επικυρηξη θελουμε εμπειρο μονομαχο

DeletedUser

Guest
Η πολη μας Alexandria επικυρησει τον παιχτη little john των black pirates με το ποσο των $ 1000 γιατι ενοχλει συστηματικα τα μελη της πολης μας χωρις καμμια αφορμη. Οποιος ενδιαφερεται ας επικοινωνησει μαζι μου

Plato
 

DeletedUser

Guest
τι εννοείς "παρενοχλεί";

σας πετάει σεξουαλικά υπονοούμενα; σας στελνει ραβασάκια με προστυχόλογα; σας πιάνει τον πισινό; πείτε μας για να καταλάβουμε και εμείς.:eek:
 

DeletedUser293

Guest
μέσα, τα λεφτά πως θα μου τα δώσεις;
 

DeletedUser

Guest
enoxlisi

ειναι πολυ απλο, ηρθε στην πολη μας, και οταν τον ρωτησαμε εκανε την κοτα... μετα αρχισε να προσκαλει σε μονομαχια σχεδον ολα τα μελη της πολης μας, μαλιστα εμενα με χτυπησε δυο φορες οταν ημουν online... αλλα πρεπει να λαβουμε μετρα... καποιον καλο θα βρω να τον καθαρισει... να μην πουλαει τσαμπουκαδες
 

DeletedUser293

Guest
ρε φίλε σου λέω είμαι μέσα, πως θα μου δώσεις τα λεφτά;
 

DeletedUser

Guest
πως γινεται

εγω εχω τροπο να σου δωσω τα λεφτα... το θεμα ειναι πως εσυ θα βγαλεις knock out ενα δικο σου... κατι δεν παει καλα.... ακουω αλλες προσφορες εκτος black pirates
 

DeletedUser293

Guest
το ίδιο εύκολο είναι, δώσε μου εσύ τα λεφτά και θα βρώ εγώ τρόπο να χτυπήσω τον δικό μου...
 

DeletedUser

Guest
Η πολη μας Alexandria επικυρησει τον παιχτη little john των black pirates με το ποσο των $ 1000 γιατι ενοχλει συστηματικα τα μελη της πολης μας χωρις καμμια αφορμη. Οποιος ενδιαφερεται ας επικοινωνησει μαζι μου

Plato

Egw eimai o anthrwpos pou xreiazeste!! Eimai empeiros monomaxos.
Tha ton prokalesw kai molis erthei i wra tis monomaxias tha kanw ayto pou kserw na kanw kala...


...tha aytoktonisw
 

DeletedUser

Guest
Μην τους ακούς...εδώ είναι το σίγουρο πράγμα! Βάλε εσύ τα λεφτά στην τράπεζά μας και μετά τον καθαρίζω εγώ....μην βλέπεις που είμαι στους black pirates, πάσο εχω και εγω! Βασικά βάλε εσύ 1000$ και είμαι και ό,τι θές :D
 

DeletedUser

Guest
τι εννοείς "παρενοχλεί";

σας πετάει σεξουαλικά υπονοούμενα; σας στελνει ραβασάκια με προστυχόλογα; σας πιάνει τον πισινό; πείτε μας για να καταλάβουμε και εμείς.:eek:

lol re !!!!

Το προβλημα δεν ειναι οταν προσπαθεις να αποφυγεις την αμαρτια ...
Αλλα οταν αυτη αποφευγει εσενα ...;)
Απολαυσε το ποσο ακομα θα σε παρενοχλει , θα σε βαρεθει θα βρει πιο μικους/ες (σε επιπεδο ε).
 

DeletedUser

Guest
Βασικά πέρα από την πλάκα, αυτό το ποστ αυτομάτως κατατάσσεται σε lame post!

Αν δεν θέλετε να κάνετε μονομαχίες τότε είστε σε λάθος παιχνίδι. Υπάρχει και το yoville και το petsociety να παίξετε αμα θέλετε. Εδώ όπως τρώμε εμείς καλά από δυνατότερους μονομάχους θα φάτε καλά και εσείς από εμάς (και οποιονδήποτε άλλο θελήσει να σας βαρέσει επειδή είστε καλοί στόχοι)


Αλλάζετε και παμπερς που και που....
 

DeletedUser

Guest
εγω εχω τροπο να σου δωσω τα λεφτα... το θεμα ειναι πως εσυ θα βγαλεις knock out ενα δικο σου... κατι δεν παει καλα.... ακουω αλλες προσφορες εκτος black pirates

Φίλε μην τον ακούς, αστεία το λέει, καλύτερα να βρεις έναν δυνατό φίλο σου, αλλιώς το ξεχνάς και δεν έχεις πρόβλημα!:cool:
 

DeletedUser

Guest
kai meta dimosieyse to na se barane oloi ama den paroun ta 1000 dollariakia tous!
 

DeletedUser

Guest
miso re file ta lefta ta dinis cash?? i se items a3ias $1000??? na 3eroume diladi :p
 

DeletedUser315

Guest
egw mesa na ton katharisw
alla thelw 2000$ sthn polh
kai 50 svolous xrysou gia na xw premium
eimai ligo akrivos alla ti na kanoume to epagkelma vlepeis
 
Κορυφή