αποθεματα

DeletedUser

Guest
δεν εχεις ομος τοο πιστολι του GRANMONT.εγω ομως το εχω.ζηλια σου ζηλια σου:D:p:D
 

DeletedUser

Guest
δεν εχεις ομος τοο πιστολι του GRANMONT.εγω ομως το εχω.ζηλια σου ζηλια σου:p:D

Στον φίλο μου και συντυχοδιώκτη Harlan έχω κρατήσει ένα πιστολάκι :)
23tihae.jpg
 

DeletedUser

Guest
πολυ το θελω αυτο το οπλο!
σε 1 λβλ στα 75 επιτελους θα το παρω απο την αποστολη!;)
 

DeletedUser

Guest
Στον φίλο μου και συντυχοδιώκτη Harlan έχω κρατήσει ένα πιστολάκι :)
23tihae.jpg

Ευχαριστώ, ευχαριστώ...
εγώ τι να σου δώσω που τα έχεις όλα; :confused:
Θέλεις ένα μπουτάκι γαλοπούλα μαγειρεμένο με μυστική ινδιάνικη συνταγή; ;)
 

DeletedUser

Guest
ευχαριστώ, ευχαριστώ...
εγώ τι να σου δώσω που τα έχεις όλα; :confused:
θέλεις ένα μπουτάκι γαλοπούλα μαγειρεμένο με μυστική ινδιάνικη συνταγή; ;)

εσύ μου έδωσες τη χαρά που σε γνώρισα έστω και από μακριά και ανταλλάξαμε απόψεις φίλε μου!
και φυσικά δεν θα έλεγα όχι για λίγη γαλοπούλα συνοδευόμενη με κόκκινο κρασάκι :)
 

DeletedUser

Guest
εκανες την αποστολη που σου δινει η φορεμα χορευτριας η ξυλο περπατηματος η ενα αλλο που το εχει σαν εκπληξη ?η εκπληξη δεν ειναι το 3ο κλειδι ?αφου εχεις τα πρωτα δυο αν δεν εκανες ακομη την αποστολη διαλεξε την εκπληξη να δουμε τι παιρνεις με τα 3 κλιδεια
 

DeletedUser

Guest
στον 1 γιατι εχεις 2 ινδιανικους ρουχισμους???
αφου δεν μπορεις να τους βρεις απο δουλειες. απο την αποστολη τον πηρες??
 

DeletedUser2863

Guest
καλα 2 πιστολια του granmont ok;) αλλα 5 μουσκετα του drake:eek:
 

DeletedUser

Guest
ενταξει μωρε τιποτα σπουδαιο απο οτι ειδα.α και απο οτι ειδα σου εχει ξεφυγει το σετ αγροτη...πώς εγινε αυτο σε εσενα φοινικα?απο τις γυρες βλεπω οτι την αποστολη αυτη την εχεις ξεφυλλισει ετσι?
 

DeletedUser

Guest
ενταξει μωρε τιποτα σπουδαιο απο οτι ειδα.α και απο οτι ειδα σου εχει ξεφυγει το σετ αγροτη...πώς εγινε αυτο σε εσενα φοινικα?απο τις γυρες βλεπω οτι την αποστολη αυτη την εχεις ξεφυλλισει ετσι?

Aφού κάνω μόνο δουλειές με εμπειρία, είναι λογικό να γεμίσω γύρες :)
Αν κι εμένα μου φαίνονται σαν γεμιστήρες αλλά μάλλον λόγω ηλικίας δεν θα βλέπω καλά :p
Όσο για το σετ που μου λείπει, επίτηδες το άφησα ημιτελές για να μη λένε "αγρότης μόνος ψάχνει" :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Aφού κάνω μόνο δουλειές με εμπειρία, είναι λογικό να γεμίσω γύρες :)
Αν κι εμένα μου φαίνονται σαν γεμιστήρες αλλά μάλλον λόγω ηλικίας δεν θα βλέπω καλά :p
Όσο για το σετ που μου λείπει, επίτηδες το άφησα ημιτελές για να μη λένε "αγρότης μόνος ψάχνει" :rolleyes:

Αρα μπορω να λεω οτι:"Εχω καποιο ρουχο που ο Phoinik@s δεν εχει!!!"
 

DeletedUser

Guest
αρα μπορω να λεω οτι:"εχω καποιο ρουχο που ο phoinik@s δεν εχει!!!"

ναι αυτο μπορεις να το λες αλλα δεν στο συνιστω γιατι αν τα παρει ο ********* με ενα δυωρο σε δουλεια με μεγαλη τυχη βρισκει τα παπουτσια και ενα δυωρο βρισκει και το δικρανο.οποτεδεν σε συμφερει.
 

DeletedUser

Guest
ναι αυτο μπορεις να το λες αλλα δεν στο συνιστω γιατι αν τα παρει ο ********* με ενα δυωρο σε δουλεια με μεγαλη τυχη βρισκει τα παπουτσια και ενα δυωρο βρισκει και το δικρανο.οποτεδεν σε συμφερει.


χαχαχαχααχαχαχαχαχ.Δικιο εχει.Ο phοnikas αν θελει τα βρησκει ολα:p:p:D:D
 
Κορυφή