εργαλεια σκριπτ

  • Δημιουργός θέματος ELDORADO
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
εχω κανει ολα οπως λεει ο/η τακανολα το κατεβασα το περασα στις επεκτασεις μολις κανω ανανεωση σελιδας ,μου βγαζει γιουσερ σκριπτ απτειτ μολις παταω ανοιγμα αρχειου μου λεει μια δεσμη ενεργειων και κατι βλακειες,,μπορειτε να βοηθησετε,,ευχαριστω:w
 

DeletedUser3328

Guest
εχω κανει ολα οπως λεει ο/η τακανολα το κατεβασα το περασα στις επεκτασεις μολις κανω ανανεωση σελιδας ,μου βγαζει γιουσερ σκριπτ απτειτ μολις παταω ανοιγμα αρχειου μου λεει μια δεσμη ενεργειων και κατι βλακειες,,μπορειτε να βοηθησετε,,ευχαριστω:w

σβηστα και ξαναβαλτα ειναι καινουρια κεδοση του script
 

DeletedUser

Guest
και μολις το κατεβαζω και το ανοιγω μου γραφει σφαλμα μεταγλωτισης
 

DeletedUser3157

Guest
καθε μερικες μερες κανουν κανουν ανανεωση και χρειαζεται να κανουμε εγκατασταστη το καινουργιο σκριπτ. Παλια αυτο εμπαινε αυτοματα στην google chrome, τωρα ειναι μια διαδικασια..απλη.
Οταν μπουμε στο παιχνιδι και μας λεει πως υπαρχει ανενεωση, κατεβαζουμε το file και παμε στον φακελο που εχει κατεβει. Συνηθως ειναι στο downloads.

Μετανομαζουμε το file απο beta_clothcalc_gr.user (1).js σε beta_clothcalc_gr.user.js , δηλαδη αφαιρουμε την παρενθεση με τον αριθμο.

Μετα παμε στις ρυθμισεις του google chrome (πανω δεξια tools-extensions) και τοποθετουμε το file μας εκει. Θα μας ρωτησει αν θελουμε να κανουμε εγκατασταση και θα πουμε οκ.

Αυτο ειναι.
 
Κορυφή