ΝΟΗΤΟ!
 

DeletedUser3195

Guest
Ας ειμαι n00b δεν πειραζει,τουλαχιστον δεν αλλαζω ολα μου τα σκιλλς για να εχω αρκετη ζωη και στις μαχες οχυρων να νομιζω οτι ειμαι ο αρχοντας του συμπαντοςκ και οταν ερχεται η κρισιμη στιγμη πιανω την γωνιτσα του χαρτη για να πεθανω τελευταιος.Ο ΝΟΩΝ ΝΟΗΤΟ!

Τουλάχιστον εγω δεν σπαμάρω σε ενα θέμα που είναι για τη ζοη ενως παιδίου.;):rolleyes::cool:
 

DeletedUser

Guest
τουλάχιστον εγω δεν σπαμάρω σε ενα θέμα που είναι για τη ζοη ενως παιδίου.;):rolleyes::cool:

τουλαχιστον εγω σπαμμαρω και λεω οτι σπαμμαρω ενω εσυ σπαμμαρεις και δεν παραδεχεσαι οτι σπαμμαρεις παρολο που σπαμμαρεις και ενω σπαμμαρεις αδιακοπα υποστηριζεις οτι το κακουργημα που διαπρατεις δεν ειναι σπαμ και οτι βαση του κωδικα 33/4789 του αρθρου 25 δεν σπαμμαρεις αλλα σου διαφευγει το παραθυρακι του νομου που διευκρινιζει οτι ο ισημερινος και ο παλουκι λουκ σπαμμαρουν...αυταααα....ελεος ρε...ξεκολλειστε λιγο...χαλαρωστε ...α και καληνυχτα σας...
 

DeletedUser

Guest
παιδια λυστε το με προσωπικα μυνηματα και μην σπαμμαρετε εδω.
 

DeletedUser

Guest
τουλάχιστον εγω δεν σπαμάρω σε ενα θέμα που είναι για τη ζοη ενως παιδίου.;):rolleyes::cool:

αν ηταν πραγματικα μνμ επειγουσας αναγκης δεν θα ελεγα τπτ,αλλα αφου το ιδιο το εχω δει αλλες 10 φορες τα τελευταια 2 χρονια δεν το πηρα σαν εκτακτο.οι περισσοτεροι το καταλαβαν,δυστυχως ειχαμε καποιους που ακομα το σκεφτονται,δεν πειραζει ομως...
 

DeletedUser2065

Guest
κυκλοφορούν και επαγγελματίες χτίστες αν θες.. αν καταθέσεις 20.000$ στο θησαυροφυλάκιο της πόλης ή/και του οχυρού μου και βάλεις και μερικά προιόντα θα έρθω να σου χτίσω την πόλη μαζί με άλλον έναν. εγω δεν μπορώ να καταλάβω κάτι.. ξεκινάτε τον κόσμο, δεν εχετε βρει ακόμα χτίστες για να κάνετε πόλη και πατε και αραδιάζετε πόλεις σε όλο το χάρτη που είτε μένουν 5-10 χιλιάδες πόντους είτε γίνονται πόλεις-φαντάσματα.. αν απο αυτες τις 10αδες μικρο-πόλεις που υπάρχουν πριν τις κάνετε μιλούσατε με άλλους να φτιάξετε μια μεγάλη και δυνατή αντι για 3 χωριουδακια, θα είχαμε και μεις κανένα σοβαρό αντίπαλο, αλλα δυστυχώς...


υγ: εννοείτε οτι το να καταθέσεις και να χτίσω ειναι πλακα... οχι οτι δεν μπορούσα να το κάνω, αλλα βαριέμαι να χτίσω κιάλλο, εχω και οχυρά να χτίσω...
 
Κορυφή