αφαίρεση χρημάτων από τράπεζα

DeletedUser3622

Guest
και αν εισαι με λιγη ζωη και μακρια απο την πολη σου και φοβασαι για μονομαχια και λιποθυμια δεν ειναι καλυτερα να μπεις σε μια διπλανη τραπεζα να κανεις καταθεση και να χασεις 20% παρα να τα χασεις ολα?

όχι ρε φίλε, δεν είναι αυτό το πρόβλημα!!! άμα είμαι εκτός πόλης τα λεφτά δεν βγαίνουν από την πόλη (από τον τραπεζικό λογαριασμό).....
 

DeletedUser

Guest
όχι ρε φίλε, δεν είναι αυτό το πρόβλημα!!! άμα είμαι εκτός πόλης τα λεφτά δεν βγαίνουν από την πόλη (από τον τραπεζικό λογαριασμό).....

Και που ειναι το προβλημα?!?:confused::confused:


ΥΓ.Φωλια εχουν?Απο που ερχονται ολα?
 

DeletedUser

Guest
ε και γιατί να μένουν εκεί??????

άμα βγαίνω απ' την πόλη δεν πρέπει να πηγαίνουν πάνω μου λογικά??

μετα απο την τελευταια αναβαθμιση οχι!
αφου και αν δεν εισαι σε πολη μπορεις να καταθεσεις σε ξενη τραπεζα και εισαι κομπλε.
 

DeletedUser3436

Guest
ε και τι παραπανω ειπες?αυτα που ελεγα εγω!!:mad::mad:
 

DeletedUser

Guest
Πωωωω όπως τα είπε ο Παλούκης... η δεύτερη σελίδα ήταν ΟΝΤΩΣ ο απόλυτος διάλογος 2 νουμπάδων. Πρέπει να έκανα τουλάχιστον 10 facepalms ενώ το διάβαζα....
 

DeletedUser3622

Guest
Πωωωω όπως τα είπε ο Παλούκης... η δεύτερη σελίδα ήταν ΟΝΤΩΣ ο απόλυτος διάλογος 2 νουμπάδων. Πρέπει να έκανα τουλάχιστον 10 facepalms ενώ το διάβαζα....

εγώ δεν είμαι νουμπας όπως νομίζεις!!!!!:mad::mad:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser3436

Guest
Μαθατε ολοι τωρα να λετε ποτε καποιος ειναι noob.Εσεις ειστε χειροτεροι επειδη οχι μονο λετε τους αλλους "πρωταρηδες" αλλα σπαμαρετε χωρις να δωσετε καμια απαντησει (εκτος απο τον παλουκιλουκ ο οποιος που και που θα επαναλαβει αυτα που ειπαν οι αλλοι αλλα θα βαλει αριθμους).Εσεις ειστε αυτοι που οταν ξεκινησαν δεν θα ηξεραν τι να κανουν και θα εγραφαν στο google οτιδηποτε που θα ειχε σχεση με The West cheats ,The West tips και αλλα τετοια.Οπωτε αφηστε μας να μιλαμε και εμεις επειδη αλλιως θα εγραφαν ολα και ολα 6 ατομα στο φορουμ και θα ηταν το πιο EPIC FAILφορουμ σε ολο το διαδυκτιο.
 

DeletedUser3622

Guest
Μαθατε ολοι τωρα να λετε ποτε καποιος ειναι noob.Εσεις ειστε χειροτεροι επειδη οχι μονο λετε τους αλλους "πρωταρηδες" αλλα σπαμαρετε χωρις να δωσετε καμια απαντησει (εκτος απο τον παλουκιλουκ ο οποιος που και που θα επαναλαβει αυτα που ειπαν οι αλλοι αλλα θα βαλει αριθμους).Εσεις ειστε αυτοι που οταν ξεκινησαν δεν θα ηξεραν τι να κανουν και θα εγραφαν στο google οτιδηποτε που θα ειχε σχεση με The West cheats ,The West tips και αλλα τετοια.Οπωτε αφηστε μας να μιλαμε και εμεις επειδη αλλιως θα εγραφαν ολα και ολα 6 ατομα στο φορουμ και θα ηταν το πιο EPIC FAILφορουμ σε ολο το διαδυκτιο.

άστους εξάλλου αυτοί είναι ηλίθιοι και προβληματικοί.....Με το να αποκαλούν κάποιο n00b δεν κερδίζουν και τίποτα....Για ποιον να πρωτοπώ??? Για τον Σκουτερ που έφτασε τα 1.000 ποστ (με το σπαμ) και νομίζει ότι κάποιος είναι ή
για τον παλούκη τον σπαστικό που σπαμμάρει απεριόριστα (και αυτός)....
 

DeletedUser

Guest
θα εγραφαν στο google οτιδηποτε που θα ειχε σχεση με The West cheats ,The West tips και αλλα τετοια.Οπωτε αφηστε μας να μιλαμε και εμεις επειδη αλλιως θα εγραφαν ολα και ολα 6 ατομα στο φορουμ και θα ηταν το πιο EPIC FAILφορουμ σε ολο το διαδυκτιο.
Υπογραμμισμενο: ΓΔΦ ρε! Αυτο κανεις εσυ? Ειχα σκεφτει σε ενα σημειο πριν πρωτα διαγραψω τον παιχτη μου να βρω κανα σκριπτακι που να με αφησει να αλλαξω ικανοτητες αλλα μετα ουτε καν εψαξα!

άστους εξάλλου αυτοί είναι ηλίθιοι και προβληματικοί.....Με το να αποκαλούν κάποιο n00b δεν κερδίζουν και τίποτα....Για ποιον να πρωτοπώ??? Για τον Σκουτερ που έφτασε τα 1.000 ποστ (με το σπαμ) και νομίζει ότι κάποιος είναι ή
για τον παλούκη τον σπαστικό που σπαμμάρει απεριόριστα (και αυτός)....
Προβληματικος εισαι... εδω ηταν το απαντημενο το θεμα μου κι εσεις ολοκληρο διαλογο για κατι που ηταν απαντημενο κατω απο το αλλο θεμα!
Κερδισουμε, με το να αποκαλουμε καποιον νουμπ, (εμμμμ ας το θεσω ετσι) ευχαριστηση επειδη νομιζουμε πως καποιοι ειμαστε και νιωθουμε ανωτεροι (λολ βασικα αυτο λετε εσεις, εμεις σας λεμε νουμπς γιατι εχει πλακα να βλεπεις τον αλλο να νευριαζει!)
Φιλε μου τα 1000 ποστ με το σπαμ ειναι το μεγαλυτερο κατορθωμα που καταφερα να κανω στο φορουμ! + 7 μπανς σνιφ ειμαι περιφανος!:D Και δεν νομιζω πως ειμαι καποιος, ΟΝΤΩΣ ειμαι καποιος. Ειμαι ο τριτος στα 1000 ποστ στο φορουμ:) Και τρελος σπαμμερ:) Και ο ΣΚΟΥΤΕΡ:)
Αμα μπεις στην παρεα των σπαμμερ ο Παλουκης γινεται φοβερος τυπος και ξερει να ownαρει νουμπς σχεδον τοσο καλα οσο ownαρει κι ο κασαβιρ, οκ???

Υ/γ δεν θυμαμαι να σου επετρεψα να με λες σκουτερ!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser3436

Guest
και που εφτασες 1000 ποστ?με το σπαμ εφτασες(τουλαχιστον το παραδεχτηκες).καλα για να κλεισει το θεμα πριν παρεξηγηθη αρχημα κανεις καλο πασχα και χριστος ανεστη.

υ.γ:υπαμε ρε νιακας να παραπονιομαστε αλλα οχι και να τους βρισουμε......κριμα ειναι.
 
Κορυφή