ας σπασουμε το ρεκορ.

  • Δημιουργός θέματος gmmo
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
το ρεκορ συνδεδεμενων χρηστω νειναι 228 χρηστες.ας το παιρασουμε αφου καθε μερα εχουμε και νεα μελη και σιγουρα θα τα καταφερουμε.λεω το σαβατο 21:00 - 22:00 να ειμαστε ολο online.αν εχετε να πρςτινετε καλητερη ωρα πιτε το.αν δεν μποριτε να εισται online συνδεθιτε απο πριν και αφιστε το.
 

DeletedUser

Guest
cool:D

Το μήνυμα που καταχωρήσατε είναι πολύ σύντομο. Παρακαλώ αυξήστε το μήνυμά σας κατά 10 χαρακτήρες τουλάχιστον.
 

DeletedUser

Guest
καντο αλλη μερα σαββατο κ εσυ που ολοι βγαινουμε!
 

DeletedUser

Guest
παιδια σορρυ αλλα εγω οποια μερα και να κανονισετε θα ειμαι εκτος, μενω στο παγκακι στην πλατεια
 

DeletedUser

Guest
την δευτέρα το βράδυ έχω αγώνα και το σάββατο...είναι σάββατο...
οποιαδήποτε καθημερινή στις 2 και θα είμαι μέσα
 

DeletedUser

Guest
Να μας πει ο anodinos...μονο αυτος ξερει την πραγματικη ωρα που πρεπει να γινει το ολο θεμα..:D
 

DeletedUser

Guest
Το ρεκορ ειναι στις 04-05-09

6 μηνες πριν.Απο τοτε εχει φαει μπαν το μισο + forum

Ουτε τους μισους δεν θα μαζεψετε γιατι πολυ απλα δεν υπαρχουν :p
 

DeletedUser

Guest
ειμαι ανω των 18, βγαινω οποιαδηποτε μερα/οποιαδηποτε ωρα xD

υγ. και καλα να την πω :p:p
Φιλε μου και εγω βγαινω απλα το σαββατο βγενω για τα καλα :p
 

DeletedUser

Guest
παιδια σορρυ κατι ασχετο πως βαζετε την παραθεση και απο πανω λεει αρχικη δημοσιευση ο ταδε!!
 

DeletedUser

Guest
Αν γινει Σαββατο 21:00 με 22:00, δεν εχω προβλημα, αλλα για Δευτερα....
Εχουμε και διαβασματα, φροντιστηρια... :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
ειναι αναγκη να ειναι μια συγκεκριμενη ωρα απλα το σαββατο ανοιγουμε ολοι το φορουμ και αφηνουμε ανοικτο για ολη την μερα.
 

DeletedUser

Guest
βαλτε τον την πεμπτη που παιζει ο παναθηναικος νομιζω.εκεινη την ωρα εχει τσο..;)
 

DeletedUser

Guest
ειναι αναγκη να ειναι μια συγκεκριμενη ωρα απλα το σαββατο ανοιγουμε ολοι το φορουμ και αφηνουμε ανοικτο για ολη την μερα.

αυτο ειπα και εγω.αφιστε το ανικτο.λιπον εγω ειπα 9:00 επιδει ετσι ωρα μπαινουν στα pc οι περισσοτεροι.θαλετε να το κανουμε πιο νωρις;;;
 
Κορυφή