ενα ευχαριστώ από μια καουμπόισσα... :)

  • Δημιουργός θέματος Evelyn
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
...για τις νεες γυναικείες εικόνες που βάλατε σήμερα!!!!
ξενέρωνα οταν στα πάντα έβλεπα αντρικές εικόνες (εκτός από την εικόνα του χαρακτήρα μου) και ήταν καιρός κι εμείς τα θηλυκά του παιχνιδιού (δεν ξέρω ποσα είμαστε) να αποκτήσουμε τις εικόνες μας!!!
ευχαριστώ και πάλι!!! :)
 

DeletedUser

Guest
eyxaristoume pou tora mas balate sto dillima na ftiaksoume deytera accounts gia na tis doume kai emeis....:D (min ftiaksete, ftiaxte ena account sto net)
 

DeletedUser

Guest
....Νιε νιε νιε νιε νιεεεεεεεεε εσείς δεν έχετε καινούργιεεεεες!!!:D
Σιγά δεν είναι κάτι σπουδαίο...
Εμένα τώρα μου έχει αυτή
female_job.png

αν είστε τόσο περίεργοι θα βάλω και τις άλλες μετα μην κουράζεστε!! :D
 

DeletedUser280

Guest
εχω την εντυπωση οτι θα επρεπε να της βαλουν λιιιιιιγο μεγαλυτερο στήθος.
 

DeletedUser280

Guest
για εσένα μπορεί........

ασφαλώς ο χαρακτήρας παραμένει το πρωτο πραγμα που κοιταει ενας αντρας σε μια γυναικα
 

DeletedUser

Guest
....μα κι εσυ σε ενα παιχνίδι ήρθες να βρείς μεγάλα στήθη;;; :d
.....ασφαλέστατα!!!και τα μεγάλα της μάτια κοιτάει μην ξεχνιέσαι!!!
 

DeletedUser

Guest
ego leo epeidi toso kairo exoun adikithei oi gunaikeies xaraktires na exoume anagkastika oloi tis neei eikones gia kanena trimino, san deigma allilokatanoisis sta plaisia tis isotimias ton fylon panta....

episis eystoxi i paratisisi tou blondy

a- akoma steile mas tis eikones apo to psarema-ksereis me to kolumpi :D
kai opos kai dipote apo tin monomaxia (mas afora amesa!!!!)

kai to edit: eyxaristoume gia tis eikones XD
 

DeletedUser280

Guest
ε τι θα γινει τωρα για βυζιά θα μιλάμε;;;
μια κουβέντα ειπα και εγω ο ερμος.
αν διαφωνεις ενταξει πάσο.
μη μου πεις ομως οτι και εσυ δεν θα προτιμουσες ο ανδρικος χαρακτηρας να εχει μεγαλυτερα...μπράτσα;

συμφωνω με unpalepsable
 

DeletedUser

Guest
@ Unpalepsable: Θα τις ανεβάσω....για να χαρεί και ο αντρικός πληθυσμός εφόσον τέθηκε θέμα ισοτιμίας!!!

@ Blondy: Κοίτα..έπεσες σε περίπτωση που δεν της αρέσουν ούτε τα μπράτσα, ούτε οι φέτες... αλλά τα άλλα προσόντα δυστυχώς σε σας δε φαίνονται με τη μια...και οσα μπράτσα και να υπάρχουν..να είναι μάπα το...καρπούζι!! :D
 

DeletedUser280

Guest
κοιτα εγω ακουσα οτι με την νεα εκδοση, θα υπαρχει και αλλη μια κατηγορια πριμιουμ με την οποια θα βλεπεις τους χαρακτηρες γυμνους. επομενως ολα τα προβληματα μας λυνονται. αν δεν πιστευεις ρωτα τον unpalepsable που ειναι γνωστος για την ειλικρινεια του
 

DeletedUser

Guest
@ Unpalepsable: Θα τις ανεβάσω....για να χαρεί και ο αντρικός πληθυσμός εφόσον τέθηκε θέμα ισοτιμίας!!!

@ Blondy: Κοίτα..έπεσες σε περίπτωση που δεν της αρέσουν ούτε τα μπράτσα, ούτε οι φέτες... αλλά τα άλλα προσόντα δυστυχώς σε σας δε φαίνονται με τη μια...και οσα μπράτσα και να υπάρχουν..να είναι μάπα το...καρπούζι!! :D

LoooL... :D
 

DeletedUser

Guest
κοιτα εγω ακουσα οτι με την νεα εκδοση, θα υπαρχει και αλλη μια κατηγορια πριμιουμ με την οποια θα βλεπεις τους χαρακτηρες γυμνους. επομενως ολα τα προβληματα μας λυνονται. αν δεν πιστευεις ρωτα τον unpalepsable που ειναι γνωστος για την ειλικρινεια του

nai lynontai ta problimata ola....nomizo oti auto to premium tha ekane kales poliseis....
 

DeletedUser280

Guest
οχι βεβαια οτι τις χρειαζομαι τετοιες φωτογραφιες.....
εγω.... που εχω 5 γκομενες...
εγω.... που οταν περναω απο πλατεια.... ολος ο γυναικειος πλυθησμος αναστεναζει.
εγω..
εγω που ειμαι...ατρομητος...ιωνικός 2-1.
 

DeletedUser

Guest
ematha leei o blondy tha dimosieysei 1 fotografia dikia tou me endiaferousa tha elege kaneis "endysi" se antallagma gia kathe eikona apo to neo update...:D fysika tha prepei na broume pos mpainoun ta allios kindyneyoume apo tis opadous (prosexoume gia na exoume :D)
 

DeletedUser280

Guest
να προσεχετε μονο γιατι ματιαζομαι ευκολα.
 

DeletedUser

Guest
....νιε νιε νιε νιε νιεεεεεεεεε εσείς δεν έχετε καινούργιεεεεες!!!:d
σιγά δεν είναι κάτι σπουδαίο...
εμένα τώρα μου έχει αυτή
female_job.png

αν είστε τόσο περίεργοι θα βάλω και τις άλλες μετα μην κουράζεστε!! :d

ναι βάλε και καμιά άλλη να μας φύγει η περιέργεια!:d:d
 

DeletedUser

Guest
female_sleep.png


άντε να κάνουμε τίποτα και οι υπόλοιπες..

:D
 

DeletedUser280

Guest
μμμμμμμμμμμ τι ειναι αυτα που εξεχουν
 

DeletedUser

Guest
Τα μεγάλα μάτια πάντως που έλεγε και η Evelyn είναι κλειστά...ποιος ξέρει τώρα εσύ τι βλέπεις...! :p
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή