εγκαταληψη πολης

chris52

Νέο Μέλος
καλησπερα ηθελα να κανω την εξης ερωτηση,βρισκομαι σε μια πολη στην οποια ο ιδρυτης εχει να εμφανιστει πανω απο 2 βδομαδες.τι γινεται σε αυτη την περιπτωση.οχι τιποτε αλλο αλλα μην βαζω και τα λεφτα μου τζαμπα στην πολη και αυτη καποια στιγμη εξαφανιστει.εσεις τι λετε?
 

DeletedUser2490

Guest
αν είσαι μόνος σου και φύγεις θα γίνει πόλη-φάντασμα και θα χάσεις και τα χρήματά σου...
αν θέλεις να την χτίσεις κάτσε και κάλεσε κόσμο!!!
 

chris52

Νέο Μέλος
δεν ειμαι μονο εγω αλλα ο ιδρυτης λειπει πολλη καιρο και δεν ξερω τι θα γινει με την πολη γιατι κανενας απο εμας δεν ειναι ιδρυτης.αμα δεν ξανα μπει ποτε δηλαδη.
 

DeletedUser

Guest
Ανορθογραφε K0nstantine

λοιπόν κοίτα τι μου είχαν απαντήσει εμένα:

Γεια σας CrazyShooter,

Δεν μπορούμε να το κάνουμε αυτό. Αν διαγραφεί ο ιδρυτής θα πρέπει να βγείτε όλοι από την πόλη ώστε να γινει φάντασμα και μετά να την ξαναπάρετε.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser3436

Guest
oooohhh noooo shooter is back!!

και για να μην κανω σπαμ.Οταν σε μια πολη ειναι 5 ατομα που δεν παιζουν αυτην την πολη τι την κανουν?δεν θα επρεπε να τους διαγραφουν μετα απο καποιο χρονικο διαστημα ακομα και αν καποιος ειναι εντος πολης?
 

DeletedUser

Guest
oooohhh noooo shooter is back!!

και για να μην κανω σπαμ.οταν σε μια πολη ειναι 5 ατομα που δεν παιζουν αυτην την πολη τι την κανουν?δεν θα επρεπε να τους διαγραφουν μετα απο καποιο χρονικο διαστημα ακομα και αν καποιος ειναι εντος πολης?

με κάποιο τρόπο τους βγάζεις εξω

1. διώχνεις τους άλλους και περιμένεις να διαγραφεί ο ιδρυτής
ή αν δεν είσαι σύμβουλος
2. τους ζητάς να βγούν και εξηγάς και τον λόγο
ή
3. στέλνεις μήνυμα σε όλους τους προνομοιουχους και ζητάς να σε κάνουν ιδρυτή (αφού θα είναι ανενεργοι μάλλον δεν θα τους νοιάζει)
ή
4. ζητάς από όλους τους προνομοιούχους να σε κάνουν σύμβουλο, περιμένεις να διαγραφεί ο/οι ιδρυτές και κανεις το 1.
 

DeletedUser

Guest
μπορει να μου πει καποιος πως περνω μια πολη η πως γινομαι μελος της πολης?το ψαχνω αλλα δεν βρισκω
 

DeletedUser

Guest
Αφού δεν είσαι μέλος, ή πατάς το φτυαράκι με το μπλε φόντο για να ιδρύσεις, ή πατάς μια πόλη φάντασμα και την επανιδρύεις. Αν θες να γίνεις μέλος ζήτα πρόσκληση. Αλλιώς με τους 2 παραπάνω τρόπους φτιάχνεις τη δική σου:cool:
 

DeletedUser

Guest
οκ σε ευχαριστω πατωντας στην πολη φαντασμα ομως δεν μου βγαζει επιλογη
 

DeletedUser

Guest
χμμ μήπως είσαι ήδη σε πόλη? γιατί αλλάζει το πράγμα έτσι. Όταν είσαι σε πόλη δεν σου βγάζει ούτε το φτυαράκι, ούτε το κουμπί για να επανιδρύσεις την πόλη φάντασμα:rolleyes:
 
Κορυφή