για να μπουν καποια πραγματα στην θεση τους!

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser3473
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser3473

Guest
Καλησπερα και καλο καλοκαιρι σε ολους!

Ο λογος που ανοιγω αυτο το θεμα ειναι για να μπουν καποια πραγματα στην θεση τους,
δεν με ενδιαφερει αν θα ξαναφαω ban...δεν με νοιαζει αν θα ειναι μονιμο...
δεν θα ξυθουν ουτε τα παπακια μου στο φιναλε... (φιλικα παντα)
Ετσι κι αλλιως αποφασισα, να μην ξανασχοληθω με ενα φορουμ που υποτιμα την νοημοσηνη μου και δεν με σεβεται σαν ατομο,
(μεχρι να αποδειχθει το αντιθετο...)
ελπιζω να προλαβουν να το διαβασουν αρκετοι απο δω μεσα για να καταλαβουν τι εχει γινει.... ωστε να μην ξαναγινει...

Εγω οπως και 4-5 ακομα παιδια... φαγαμε ban απο τον "κυριο" mad18 που μπηκε
να κανει μπ#####λο το παιχνιδι...
το εκανε και εφυγε... "μαγκας" μεγαλος.... πφφφφφ...

θα μιλησω για μενα, μια που δεν ξερω τους λογους που εφαγαν το banακι τα υπολοιπα παιδια,

οι λογοι που εφαγα το ban εγω:

στις 18-05-10, 03:25 10 ποντακια επειδη,
στις 18-05-10, 01:01 σπαμαρα στο θεμα :1,27
http://forum.the-west.gr/showthread.php?p=65806 ολα καλα ως εδω...
(αν και για μενα δεν ηταν σπαμ)


στις 20-05-10, 15:01 10 ποντακια και ban επειδη
στις 27-04-10, 18:54 σπαμαρα στο θεμα :Tourkikos server
http://forum.the-west.gr/showthread.php?p=64757 χμμμμμμ κατι δεν μου κολαει καλα....
για ριξτε μια ματια στις ημερομηνιες....
ναι ναι, αυτο ειναι στο δευτερο infraction, ο "κυριος" mad18 εψαξε βρηκε ενα ποστ που ειχα κανει 23 μερες πριν....και μου ριξε ban!!!!!!!!!!!!
γιατι?? γιατι ετσι γουσταρει!!! ναι ρε!! ειναι admin, mod, como, και δεν ξερω τι αλλο σκ### ειναι...αλλα ΠΑΝΩ ΑΠ ΟΛΑ ειναι ΜΑΓΚΑΣ!!!!! και αφου αυτος ειναι ο μαγκας...
εμεις πρεπει να ειμαστε οι Μ@@@@@ΚΕΣ..... ΜΕ ΚΕΦΑΛΑΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΜΕ!!!!!

καταλαβατε αλανια??

εγω θεωρω οτι το ban το εφαγα επειδη "του την ειπα" στο φορουμ...
στις 08-05-10, 18:44 στο θεμα ΕΛΕΟΣ
http://forum.the-west.gr/showthread.php?t=4500
αν και για μενα ηταν ενα αστειο και τιποτα περισοτερο...
αυτος μαλλον "στραβωσε" γιατι συνηθισε να τον γλειφουν λογο θεσης....
ουτε με νοιαζει ουτε και θα ξανασχοληθω με το υποκειμενο...αντικειμενικα... (η μηπως με το αντικειμενο, υποκειμενικα???)

στην τελικη, ο mod, ο admin και ολοι αυτοι, υπαρχουν, γιατι υπαρχουμε εμεις!! και οταν λεω εμεις, εννοω τα μελη του φορουμ!
(συμφωνα με τον συλογισμο οτι, χωρις μελη σε ενα φορουμ, δεν υπαρχει φορουμ κλπ...)
ΑΥΤΟ ΜΗΝ ΤΟ ΞΕΧΝΑΤΕ ΠΟΤΕ ΚΑΙ ΜΗΝ ΤΟΥΣ ΑΦΗΝΕΤΕ ΝΑ ΣΑΣ ΧΑΛΑΝΕ ΤΗΝ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΗ!
παμε παρακατω τωρα που πηρα φορα....

(παρεπιπτοντως εγω ΔΕΝ θεωρο σπαμ το να μιλας με καποιους σε ενα φορουμ,
να πετας μια ατακα για να γελασεις με την παρεα σου η να κανεις καζουρα και χαβαλε σε καποιον,
μεσα σε λογικα παντα πλαισια και σεβομενος τις ιδιαιτεροτητες του καθενος.)

σπαμ θεωρο αυτο:
υποδειγμα:
spamspamspamspamspamspamspamspamspamspamspamspamspamspamspam
spamspamspamspamspamspamspamspamspamspamspamspamspamspamspam
spamspamspamspamspamspamspamspamspamspamspamspamspamspamspam
spamspamspamspamspamspamspamspamspamspamspamspamspamspamspam



Αλλα οπως και να χει δεν φτιαχνω εγω τους κανονες....
και οφειλω να σεβαστω τους κανονες που υπαρχουν στο φορουμ!
γι αυτο και δεν θα συμμετεχω μεχρι να δω οτι οι κανονες του φορουμ συμβαδιζουν με την δικη μου αντιληψη!!

Ακομα θελω να ΤΟΝΙΣΩ οτι η joahna ειναι απ τους καλυτερους Forum Leader επειδη εχει ανοχες
και καταλαβαινει οτι παιζουμε για διασκεδαση και οχι για να σπανε τα νευρα μας διαφοροι καλαμοκαβαλητες
και κομπλεξικοι που νομιζουν οτι κατι τρεχει στα γυφτικα που εγιναν mod η admin
βοηθηστε την παιδια!!

θελω να ευχηθω στον cord καλη επιτυχια στα νεα του καθηκοντα και μακαρι να φτιαξει ενα φορουμ ανταξιο τον μελων του!
τα πρωτα δειγματα ειναι θετικα και χαιρομαι γι αυτο!

και τελος θελω να δωσω μια συμβουλη στον mad18, φιλε... κατεβα απ το καλαμι γιατι αν σπασει και πεσεις...θα πονεσει...

καλη συνεχεια σε ολους!
** σας τα πριξα ε? τυχαιο? δε νομιζω ;) **
 

DeletedUser3436

Guest
ρε μ*****α ακομα δεν ηρθες θες να φυγεις?πφφφ ελεος παλι μονος μου θα μεινω.....εκτος και αν ερθει η πικρη τριτη :mad:
 

DeletedUser

Guest
καλησπερα και καλο καλοκαιρι σε ολους!

ακομα θελω να τονισω οτι η joahna ειναι απ τους καλυτερους forum leader επειδη εχει ανοχες
και καταλαβαινει οτι παιζουμε για διασκεδαση και οχι για να σπανε τα νευρα μας διαφοροι καλαμοκαβαλητες
και κομπλεξικοι που νομιζουν οτι κατι τρεχει στα γυφτικα που εγιναν mod η admin
βοηθηστε την παιδια!!

θελω να ευχηθω στον cord καλη επιτυχια στα νεα του καθηκοντα και μακαρι να φτιαξει ενα φορουμ ανταξιο τον μελων του!
τα πρωτα δειγματα ειναι θετικα και χαιρομαι γι αυτο!

και τελος θελω να δωσω μια συμβουλη στον mad18, φιλε... κατεβα απ το καλαμι γιατι αν σπασει και πεσεις...θα πονεσει...

καλη συνεχεια σε ολους!
** σας τα πριξα ε? τυχαιο? δε νομιζω ;) **


+1000 σε αυτά!!


καλό καλοκαίρι και καλή συνέχεια φίλε:d
 

DeletedUser

Guest
καλησπέρα

ουγκ καταλαβαίνω την όποια αντίδραση σου απλα ισως να έχεις παρεξηγησει κάποια πράγματα.

δεν έχει σημασία πότε έγραψες ενα ποστ αλλά πότε ο διαχειριστής το είδε. Δεδομένου ότι εγώ είμαι τόσους μήνες μόνη μου στο φόρουμ πολλές φορές ορισμένα ποστς μου διαφεύγουν. Με αφορμή λοιπόν τα επόμενα ποστ στο θεμα που ανέφερες ο mad18 σε χρέωσε και εσένα με πόντους. Και εγώ στη θέση του το ίδιο θα έκανα.

Από εκεί και μετά όμως...

Οπως γνωρίζετε πολλοί τα μπαν που δώθηκαν εκείνες τις μέρες αρθηκαν στα πλαίσια μιας καλύτερης συνεργασίας ομάδας και παιχτών.

Το ποστ σου είναι προς προειδοποίηση και κανονικά θα χρεωνόταν με 20 πόντους και αυτόματα με ένα μήνα αποκλεισμό

Καταλαβαίνω όμως την όποια αγανάκτιση και γιαυτό θα σε δώσω μόνο 10 πόντους. Και αυτό γιατι σε λίγες μέρες θα γίνουν αλλαγές αρκετές τόσο στο παιχνίδι όσο και στο φόρουμ και θέλω να είσαι εδώ και να συμμετέχεις.

Θα σε παρακαλέσω όμως να μην ανοίξεις άλλο τέτοιο θέμα μιας και αυτό θα κλειδώσει και θα πάει στο αρχείο.

Ο μόνος λόγος που το κάνω αυτό είναι γιατι πραγματικά θέλω να αλλάξει το φόρουμ μας προς το καλύτερο και να μην μας βλέπετε σαν μπαμπούλες.

Αλλά θα ξαναπω το εξής...

Την δική μου ανοχή ορισμένες φορές μην την ερμηνεύετε σαν δεδομένη απο όλους τους διαχειριστές.

Σε λίγες μέρες θα δείτε καινούρια ατομα στην ομάδα τα οποια θα έχουν σαφεις οδηγίες. Θα δείτε όμως και ένα φορουμ καλύτερο και για αυτό χρειαζόμαστε και την βοηθεια σας.

Οτιδήποτε άλλο θέλεις σε παρακαλώ να το συζητήσουμε στο προφιλ ή με πμ.

 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή