ανεκπληρωτα όνειρα

  • Δημιουργός θέματος nikos45
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
ΕΔΟ ΛΕΩ ΝΑ ΒΑΖΟΥΜΕ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΘΕΛΑΜΕ ΝΑ ΑΠΟΚΤΙΣΟΥΜΕ ΚΑΠΙΑ ΣΤΙΓΜΗ

ΕΓΩ ΕΧΩ ΕΡΟΤΕΥΤΗ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΜΙΧΑΝΗ ΕΔΟ ΚΑΙ 1 ΧΡΟΝΟ ΠΟΥ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙ. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΡΩ ΠΟΤΕ ΜΙΑΣ ΚΑΙ Η ΤΥΜΙΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΑ ΣΤΑ 20 ΧΙΛΙΑΡΙΚΑ,,, :(

http://www.new-vmax.com/technology/technical_specs.jsp

http://www.new-vmax.com/landing.jsp
 

DeletedUser

Guest
ποπο φίλε εσύ είσαι όντως εκτελεστής...εκτέλεσες μια χαρά την ορθογραφία...:d
πέρα από την πλάκα τώρα δεν έχω κάποιο ανεκπλήρωτο όνειρο γιατί δεν μπορώ να κάνω όνειρα για κάτι που ξέρω ότι είναι δίπλα στο αδύνατο για μένα να το αποκτήσω...
 

DeletedUser

Guest
ποπο φίλε εσύ είσαι όντως εκτελεστής...εκτέλεσες μια χαρά την ορθογραφία...:d
.


ειναι αναγκη οπιο νεουδι μπενει στο φορουμ να σχολιαζει την ορθωγραφια μου ??? ελεος ποια...

φιλε μου για αυτο ειναι τα ονειρα για να τα κανεις και να πισμονεις για να τα πετυχεις ετσι οστε να μην ειναι πια ωνοιρα αλα πραγματιοκοτιτα
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser3473

Guest
λιγα λογια για τον νικολα γιατι θα φαμε τα μουστακια μας...(εγω δεν εχω τα δικα σας θα φαμε...)

εχω πολλα ανεκπληρωτα ονειρα...
1. να δω τον παοκ πρωταθλητη :cool:
2. να παιρνω αδεια για 3 μηνες το καλοκαιρι 15 μερες τα χριστουγεννα και το πασχα
και σε ολες τις εθνικες εορτες και να πληρωνομαι... :eek:
3. αν δεν μπορει να γινει το νουμερο 2 να κερδισω το τζοκερ με το 10πλο τζακ ποτ... :eek:
4. αν δεν γινει το νουμερο 3 να κερδισει ο αδερφος μου το τζοκερ με το 10πλο τζακ ποτ και να μου δωσει κανα φραγκο... :eek:
5. να παει ο παοκ στους τελικους του τσαμπιονς λιγκ (δεν μπορω να βαλω αλλη φατσα)
εκτος απ το πρωτο που θα γινει σιγουρα (καποια στιγμη...) τα αλλα δεν τα βλεπω να γινονται... (παλι δεν μπορω να βαλω φατσα)
 

DeletedUser3788

Guest
το 1ο και το 5ο **ougk** να είσαι σίγουρος πως δεν θα εκπληρωθούν ποτέ:p
 

DeletedUser

Guest
λιγα λογια για τον νικολα γιατι θα φαμε τα μουστακια μας...(εγω δεν εχω τα δικα σας θα φαμε...)

εχω πολλα ανεκπληρωτα ονειρα...
1. να δω τον παοκ πρωταθλητη
2. να παιρνω αδεια για 3 μηνες το καλοκαιρι 15 μερες τα χριστουγεννα και το πασχα
και σε ολες τις εθνικες εορτες και να πληρωνομαι...
3. αν δεν μπορει να γινει το νουμερο 2 να κερδισω το τζοκερ με το 10πλο τζακ ποτ...
4. αν δεν γινει το νουμερο 3 να κερδισει ο αδερφος μου το τζοκερ με το 10πλο τζακ ποτ και να μου δωσει κανα φραγκο...
5. να παει ο παοκ στους τελικους του τσαμπιονς λιγκ (δεν μπορω να βαλω αλλη φατσα)
εκτος απ το πρωτο που θα γινει σιγουρα (καποια στιγμη...) τα αλλα δεν τα βλεπω να γινονται... (παλι δεν μπορω να βαλω φατσα)

καλα θα κανεις να αφησεις τα ονειρα σου για 'σενα γιατι κανενας απο αυτους δεν θα εκπληρωθει. Βασικα γινεται το 2 με μια παραλλαγη. Να απωληθεις! :cool::eek:
 

DeletedUser

Guest
Θελω επιτελους να παιξω CoD4 απο το πισι μου σε ονλαϊν και να μην τρωω πορτα οταν παω να μπω σε σερβερ! :mad::D:p:eek:
 

DeletedUser

Guest
εδο λεω να βαζουμε πραγματα που θα θελαμε να αποκτισουμε καπια στιγμη

εγω εχω εροτευτη αυτη την μιχανη εδο και 1 χρονο που κυκλοφορι. δεν ξερω αν θα την παρω ποτε μιασ και η τυμιτησ ειναι κοντα στα 20 χιλιαρικα,,, :(

http://www.new-vmax.com/technology/technical_specs.jsp

http://www.new-vmax.com/landing.jsp


20.000 ευρώ?
1600 κυβικά μηχανή?



σε ποιον πλανήτη ζεις και έχει τέτοιους δρόμους που να αξίζει να πάρεις κάτι τέτοιο?:d
 

DeletedUser

Guest
ωραια μηχανη!!ΤΕΡΑΣ!!

ναπ ναπ αντε για nap(tranlate it to greek)
 

DeletedUser

Guest
20.000 ευρώ?
1600 κυβικά μηχανή?



σε ποιον πλανήτη ζεις και έχει τέτοιους δρόμους που να αξίζει να πάρεις κάτι τέτοιο?:d

μορε να την παρω εγω και δεν με νιαζουν οι δρομοι

γιατι ωσ γνοστον

ολα ειναι δρομος
 

DeletedUser

Guest
εγω παιζω και το 6 "σπασμενο" και ονλαιν.νουμπ παρτα τωρα :cool:
 

DeletedUser

Guest
θελω να παω πισω στον χρονο 11 μηνες ακριβως για να διαβασω ωστε να αλλάξω τους βαθμους μου στις εξετασεις...

επίσης θελω να μην μετακομίσω...
 

DeletedUser

Guest
ε αν δεν έμεινες στην ίδια τάξη τι σε νοιάζει και τόσο? :p
 

DeletedUser

Guest
εγω θελω μια ferrari fxx αλλα ουτε με το λαχειο δεν την παιρνω :sad :sad :sad :sad
 
Κορυφή