διαγραφη

  • Δημιουργός θέματος DELTA-2
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
γεια σε ολουσ. μπορουσα να αρχιζα τον επιλογο μου..με βρισιεσ.αλλα ηλιθιοσ δεν ειμαι.πιτσιρικασ δεν ειμαι ,39 ειμαι.και αφορα τουσ ,μαγγεσ απο the west.dhl. αυτοι που λενε αφεντικα,οτι ειναι.ειμαι εδω 9 μηνεσ και απο σημερα κανω διαγραφη.μαλον φλου το αφινω.στον κοσμο 4 αρχισαμε να χτιζουμε μια πολη .απο 41 παιχτεσ.δλδ το τμημα iek./a2.καναν παραπονα επειδη τουσ καναμε μονομαχιεσ.η πιτσιρικαδεσ.που το ξεκινησαν αυτη.πρωτη.και ζοριζονταν επειδη τουσ καναμε ντου ολοι μαζι..και η μαγγεσ του the west.διαχειριστεσ. και ****.καναν μπλοκ σε ολουσ μασ.ενω λεει ο αρχηγοσ.ενα λογαριασμο/ρε παπαρα.ολο το ιεκ ειμασταν.τι να κανουμε ..ενα μαμημενο pc εχουμε.,,,κοιτα τουσ αλλουσ ηλιθιε.και χαραμισαμε 100 ευρω.αλλλα οταν τα δινουμε ειναι καλα ,,μολισ εχετε ζορι μασ κανετε μπλοκ ..αυτα δεν αξιζη να λεω και να γραφω .αλλα.μια παροιμια λεει βαρα στη πορτα κουφοσ ειναι....καλη συνεχεια σε ολουσ τουσ παιχτεσ.και προσοχη αυτα που συμφερει κοιτανε. τα αφεντικα. του the west....telos..κοροιδα πιτσιρικια.αντε ...γειαααααααααααα......καθηστε και καντε πολΗΣ και να ερχοντε η ,μαγγεσ του the west.αφεντικα. και να σασ μπλοκαρουν.//τελοσ
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser3436

Guest
τεσπα καλη συνεχεια και το ξερουμε δυστηχος τι γινετε παντου!!
 

DeletedUser

Guest
30t6wc0.jpg
 

DeletedUser

Guest
γεια.στοπ
καλη.στοπ
συνεχεια.στοπ
σε.στοπ
οτι.στοπ
κανεις.στοπ
στη.στοπ
ζωη.στοπ
σου.στοπ
 

DeletedUser

Guest
καλη συνεχεια...απο την στιγμη που πληρωσατε επρεπε να προσεχετε...δεν λεω οτι ολα ειναι δικαι αλλα απο την ωρα που ο κανονισμος δηλωνει(στο περιπου) οτι απαγορευονται οι διπλοι με το δικιο τους σας μπαναρισαν....τωρα οσον αφορα το πριμιουμ αν θες το βαζεις αν δεν θες δεν βαζεις καθολου για αυτο και δεν θα φερθουν διαφορετικα σε αυτον που το βαζει απο οτι σε καποιον που δεν το χρησιμοποιει...καλη συνεχεια σε οτι κι αν κανεις στην ζωη σου...ηρεμα ενα παιχνιδι ειναι...μην κανετε ετσι...;)
 

DeletedUser

Guest
οποιος θέλει να παρατήσει το παιχνίδι είναι ελευθερος να το κάνει.

το θέμα κλειδώνει και πάει στο αρχείο
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή