αφαίρεση χρημάτων από τράπεζα

DeletedUser

Guest
θέλω να βγάλω τα χρήματα μου απο την τράπεζα μιας ξένης πόλης αλλά δεν μπορώ, δεν θέλω τώρα να μου πέρνει 20% κάθε μέρα αυτή η βλακεία!!! υπάρχει τρόπος να τα βγάλω από την τράπεζα???
 

DeletedUser3409

Guest
ναι... να έχεις το βιβλιάριο και την ταυτότητα μαζί σου:p
 

DeletedUser

Guest
Ποιος είπε ότι θα σου παίρνει 20% τη μέρα :eek::confused:

Λοιπόν μικρέ νουμπ...
20% παίρνει μόνο αν κανεις κατάθεση;)

ΟΤ,Ι ΝΑ 'ΝΑΙ...
 

DeletedUser

Guest
Δεν το ΠΙΣΤΕΥΩ!!!!! Γινεται τα μέλη του φόρουμ που εχουν τόσα πόστ και εχουν κραξει τοσο κόσμο λέγοντας τους noob να αποδεικνύονται οι μεγαλύτεροι νουμπάδες?
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
 

DeletedUser

Guest
Εσυ τι σπαμμαρεις νουμπ stalos? Θες να πεις εισαι λιγοτερος νουμπ απο εμενα? Πετυχημενο:p Οταν μπηκε η εκδοση δεν ημουν ενεργος στο ουεστ.

Ετσι κι αλλιως, που λεει πως δεν σου περνει καθε μερα 20%?
Δεν ειναι δυνατον ενας 'απο αυτους που ανεφερε ο stalos' να κανουν μια νουμπικη ερωτηση καθε 2-3 μηνες και να τους κραζετε ενω εσεις που του κραζετε κανετε/κανατε μια νουμπικη ερωτηση καθε 2-3 ωρες! Κανεις δεν ξερει το παιχνιδι τελεια και σε μια φαση πρεπει να γινει και καμια "νουμπικη" ερωτηση!

Υ/γ Μπορει να κλειδωθει
Υ/υ/γ καλυτερα να γινει διαγραφη για να μην χαλασει η φημη μου
Υ/υ/υ/γ στην Τζοανα μιλαω στα Υστερογραφα
Υ/υ/υ/υ/γ παλιονουμπ Σταλο, εσυ ακομα παραμενεις στους κορυφαιους νουμπ! Και κανεις λαθος οταν λες πως "αποδεικνυονται ΟΙ μεγαλυτεροι νουμπαδες"... Απλως αποδεικνυονται λιγο νουμπαδες lol
Υ/υ/υ/υ/υ/γ μονο ατομα οπως ο Χαρλαν, ο Τζουνιορ, Ο κουπερ, ο Φοινικας, ο Κασας, ο Μητσος κτλ μπορουν να με αποκαλουν νουμπ!!:p
Υ/υ/υ/υ/υ/υ/γ σορρυ Σταλο, δεν ειδα πως εισαι ο πρωτος του κσομου 2 :\ οκ δεν εισαι νουμπ και εχεις κι εσυ δικαιωμα να με λες νουμπ
Υ/υ/υ/υ/υ/υ/υ/γ φακ ρε pwnαριστηκα για τα καλα... πλιζ Τζοανα, διαγραψε αυτο το θεμα!!!:p
 

DeletedUser

Guest
ενταξει? σου πέρασε? μη τρελενεσαι...
 

DeletedUser

Guest
Ναι μου περασε:)

Δεν μπορω να μην τρελενομαι, το λεει και το ονομα μου!:eek:
 

DeletedUser

Guest
Κατι χαπακια... Πώς φαινεται οτι τα ξεχασε σημερα... :rolleyes:
:D
Τεσπα, η απαντηση δωθηκε, αρα εμεις σπαμμαρουμε... :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
δεν το πιστευω!!!!! γινεται τα μέλη του φόρουμ που εχουν τόσα πόστ και εχουν κραξει τοσο κόσμο λέγοντας τους noob να αποδεικνύονται οι μεγαλύτεροι νουμπάδες?
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

μπα τον σουτερ ολοι τον κραζουν ετσι κ αλλιως
 

DeletedUser3622

Guest
έκανα και μάλιστα πολλές αλλά δεν έγινε τίποτα....

μήπως άλλαξε τίποτα με την νέα έκδοση???
 

DeletedUser3436

Guest
δεν ξερω μπορει....κι εγω κατα ενα διαβολικο τροπο σημερα εκει που ηθελα 7 ωρες και 19 λεπτα για να φτασω καπου μου εμφανιζει οτι θελω 10 ωρες και 55 λεπτα.μπορει με την νεα εκδοση τα λεφτα να μενουν στην τραπεζα επειδη μπορεις να βαλεις λεφτα και σε ξενη τραπεζα.αν καταλαβαινεις τι εννοω......
 

DeletedUser3622

Guest
μάλλον δεν είναι bug επειδή κοίτα εδώ

http://forum.the-west.gr/showthread.php?t=4358


Και εμένα όταν πάω σε μία τράπεζα να φυλάξω λεφτά (πάντα εκτός πόλης) στον
προσωπικό λογαριασμό μου τρώει 20%.....
 

DeletedUser3436

Guest
σε ολους το κανει αυτο για αυτο σου λεω πως μπορει να μενουν στην τραπεζα απο την εκδοση 1.26
 

DeletedUser3622

Guest
και δεν θα βγουν ποτέ από εκεί δηλαδή???:mad:

ε αυτό είναι μεγάλη βλακεία!!!:eek::eek:

και άμα πάω σε μια ξένη πόλη να κάνω κατάθεση στο λογαριασμό μου αυτά που έχω θα μου φάει 20%?????:mad:

ΕΛΕΟΣ ΔΗΛΑΔΗ!!!!1!!11!
 

DeletedUser3436

Guest
δεν ξερω ακριβος αν μπορει καποιος πιο εμπειρος να σε βοηθησει
 

DeletedUser3082

Guest
και αν εισαι με λιγη ζωη και μακρια απο την πολη σου και φοβασαι για μονομαχια και λιποθυμια δεν ειναι καλυτερα να μπεις σε μια διπλανη τραπεζα να κανεις καταθεση και να χασεις 20% παρα να τα χασεις ολα?
 

DeletedUser

Guest
Ο απολυτος διαλογος δυο n00bs (με την εννοια των νεων στο παιχνιδι)...

Για ελατα για ενα ιδιαιτερο απο τον θειο Palouki...
απο την τελευταια εκδοση μπορουν ολοι να βαζουν λεφτα στην τραπεζα,ειτε ξενη ειτε της πολης τους.Υπαρχουν ομως και καποιοι φοροι,φοροι για το οταν βαζεις τα λευτα στην τραπεζα και μονο,αφου τα βαλεις δεν σου τρωει αλλα λεφτα.
Για ξενη τραπεζα ειναι 20% ο φορος,για την τραπεζα της ιδιας σου της πολης πολυ μικροτερος.
 
Κορυφή