ηττα σοκ!!!!!!!

  • Δημιουργός θέματος mastro
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
πως γινεται να χασω απο ενα παιχτη που εγω προκαλεσα σε μονομαχια και ο οποιος δεν ειχε κανενα οπλο!!!!!!!μου εκανε και 2 χτυπηματα!!!!!δηλαδη με κοιταξε και εγω εχασα;δωστε μου καμια βασιμη ερμηνεια.:mad::mad::mad::mad:
 

DeletedUser

Guest
αν ειχε μεγαλυτερες ικανοτητες απο σενα και δεν μπορεις να τον χτυπησεις και χωρις οπλο....
 

DeletedUser

Guest
αν δεν κρατάει όπλο χτυπάει με μπουνιές. δε σημαίνει ότι επειδή δεν κρατάει όπλο δε θα σε βαρέσει καθόλου. και οι μπουνιές είναι "όπλο" κοντινής, δηλαδή επηρεάζονται από το σθένος.

επομένως, αν σου έσκασε 2 μπουνιές όπως λες και εσύ δεν τον πέτυχες καθόλου, τότε πολύ απλά έχασες.
 

DeletedUser

Guest
ναι, αν πατήσεις αριστέρα στο "μονομαχία" , αν δεν κρατας κανενα όπλο, θα σου δείξει μια μπουνία στο όπλο μονομαχίας...
 

DeletedUser

Guest
αλήθεια, πόσο δειλός πρέπει να είναι κάποιος για να προκαλέσει άοπλο σε μονομαχία;
 

DeletedUser

Guest
αλήθεια, πόσο βλάκας πρέπει να είναι κάποιος για να μην φοράει όπλο;
 

DeletedUser

Guest
καθόλου, φτάνει βέβαια να μην είναι σε πόλη!
 

DeletedUser

Guest
εξαρτάτε από το επίπεδο μονομαχίας του για την αναλογία των πόντων εμπιρίας..
 

DeletedUser

Guest
ναι αμα εισαι 62 για να παρεις 300 xp θα πρεπει ο αλλος να ειναι 70 λεβελ+
και να εχεις 100% κινητρο
 

DeletedUser

Guest
σωστος και πανω απο επιπεδο 70 μονομαχιας δεν νομιζω καποιος να μην εχει οπλο!!:d
 

DeletedUser

Guest
10παιχτες ολο κι ολο θα ειναι λεβελ 70+ στη μονομαχια. υποθετω:d
 

DeletedUser

Guest
λαθος κανεις ειναι παρα πολυ τα 50 τα ξεπερνανε ανετα
 

DeletedUser

Guest
δειτε μια μαχη και πειτε αν αυτο δεν ειναι πραγματικη τυχη(στο φουλλλλλλλλλ)
πρωτη φορα χανω τετοια μονομαχια,εχω παθει σοκ
εχω την ριψη μαχαιριων,αλλα ουτε ενα μετριο χτυπημα?

sok.jpg


ελεοςςς,ενα καλο χτυπημα ηθελα!!
 

DeletedUser

Guest
μπορεί να έχει πολύ καλά αντανακλαστίκα. μ'αρέσει που έσβησες το όνομα του αντιπάλου μόνο πάνω δεξιά κ όχι και στο παράθυρο που σου πετάει.. :ρ
 

DeletedUser

Guest
το σοκ που ειναι????
σε περναει περιπου 10 επιπεδα ο αλος αρα καμια 20αρια ποντους μονομαχιας παραπάνω απο εσενα (σημαδι,τακτικες κτλ κτλ)......γιατι να νικήσεις??
 

DeletedUser

Guest
δεν μπορεις να το λες αυτο,απο την στιγμη που δεν ξερεις τις ικανοτητες μου
η απαντηση ειναι που απο μεγαλη βλακεια μου,πηγα και τον προκαλεσα με μπουμαρανκγ,ελεος!!!!!!!!!!
το ειχα για την μεταφορα πυρομαχικων αλλα το ξεχασα!
και τα ρουχα μου οπως να'ναι!!
την νικη την ειχα ευκολα,το προβλημα ηταν αυτο!!!!!σθιγα μην το ξαναβγαλλω:mad::(
 

DeletedUser

Guest
μπορεί να έχει πολύ καλά αντανακλαστίκα. μ'αρέσει που έσβησες το όνομα του αντιπάλου μόνο πάνω δεξιά κ όχι και στο παράθυρο που σου πετάει.. :ρ


το ξεχασα,οκ δεν πειραζει,αποκαλιψα μια απο τις νικες του
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή