για όποιον θέλει να χαρεί ενημερώνω πως...

DeletedUser

Guest
... Παρατάω το παιχνίδι σε κόσμους 1 & 4, ενώ συνεχίζω με τρανές μονομαχίες και δουλειές σε 2 & 3. Μόλις ανοίξει ο 5 θα πάω για κατάταξη #1 και θέλω να ευχαριστήσω τον DarkFox για τον οδηγό του και να τον ενημερώσω πως θα βάλω και λίγη χαρισματικότητα για να ανοίξω το κυνήγι βούβαλου και μία άλλη δουλειά που δεν θυμάμαι τώρα. Α! Και "παίζει" μόλις ανοίξει ο 5 να παρατήσω τον 2... Και για όσους κλαίγονται που τους χαλάω το φόρουμ ας περάσουν από το anserftw@windowslive.com να τα πούμε γιατί με βλέπω μπαναρισμένο σύντομα. Και το θέμα το άνοιξα για να φάω και εγώ ένα μπαν και αν είναι μόνιμο που δεν νομίζω, δεν θα ξαναμπώ...

Υ.Γ. Αντίο τσόφλια και μαλέφες
 

DeletedUser315

Guest
και 2 κιλά πατάτες φερε καθώς έρχεσαι
 

DeletedUser1509

Guest
... Παρατάω το παιχνίδι σε κόσμους 1 & 4, ενώ συνεχίζω με τρανές μονομαχίες και δουλειές σε 2 & 3. Μόλις ανοίξει ο 5 θα πάω για κατάταξη #1 και θέλω να ευχαριστήσω τον DarkFox για τον οδηγό του και να τον ενημερώσω πως θα βάλω και λίγη χαρισματικότητα για να ανοίξω το κυνήγι βούβαλου και μία άλλη δουλειά που δεν θυμάμαι τώρα. Α! Και "παίζει" μόλις ανοίξει ο 5 να παρατήσω τον 2... Και για όσους κλαίγονται που τους χαλάω το φόρουμ ας περάσουν από το anserftw@windowslive.com να τα πούμε γιατί με βλέπω μπαναρισμένο σύντομα. Και το θέμα το άνοιξα για να φάω και εγώ ένα μπαν και αν είναι μόνιμο που δεν νομίζω, δεν θα ξαναμπώ...

Υ.Γ. Αντίο τσόφλια και μαλέφες

αντιο νουμπ
 

DeletedUser

Guest
Δεν θα λειψεις κανενου απ'ο,τι βλεπω

γμτ δεν ημουν εδω να σε δω να φευγεις και να γεαλω:mad:
 

DeletedUser

Guest
ευχαριστώ τα νουμπιά που μου σπαμμάρουν το τόπικ (εκτός ανώδυνου) και θέλω να ευχαριστήσω την μητέρα, τον πάτερα, την γιαγιά, τον παππού, την θεία τον θείο, την αδερφή, τον αδερφό, την νονά, τον νονό, την συμπεθέρα, τον συμπέθερο, την πεθερά, τον πεθερό, την κουμπάρα, τον κουμπάρο και τέλος τον σκύλο μου γιατί έτσι.
 

DeletedUser

Guest
Το θεμα στο παιχνιδι δεν ειναι να βγεις πρωτος γιατι δεν το ευχαριστιεσαι. Δεν πρεπει να καεις αλλα να περνας καλα. Το θεμα με την πρωτια ειναι ευκολο και γνωστο. Ανεβαζεις στην αρχη στησιμο παγιδων το γυρνας στο σημαδι και με καψιμο βγαινεις πρωτος. Καλυτερα οταν ανοιξει ο κοσμος 5 να φτιαξεις μια πολη να εχεις και το οχυρο σου και να κανεις μαχες ωστε να διασκεδαζεις και να μην σηκωνεσαι 5 το πρωι να βαζεις δουλεις και να χρυσοπληρωσεις το premioum. Καλη συνεχεια... Κριμα που τα παρατησες στον 4 γιατι αλλα λεγατε στην αρχη και πιστευα οτι υπηρχε ενδιαφερον...:p
 

DeletedUser

Guest
το θεμα στο παιχνιδι δεν ειναι να βγεις πρωτος γιατι δεν το ευχαριστιεσαι. δεν πρεπει να καεις αλλα να περνας καλα. το θεμα με την πρωτια ειναι ευκολο και γνωστο. ανεβαζεις στην αρχη στησιμο παγιδων το γυρνας στο σημαδι και με καψιμο βγαινεις πρωτος. καλυτερα οταν ανοιξει ο κοσμος 5 να φτιαξεις μια πολη να εχεις και το οχυρο σου και να κανεις μαχες ωστε να διασκεδαζεις και να μην σηκωνεσαι 5 το πρωι να βαζεις δουλεις και να χρυσοπληρωσεις το premioum. καλη συνεχεια... κριμα που τα παρατησες στον 4 γιατι αλλα λεγατε στην αρχη και πιστευα οτι υπηρχε ενδιαφερον...:p

στον κ4 δεν θέλω να αποκαλύψω τον αληθινό λόγο που έφυγα και παρακαλώ ούτε τα μέλη της sn να τον αποκαλύψουν. α! και δυστυχώς μου τελειώνει το πρέμιουμ οπότε θα κάνω ό,τι μπορώ χωρίς αυτό... α! νορμάλ ώρες, έτσι? 7:30 π.μ. επειδή έχω και σχολείο, 2-2:30 μ.μ. γιατί τότε γυρίζω σπίτι, λίγο το βραδάκι κατά τις 11 μ.μ. και αυτοματισμός...
 

DeletedUser

Guest
εγώ στεναχωρήθηκα πάντως!!

εκτός από τις πατάτες του anodinou φέρε κ μια σοκολάτα να γλυκαθώ!
 

DeletedUser

Guest
Τίποτα άλλο? ΠΑΝΤΟΠΩΛΕΊΟ: Ο ΠΑΡΑΤΗΜΈΝΟΣ! Έχουμε από χώμα έως διαμάντι! Ό,τι θέλετε θα το βρείτε στο παντοπωλείο Ο ΠΑΡΑΤΗΜΈΝΟΣ! :D:p
 

DeletedUser

Guest
Θελω ενα ποτηρι carlsberg και ουισκακι για τον κυρη μου. Ειναι κρεβατωμενος και θελει λιγο να του περασει :(
 

DeletedUser

Guest
... Παρατάω το παιχνίδι σε κόσμους 1 & 4, ενώ συνεχίζω με τρανές μονομαχίες και δουλειές σε 2 & 3. Μόλις ανοίξει ο 5 θα πάω για κατάταξη #1 και θέλω να ευχαριστήσω τον DarkFox για τον οδηγό του και να τον ενημερώσω πως θα βάλω και λίγη χαρισματικότητα για να ανοίξω το κυνήγι βούβαλου και μία άλλη δουλειά που δεν θυμάμαι τώρα. Α! Και "παίζει" μόλις ανοίξει ο 5 να παρατήσω τον 2... Και για όσους κλαίγονται που τους χαλάω το φόρουμ ας περάσουν από το anserftw@windowslive.com να τα πούμε γιατί με βλέπω μπαναρισμένο σύντομα. Και το θέμα το άνοιξα για να φάω και εγώ ένα μπαν και αν είναι μόνιμο που δεν νομίζω, δεν θα ξαναμπώ...

Υ.Γ. Αντίο τσόφλια και μαλέφες

Τώρα θα κλάψω n00b!!!:(:(:(:D
 

DeletedUser

Guest
στον κ4 δεν θέλω να αποκαλύψω τον αληθινό λόγο που έφυγα και παρακαλώ ούτε τα μέλη της sn να τον αποκαλύψουν.

Εγω τον ξερω και ας μην ειμαι στην συμμαχια...
Τα παρατας γιατι ανακαλυπτεις οτι εισαι ο ορισμος του n00b...
 

DeletedUser3409

Guest
... παρατάω το παιχνίδι σε κόσμους 1 & 4, ενώ συνεχίζω με τρανές μονομαχίες και δουλειές σε 2 & 3. μόλις ανοίξει ο 5 θα πάω για κατάταξη #1 και θέλω να ευχαριστήσω τον darkfox για τον οδηγό του και να τον ενημερώσω πως θα βάλω και λίγη χαρισματικότητα για να ανοίξω το κυνήγι βούβαλου και μία άλλη δουλειά που δεν θυμάμαι τώρα. α! και "παίζει" μόλις ανοίξει ο 5 να παρατήσω τον 2... και για όσους κλαίγονται που τους χαλάω το φόρουμ ας περάσουν από το anserftw@windowslive.com να τα πούμε γιατί με βλέπω μπαναρισμένο σύντομα. και το θέμα το άνοιξα για να φάω και εγώ ένα μπαν και αν είναι μόνιμο που δεν νομίζω, δεν θα ξαναμπώ...

υ.γ. αντίο τσόφλια και μαλέφες

ρε πλάκα έκανα δε θα σε μονομαχήσω στον κ1
 

DeletedUser

Guest
ββ ρε κ καλη συνεχεια κριμα που φευγεις (like i care :cool:) αν δεν ειναι μονιμο το μπαν σου μπαινε που κ που να λες κ ενα γεια........
 
Κορυφή