η επιδρομη lv67

DeletedUser

Guest
ειμαι στην αποστολη "η επιδρομη" εχω κανει το πρωτο σκελοσ "τυμβορυχο" και περιμενω εδω και μια εβδομαδα να μου εμφανισει την επομενη αποστολη, αλλα τιποτα.
τι δεν κανω καλα ????
 

DeletedUser

Guest
η επομενη αποστολη σου ζιταει πρασινο σαλι και 60 και πανω κρυψιμο.οταν τα κανεις αυτα μπορει να σου την βγαλει
 

DeletedUser

Guest
η επομενη αποστολη σου ζιταει πρασινο σαλι και 60 και πανω κρυψιμο.οταν τα κανεις αυτα μπορει να σου την βγαλει

1)αυτο που λες δεν στεκει.γιατι να πρεπει ο αλλος να ξερει τι να θελει η αποστολη;;
2)αποτι ειδα στο weststats πρεπει να πας καπου για να σου δοσει την αποστολη.δες σε στην πρωτη και πατα εμφανιση επιλογου και εισος σου πει που πρεπει να πας.
3)συμβουλη προς ολους:να διαβαζετε και τον επιλογο μιας αποστολη που μπορει να σου λεει τι πρεπει να κανεις για να συνεχισεις την αποστολη(π.χ. πρεπει να πας lvl 35,πρεπει να πας στο thomas,πρεπει να πας στον jacob)
 

DeletedUser

Guest
S

ΡΕ ΟΣΟ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΛΛΑ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΘΕΛΕΙ 1 ΠΡΑΣΙΝΟ ΣΑΛΗ ΚΑΙ 60 ΚΡΥΠΣΙΜΟ ΜΕΤΑ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΣ ΣΕ ΕΝΑ ΔΟΤΗ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΣΤΗΝ ΕΡΗΜΟ ΘΑ ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΕΙΚΟΝΙΤΣΑ ΤΗΣ ΕΡΗΜΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΣ ΕΚΕΙ ΜΕΤΑ ΘΕΛΕΙ ΠΟΛΑ ΠΡΟΙΟΝΤΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΙΔΙΑΝΙΚΟ ΡΟΥΧΙΣΜΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΔΙΑΛΕΓΕΙΣ ΑΝΤΑΜΙΒΗ Η ΤΟ ΦΟΡΕΜΑ ΧΟΡΕΥΤΡΙΑΣ Η ΤΟ ΞΥΛΟ ΠΕΡΠΑΤΙΜΟΣ Η ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΛΕΓΕΤΕ Secret ΔΕΝ ΤΟ ΒΓΑΖΕΙ ΟΥΤΕ Weststats ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ ΝΙΚΑΣ ΕΝΑΝ ΚΑΙ ΠΕΡΝΕΙΣ 10000$ ΓΙΑΤΙ ΠΙΟ ΠΡΗΝ ΣΟΥ ΖΗΤΑΕΙ ΕΝΑ Scothcfield ΚΑΠΩΣ ΕΤΣΙ ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ
 

DeletedUser

Guest
το ερωτιματικο σε εκεινη την αποστολη που διαλεγεις φορεμα χορευτριας ξυλο περπατηματος η ερωτηματικο ειναι το δευτερο κλιδη που νομιζω οταν μαζεψεις και τα 3 κλιδια περνεις ενα μυθικο οπλο .
 

DeletedUser

Guest
Ναι αυτο πρεπει να ειναι το καλυτερο.Μακραρι το weststats να το εδειχνε καθως και ολα τα αλλα!
 

DeletedUser

Guest
εγω ξερω που βρισκεισ τα 2 το 3ο λογικα απο δουλιεσ η απο αποστολεσ που δεν ξερω
 

DeletedUser

Guest
το 1ω κλειδη το περνεισ απο την αποστολη με το πιστολη του γαρνμοντ και το αλλο απο εδς και νομιζω τα αλλο απο την αποστολη ο κλεφτησ τεχνησ
 

DeletedUser

Guest
Μην κανεις διπλο ποστ!Ενωσε τα, πριν παρεις infraction!
A, και μην γραφεις κεφαλαια!:cool:
 

DeletedUser

Guest
οκ φιλε μου αλλα ξερεις τιποτα για τα 3 κλειδια και το αντικημενο που σου δεινουν?
 

DeletedUser

Guest
οχι,δεν εχω ψαξει ποτε για το συγκεκριμενο θεμα.για πες μας τι γνωριζεις.
 

DeletedUser

Guest
ειστε τελειος εκτος θεματος.καντε αναζητηση για αυτο που λετε.ελεος πια κανεις δεν ξερει για το 3ο κλειδι.
 

DeletedUser

Guest
Ναι ρε φιλε και ειμαι υποχρεωμενος να το ξερω?τεσπα τωρα καταλαβα ποιο λετε.:p:p:p:p
 

DeletedUser

Guest
το ερωτιματικο σε εκεινη την αποστολη που διαλεγεις φορεμα χορευτριας ξυλο περπατηματος η ερωτηματικο ειναι το δευτερο κλιδη που νομιζω οταν μαζεψεις και τα 3 κλιδια περνεις ενα μυθικο οπλο .

εσυ σκεφτεσε πριν ξεστομιζεις μερικα πραγματα;;;πιο ιεναι το μυθικο οπλο τοτε;;;;;;;;;;;;;;;;ακομα να αποδικτει τιποτα.μονο υποθεσεις κανουμε οπως 3 συμιωματα και 3 κλιδια αλλα τπτ δεν ειναι σιγουρο.ετσι που το λες θα κανεις ολους να παρουν το κλιδι και τελικα να μην εχει μιθικο οπλο.
 

DeletedUser

Guest
ειπα νομιζω !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!εσυ μου το πες αυτο αλλη φορα.μας ρωτισε κατι και απαντησα !!!!εσενα τη σε νοιαζει.απαντησα του ανθρωπου με την δικη μου γνωμη.





φιλε μου αν θελεις να βρεις πληροφοριες για τα κλιδια ψαξε γιατι σχεδον κανεις δεν ξερει.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
εσυ σκεφτεσε πριν ξεστομιζεις μερικα πραγματα;;;πιο ιεναι το μυθικο οπλο τοτε;;;;;;;;;;;;;;;;ακομα να αποδικτει τιποτα.μονο υποθεσεις κανουμε οπως 3 συμιωματα και 3 κλιδια αλλα τπτ δεν ειναι σιγουρο.ετσι που το λες θα κανεις ολους να παρουν το κλιδι και τελικα να μην εχει μιθικο οπλο.

για το μυ8ικο οπλο πρεπει να πιστεψεις στην μαγεια κ να εχεις κ ναραιδοσκονη.....
καλυτερα να παρει ενα κλειδακι που δεν μπορει να το βρει με αλλον τροπο παρα τον ινδιανικο ρουχισμο που μπορει να αγορασει η το ξυλο (που αν ειναι γυναικα ειναι αχρηστο) που με λιγη τυχη το βρισκει.......
 

DeletedUser

Guest
Παιδιά νομίζω οτι έχουμε βγεί λιγάκι εκτος θέματος, η ερωτηση ήταν και παραμενει να ειναι, για ποό λόγο δεν βγάζει την επόμενη αποστολή. Ξερει κανεις κάτι ???

ΥΓ alex 1996,Η ζωή μας γενικότερα έχει γεμίσει μπάτσους, στη δουλειά, στο σχολείο, στη πλατεία στη ζωή. Δεν χρειαζόμαστε υποδείξεις - και μάλιστα σε αυτό το στυλάκι - στο φορουμ. Αν χάλασαν την αισθητική σου τόσο πολυ τα κεφαλαία γραμματα σου ζητώ ταπεινα συγνώμη.
 

DeletedUser

Guest
Εμ, συγγνωμη, αλλα ειναι κανονας του φορουμ αυτος...και 2ον δεν αναφερθηκα σε εσενα...το ειπα στον maniac12 επειδη μπορει να μην το ηξερε....:mad:
Ελεος δλδ! Ελεος!:mad:
 
Κορυφή