αντανακλαστικα , ανθεκτικοτητα

  • Δημιουργός θέματος e.loukas
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
παιδια διαβαστε πρωτα την βοηθεια που τα λεει ξεκαθαρα και μετα αρχιστε να λετε ακυρα πραματα που λετε οτι απλα ακουστηκαν και δεν ισχυουν

στην βοηθεια τα εχει και με εικονιτσες για οσους τους ειναι δυσκολο να το καταλαβουν http://gr2.the-west.gr/help.php?article=duell_procedure
 

DeletedUser

Guest
οκ.τωρα ειμαι σιγουρος και οτι θελετε πιστευεται.με ξαναεκανε μονομαχια ο ενας απο τους 2 αλλα με 57 αντανακλαστικα αντι 66.το σηζητησα μαζι του και μου ειπε οτι δεν θα φορεσει ενα ρουχο του που εδεινε 9 αντανακλαστικα για να δουμε τα αποτελεσματα.και με 57 αντανακλαστικα του εκανα χτυπηματα απο 15 - 30 στα χερια.ενω εκεινου με 62 αντανακλαστικα του εκανα απο
50 - 87.πολυ μεγαλη διαφορα.
αυτο εγεινε επειδη ο πρωτος εχει περιπου 100 ανθεκτικοτητα
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
ΠΑΙΔΙΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΔΙΑΔΗΔΟΥΝ ΤΕΤΟΙΕΣ ΒΛΑΚΙΕΣ ΕΓΩ ΠΡΙΝ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΑΚΟΥΣΑ ΟΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΡΩΣ ΛΙΓΟΤΕΡΟ DAMAGE ΑΠΟ RANGE ΟΠΛΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΣΘΕΝΟΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΡΩΣ ΛΙΓΟΤΕΡΟ DAMAGE ΑΠΟ MELEE ΟΠΛΟ ΧΡΕΙΑΖΕΣΑΙ ΑΝΤΟΧΗ.ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΜΕΡΙΚΟΙ ΟΤΙ ΤΟΥΣ ΚΑΤΕΒΕΙΣ ΛΕΝ.ΛΟΥΚΑ ΣΕ ΣΥΜΠΑΘΩ ΑΛΛΑ ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ ΕΧΕΙΣ ΚΑΤΙ ΘΕΩΡΙΕΣ :eek: ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ:

ΣΕ ΜΙΑ ΜΟΝΟΜΑΧΙΑ ΟΤΑΝ ΕΣΥ ΕΧΕΙΣ RANGE ΟΠΛΟ ΜΕ π.χ. 100 ΣΗΜΑΔΙ ΚΑΙ Ο ΑΛΛΟΣ 70 ΑΝΤΑΚΛΑΣΤΙΚΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΜΠΟΝΟΥΣ ΣΤΗ ΖΗΜΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΠΟ 1 ΜΕΧΡΙ 30.ΑΜΑ ΤΟ ΟΠΛΟ ΣΟΥ ΣΚΑΕΙ ΑΠΟ 27 ΜΕΧΡΙ 73 ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΕΝΑΣ ΠΑΡΑΓΟΝΤΑΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΑΤΕ ΤΗΝ ΤΥΧΗ.ΠΟΙΟΣ ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΟΝΟΜΑΧΙΑ ΚΑΤΑ ΤΥΧΗ ΕΣΚΑΣΕΣ ΜΕΓΑΛΟ DAMAGE ΕΧΩ ΣΕ ΜΟΝΟΜΑΧΙΑ ΕΣΚΑΣΑ ΣΕ ΕΝΑ ΠΑΙΚΤΗ ΜΕ 3 HIT 1 ΧΕΡΙ 2 ΚΕΦΑΛΙ ΕΚΑΝΑ 600 DAMAGE ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 1 ΩΡΑ ΜΕ 3 ΧΤΥΠΗΜΑΤΑ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΕΣΚΑΣΑ 400 DAMAGE ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΧΕ 30 ΑΝΘΕΚΤΗΚΟΤΗΤΑ
 

DeletedUser

Guest
ΠΑΙΔΙΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΔΙΑΔΗΔΟΥΝ ΤΕΤΟΙΕΣ ΒΛΑΚΙΕΣ ΕΓΩ ΠΡΙΝ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΑΚΟΥΣΑ ΟΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΡΩΣ ΛΙΓΟΤΕΡΟ DAMAGE ΑΠΟ RANGE ΟΠΛΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΣΘΕΝΟΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΡΩΣ ΛΙΓΟΤΕΡΟ DAMAGE ΑΠΟ MELEE ΟΠΛΟ ΧΡΕΙΑΖΕΣΑΙ ΑΝΤΟΧΗ.ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΜΕΡΙΚΟΙ ΟΤΙ ΤΟΥΣ ΚΑΤΕΒΕΙΣ ΛΕΝ.ΛΟΥΚΑ ΣΕ ΣΥΜΠΑΘΩ ΑΛΛΑ ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ ΕΧΕΙΣ ΚΑΤΙ ΘΕΩΡΙΕΣ :eek: ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ:

ΣΕ ΜΙΑ ΜΟΝΟΜΑΧΙΑ ΟΤΑΝ ΕΣΥ ΕΧΕΙΣ RANGE ΟΠΛΟ ΜΕ π.χ. 100 ΣΗΜΑΔΙ ΚΑΙ Ο ΑΛΛΟΣ 70 ΑΝΤΑΚΛΑΣΤΙΚΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΜΠΟΝΟΥΣ ΣΤΗ ΖΗΜΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΠΟ 1 ΜΕΧΡΙ 30.ΑΜΑ ΤΟ ΟΠΛΟ ΣΟΥ ΣΚΑΕΙ ΑΠΟ 27 ΜΕΧΡΙ 73 ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΕΝΑΣ ΠΑΡΑΓΟΝΤΑΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΑΤΕ ΤΗΝ ΤΥΧΗ.ΠΟΙΟΣ ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΟΝΟΜΑΧΙΑ ΚΑΤΑ ΤΥΧΗ ΕΣΚΑΣΕΣ ΜΕΓΑΛΟ DAMAGE ΕΧΩ ΣΕ ΜΟΝΟΜΑΧΙΑ ΕΣΚΑΣΑ ΣΕ ΕΝΑ ΠΑΙΚΤΗ ΜΕ 3 HIT 1 ΧΕΡΙ 2 ΚΕΦΑΛΙ ΕΚΑΝΑ 600 DAMAGE ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 1 ΩΡΑ ΜΕ 3 ΧΤΥΠΗΜΑΤΑ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΕΣΚΑΣΑ 400 DAMAGE ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΧΕ 30 ΑΝΘΕΚΤΗΚΟΤΗΤΑ

επιτελους!:D αν δεν το λεει η βοηθεια παιδια,κυμαινεται στις πιθανοτητες του αν φορας πετρινη αλυσιδα πετυχαινεις αντικειμενα
so simple :cool:
 

DeletedUser

Guest
η εμπειρια εχει δωσει μονο λανθασμενους τυπους σε αυτον τον τομεα.
οποιος ενδιαφερεταια ας ψαξει λιγο το φορουμ του νετ.
 

DeletedUser315

Guest
παιδια διαβαστε πρωτα την βοηθεια που τα λεει ξεκαθαρα και μετα αρχιστε να λετε ακυρα πραματα που λετε οτι απλα ακουστηκαν και δεν ισχυουν

στην βοηθεια τα εχει και με εικονιτσες για οσους τους ειναι δυσκολο να το καταλαβουν http://gr2.the-west.gr/help.php?article=duell_procedure

μη στιριζεσε μονο στην βοηθεια
εχει πολες εληψεις
 

DeletedUser

Guest
μη στιριζεσε μονο στην βοηθεια
εχει πολες εληψεις

μιλησε και καποιοσ λογικα χωρις να στηριζεται μονο στην βοηθεια.

να μην βασηζεσται μονο στην βοηθεια και τα αλλα να τα αποριπτεται.οπως βλεπεται ουτε για την εκκλησια μας λεει κατι αλλα δεν γινεται να εβαλαν την εκκλησια στο παιχνιδι για πλακα.εγω απλως ρωτησα και το στηριζω απο προσοπικη μου εμπειρια στο παιχνιδι.πολλες φορες χτιπησα πεχτες με ιδια αντανακλαστικα και ειδα μεγαλη διαφορα.δεν λεω μπορει να εχετε και δικαιο
 

DeletedUser

Guest
μιλησε και καποιοσ λογικα χωρις να στηριζεται μονο στην βοηθεια.

να μην βασηζεσται μονο στην βοηθεια και τα αλλα να τα αποριπτεται.οπως βλεπεται ουτε για την εκκλησια μας λεει κατι αλλα δεν γινεται να εβαλαν την εκκλησια στο παιχνιδι για πλακα.εγω απλως ρωτησα και το στηριζω απο προσοπικη μου εμπειρια στο παιχνιδι.πολλες φορες χτιπησα πεχτες με ιδια αντανακλαστικα και ειδα μεγαλη διαφορα.δεν λεω μπορει να εχετε και δικαιο

στην εκκλησια δεν λέει ότι δεν κάνει τίποτα αλλα ότι είναι μυστικό το τι κάνει.μπορεί να έχει κρυφές ιδιότητες που δεν ξέρουμε οποτε μην βγάζεις βιαστικά συμπεράσματα
 

DeletedUser

Guest
μασ λεει οτι κανει κατι αλλα δεν λεει τι.αθτο μπορει και να γινεται με τα αντανακλαστικα αλλα να μην μασ το λεει
 
Κορυφή