βρεθηκε το πρωτο σπανιο οπλο

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser2752
  • Ημερομηνία έναρξης
  • Ετικέτες
    palouki

DeletedUser2752

Guest
Βρέθηκε το πρωτο σπανιο οπλο, στον κοσμο μας.
Τωρα πρεπει να μαθουμε πως το πηρε.......
Ο κατοχος του............? Ο Dark Templar:eek:
 

DeletedUser2752

Guest
δεν ξερω ακομη τον τροπο, ισως αυτο που λενε στο ξενο φορουμ με τα λεφτα στις μαχες οχυρων.....δες παντως τον templar in game και θα παθεις πλακα :eek:
 

DeletedUser

Guest
τον ειδα!
αυτο με τα οχυρα πρεπει να ειναι.για να το λενε κ στον ιταλικο κ παντου σημαινει πως ειναι αληθεια.
 

DeletedUser

Guest
ποια σφεντονα ρε????τωρα εβαλε την σφεντονα πριν αλλο ειχε!
 

DeletedUser735

Guest
για να παρεις σπανια οπλα πρεπει να δηλωσεις μια μαχη συγκεκριμενη ωρα και συγκεκριμενη ημερομηνια...

ακομα πρεπει ολοι να ειναι γυμνοι(χωρις οπλα και ρουχα δηλαδη)και να πεθανουν οσοι εχουν αναδρομο ερμη.

ελπιζω να βοηθησα...:rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
για να παρεις σπανια οπλα πρεπει να δηλωσεις μια μαχη συγκεκριμενη ωρα και συγκεκριμενη ημερομηνια...

ακομα πρεπει ολοι να ειναι γυμνοι(χωρις οπλα και ρουχα δηλαδη)και να πεθανουν οσοι εχουν αναδρομο ερμη.

ελπιζω να βοηθησα...:rolleyes:

μην κοροϊδευεις του ανειδεους παιδια ακουστε εμενα τι πρεπει να εχετε:

πρεπει να ειστε εξοπλισμενοι με μια απο τις 2 αλυσιδες για να παρετε τις μποτες του hernado το καινουργιο φοβερο αντικειμενο εχει βρεθει σε ενα μονον κοσμο δινουν +20 τακτικες +20 αποφυγη +20 σθενος +20 σημαδι +20 στοχευση

επισης αμα ειστε λιγο τυχεροι μπορειτε να βρειτε το ιδικος πυραυλους εδαφους-αερους οπλο που σκασει damage 300-400 και αμα λυποθημησει ο αλλος ξεκιναει απο το 1lvl παλι
 

DeletedUser

Guest
μην κοροϊδευεις του ανειδεους παιδια ακουστε εμενα τι πρεπει να εχετε:

πρεπει να ειστε εξοπλισμενοι με μια απο τις 2 αλυσιδες για να παρετε τις μποτες του hernado το καινουργιο φοβερο αντικειμενο εχει βρεθει σε ενα μονον κοσμο δινουν +20 τακτικες +20 αποφυγη +20 σθενος +20 σημαδι +20 στοχευση

επισης αμα ειστε λιγο τυχεροι μπορειτε να βρειτε το ιδικος πυραυλους εδαφους-αερους οπλο που σκασει damage 300-400 και αμα λυποθημησει ο αλλος ξεκιναει απο το 1lvl παλι

μονο εγω το εχω βρει αυτο.αλλα δν ξερω πως.στην τυχη.του το εχω πει και θελει να παρει την δοξα!!
 

DeletedUser

Guest
Γεια σας παιδιά,,, μπράβο στο Dark Templar για το όπλο.... Είναι ολοκάθαρο ότι το βρήκε από μάχη οχυρού και συγκεκριμένα από την προχτεσινή μάχη στο CCP HEADQUARTERS....Τώρα το πως το πήρε το ξέρει μόνο αυτός και δεν θέλει να το πει επειδή τον ρώτησα και δεν απάντησε....Μάλλον θα είναι για εκείνο για τα λεφτά αλλά μόνο αυτός μπορεί να μας πει... Ας κάνουμε υπομονή και θα μάθουμε
σιγά σιγά τον τρόπο για το πως μπορείς να πάρεις αυτά τα "πολύτιμα" όπλα..
 

DeletedUser3768

Guest
γεια σας παιδιά,,, μπράβο στο dark templar για το όπλο.... είναι ολοκάθαρο ότι το βρήκε από μάχη οχυρού και συγκεκριμένα από την προχτεσινή μάχη στο ccp headquarters....τώρα το πως το πήρε το ξέρει μόνο αυτός και δεν θέλει να το πει επειδή τον ρώτησα και δεν απάντησε....μάλλον θα είναι για εκείνο για τα λεφτά αλλά μόνο αυτός μπορεί να μας πει... ας κάνουμε υπομονή και θα μάθουμε
σιγά σιγά τον τρόπο για το πως μπορείς να πάρεις αυτά τα "πολύτιμα" όπλα..

εγω παντως αμα ημουν δεν θα σου ελεγα πως πηρα το οπλο...

πολυ καλη δουλεια!
 

DeletedUser3093

Guest
εγώ θα το έλεγα..έλεος τι κάψιμο είναι αυτό; παιχνίδι είναι, και να το πάρει ο άλλος το όπλο τι θα πάθεις;
 

DeletedUser3768

Guest
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser3093

Guest
οκ τότε με συγχωρείς.
πάντως ποιο όπλο βρέθηκε γιατί εγώ δεν το πρόλαβα..
 

DeletedUser

Guest
μην κάνεις όνειρα γιατί εσύ δεν θα το πάρεις!!!

darktemplaroplara.jpg

Για όσους δεν το είδαν...
 

DeletedUser

Guest
από κάτι ψιλά που βρήκα πρέπει να πηγαίνεις στις μάχες οχυρών με χρήμα πάνω σου και στο τέλος της μάχης μοιράζονται τα χρήματα σε μορφή αντικειμένων σε όσους έχουν επιβιώσει (αυτό το τελευταίο δεν το ξέρω σίγουρα) και πάντα υπάρχει και η τύχη, δηλαδή να μην πάρεις τίποτα.και όταν λέω με χρήμα εννοω 2000-3000 και πάνω.
ετοιμαστήτε να ξηλωθήτε μετα το δντ και την εφορία θα μας τα πέρνουν και στο οχυρό.
 
Κορυφή