ελληνικα ή greeklish

  • Δημιουργός θέματος Skullbuster
  • Ημερομηνία έναρξης

ελληνικα ή greeklish (20 ημερες)


  • Σύνολο ψηφοφόρων
    39
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser437

Guest
μισά-misa για na μην stenoxorisoyme κανέναν tis γιορτινές toutes μέρες...

prosoxi: στις tris τελείες sto τέλος, h μία einai ελληνική kai οι dio αγγλικές
 

DeletedUser

Guest
"την γλώσσα μου την έδωσαν ελληνικη..."
 

DeletedUser

Guest
στην σχολεια διδασκουν την ελληνικη γραφη και οχι καποια αλλη
 

DeletedUser

Guest
Ελληνικά of course!!! Πολλοί δεν ξέρουν να γράφουν και έχουν τα greeklish. Αλλες φορές υπάρχει πιο σοβαρός λόγος. Σε άλλα παιχνίδια απαγορεύονται τα greeklish.
 

DeletedUser

Guest
Ελληνικά of course!!! Πολλοί δεν ξέρουν να γράφουν και έχουν τα greeklish. Αλλες φορές υπάρχει πιο σοβαρός λόγος. Σε άλλα παιχνίδια απαγορεύονται τα greeklish.

τα greeklish ξεκίνησαν επειδή σε κάποια παιχνίδια δεν υπήρχαν οι ελληνικοί χαρακτήρες...
τώρα στα περισσότερα υπάρχουν.
 

DeletedUser

Guest
αλήθεια έτσι ξεκίνησαν;;; συγγνώμη παιδιά δεν το ήξερα, το μόνο που ξέρω είναι πως θα τελειώσουν σύντομα.
 

DeletedUser8

Guest
ego exo sini8is na grafo greeklish xoris na kitao sto piktrologio
kai einai ligaki diskolo na grapso elinika..:((
 

DeletedUser

Guest
αλήθεια έτσι ξεκίνησαν;;; συγγνώμη παιδιά δεν το ήξερα, το μόνο που ξέρω είναι πως θα τελειώσουν σύντομα.

κατι μου λεει ομως οτι θα γινει το αναποδο στο τελος... ας ελπισω οτι καλω λαθος λογισμους...
 

DeletedUser

Guest
Ta greeklish yparxoun giati otan grafeis se ena forum kai mazi me ta ellinika prepei na grapseis se kathe paragrafo, level, skill, hp, mp, owned, PAWNED, html, k.t.l prepei na allazeis tin glwssa sto pliktrologio kathe treis kai ligo, kati pou katantaei spastiko.
An de exeis kai triti glwssa egkatastimeni sto pliktrologio, tote xreiazesai lexotanil gia na kaneis ena post 2-3 paragrafwn.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή